dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Uzytkowanie W. na cele mieszkaniowe. Brak MPZP

    Witam
    jestem w posiadaniu uzytkowania wieczystego dzialki ok 4ha nad jeziorem. Teren ten nie jest objety MPZP ( dzialka moja sasiaduje z dzialkami reakreacyjnymi ok po 5-8ar kazda dla ktorych jest plan pod rekreacje ).
    Przeznaczenie dzialki w uzytkowaniu wieczystym: zabudowa mieszkaniowa.
    W ewidencji teren ten w calości oznaczony jest jako B, mimo iz czesc dzialki zajmuja "samosiewy" ( krzaki drzewa itp ).
    Czy musze starac sie o warunki zabudowy czy wystarczy pozwolenie ?
    Czy ewentualnie uzyskam warunki, jezeli teren ten lezy w strefie Obszaru Chronionego Krajobrazu ( jak i wszystkie tereny w promieniu 15km ) ( np zapis o zabudowie min 100m od wody, niestety max odgelosc od lini jeziora na mojej dzialce to 110m )
    Jak długo sie czeka na MP, kto pokrywa koszta i jak duze moga byc dla dzialki ok 4ha ?
    Jezeli teren zostanie objety MP to czy beda obowiazywac zasady Obszaru Chronionego Krajobrazu ?
    Czy jest możliwość podzielenia dzialek na mniejsze niz 0.3ha, oczywiscie zapewniajac do kazdej dojazd ?
    Czy bez żadnego zawiadomienia moge wyciac drzewa i drzewa mlodsze niz 10 lat ?
    Jak najszybciej i najtaniej, oczywiscie legalnie wyciac samosiewy ? ( ok 1.5ha krzakow i troche drzew z czego wiekszosc mlodsze niz 10lat )

    pzd Marcin

  2. #2

    Domyślnie

    nikt nie pomoze ?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony