dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 6 z 7
Pokaż wyniki od 101 do 120 z 138
  1. #101

    Domyślnie

    Kawałeczek wiatrołapu

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1100327.JPG
Wyświetleń:	752
Rozmiar:	88,5 KB
ID:	223674

    Pralnia z toaletą

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1100329.JPG
Wyświetleń:	750
Rozmiar:	83,7 KB
ID:	223675

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1100330.JPG
Wyświetleń:	301
Rozmiar:	97,1 KB
ID:	223676

  2. #102
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kerofos

    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Tarnowskie Góry
    Kod pocztowy
    42-612
    Posty
    7

    Domyślnie Fotki z realizacji

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	22082013177.jpg
Wyświetleń:	328
Rozmiar:	97,3 KB
ID:	225989Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	28092013229.jpg
Wyświetleń:	814
Rozmiar:	95,9 KB
ID:	225990Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	28092013232.jpg
Wyświetleń:	807
Rozmiar:	93,4 KB
ID:	225991Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	29092013235.jpg
Wyświetleń:	845
Rozmiar:	93,1 KB
ID:	225992Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	29092013237.jpg
Wyświetleń:	816
Rozmiar:	91,9 KB
ID:	225997
    Witam. Tak wgląda po 3-ch miesiącach moja " IZKA ". W tej chwili kończy instalację elektryk, przyłącze też od dwóch dni jest zamontowane w granicy. Chcę jeszcze do końca roku wyk. inst. wod.-kan. i c.o oraz wytynkować. Pozdrawiam.

  3. #103
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    antka211

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Równe
    Kod pocztowy
    38-451
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam wszystkich, my także wybudowaliśmy Izę, często odwiedzam to forum i chętnie korzystam z rad jakie tu zamieszczacie.Jeszcze nam daleko do zamieszkania, postaram się najbliższym czasie kleić zdjęcia.

  4. #104
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    KIIWII

    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    słosinko
    Kod pocztowy
    77-200
    Posty
    26

    Domyślnie

    witam dawno mnie tu nie było ale w sumie żadnych nowinek nie ma widać.... NO TO JA SIĘ TROCHĘ POCHWALE przeprowadzka coraz bliżejjjjjjKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0863.jpg
Wyświetleń:	244
Rozmiar:	94,8 KB
ID:	252182Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0864.jpg
Wyświetleń:	232
Rozmiar:	91,3 KB
ID:	252183Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0865.jpg
Wyświetleń:	206
Rozmiar:	89,0 KB
ID:	252184
    tak wygląda piwnica

  5. #105
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    KIIWII

    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    słosinko
    Kod pocztowy
    77-200
    Posty
    26

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0855.jpg
Wyświetleń:	291
Rozmiar:	83,1 KB
ID:	252185Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0837.jpg
Wyświetleń:	293
Rozmiar:	80,1 KB
ID:	252186Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0838.jpg
Wyświetleń:	327
Rozmiar:	87,2 KB
ID:	252187
    tak góra

  6. #106
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    KIIWII

    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    słosinko
    Kod pocztowy
    77-200
    Posty
    26

    Domyślnie

    oczywiście jeszcze to wszystko nie posprzątane aleee

  7. #107
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    KIIWII

    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    słosinko
    Kod pocztowy
    77-200
    Posty
    26

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0943.jpg
Wyświetleń:	412
Rozmiar:	87,7 KB
ID:	252189Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0944.jpg
Wyświetleń:	841
Rozmiar:	88,2 KB
ID:	252190Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0945.jpg
Wyświetleń:	924
Rozmiar:	80,1 KB
ID:	252191Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0946.jpg
Wyświetleń:	831
Rozmiar:	82,7 KB
ID:	252192Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0947.jpg
Wyświetleń:	840
Rozmiar:	87,5 KB
ID:	252193

  8. #108
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    KIIWII

    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    słosinko
    Kod pocztowy
    77-200
    Posty
    26

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0949.jpg
Wyświetleń:	424
Rozmiar:	86,1 KB
ID:	252201Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0950.jpg
Wyświetleń:	378
Rozmiar:	81,7 KB
ID:	252202Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0952.jpg
Wyświetleń:	832
Rozmiar:	84,5 KB
ID:	252203Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0954.jpg
Wyświetleń:	936
Rozmiar:	81,9 KB
ID:	252204Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0959.jpg
Wyświetleń:	871
Rozmiar:	85,2 KB
ID:	252205

    no i tak to u na wygląda jeszcze troszke robótek i wprowadzka

    POZDRAWIAM

  9. #109
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    egliwinska

    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-495
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam Wszystkich,
    Dołączyłam do tego forum bo również mamy zamiar zbudować dom wg projektu IZA TREND
    Bardzo fajnie, że mogliśmy zobaczyć ten projekt w Waszych wersjach i wykonaniach.
    Chciałam zapytać jak Wam się mieszka? Czy jesteście zadowoleni z rozkładu pomieszczeń w tym projekcie?
    Czy macie jakieś nowe zdjęcia?
    Z góry dziękuję za Wasze opinie. Pozdrawiam

  10. #110
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Katarzyna222

    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-074
    Posty
    4

    Domyślnie Budowa domu wg projektu Iza

    Witam.
    Tej jesieni zaczynamy budowę domu wg projektu Iza w okolicach Gdyni. Spędzamy wakacje w okolicach Kościerzyny. Bardzo zależałoby nam na obejrzeniu realizacji tego projektu, m.in. pod kątem ewentualnych modyfikacji - chodzi nam tylko o "zerknięcie" w jego kierunku z ulicy bez naruszania Państwa prywatności i nawiązywania kontaktu . Czy zgodziliby się Państwo na przekazanie nam informacji na temat tego, w którym miejscu Słosinka znajduje się dom (ulica?). Pozdrawiamy.

    Katarzyna i Arkadiusz Mróz

  11. #111
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Katarzyna222

    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-074
    Posty
    4

    Domyślnie

    Witam.
    Tej jesieni zaczynamy budowę domu wg projektu Iza w okolicach Gdyni. Spędzamy wakacje w okolicach Kościerzyny. Bardzo zależałoby nam na obejrzeniu realizacji tego projektu, m.in. pod kątem ewentualnych modyfikacji - chodzi nam tylko o "zerknięcie" w jego kierunku z ulicy bez naruszania Państwa prywatności i nawiązywania kontaktu . Czy zgodziliby się Państwo na przekazanie nam informacji na temat tego, w którym miejscu Słosinka znajduje się dom (ulica?). Pozdrawiamy.

    Katarzyna i Arkadiusz Mróz

  12. #112
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    KIIWII

    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    słosinko
    Kod pocztowy
    77-200
    Posty
    26

    Domyślnie Witam :)

    Witaj Katarzyno przykro mi że tak pózno się odezwałam , w trakcie budowy zaglądałam Tu częściej a teraz już rzadko mi się zdarza
    Słosinko jest małą miejscowością ( wioską) więc ulic tu nie ma ulic, a nasza Izunia znajduje się tuż koło Kościoła więc bez problemu ją znajdziecie jeżeli jeszcze będziecie kiedyś w okolicy

    Na początku budowy wydawał mi się ten domek bardzo mały i myślałam sobie, że się w nim nie pomieszczę ale po wykończeniu i zamieszkaniu zmieniam zdanie.... Co prawda już teraz bym pare rzeczy zmieniła m.in. zamiast małego pokoiku na dole zrobiłabym sobie tam kuchnie, dzięki czemu powiększyłabym salon.... ale może kiedyś się to zmieni Ogólnie domek jest mały ale "wygodny" a do sprzątania o dużo za duży

    pozdrawiam

  13. #113
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    bipi82

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Płock
    Kod pocztowy
    09-400
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witajcie, my takze rozpoczęliśmy budowę Izy, jesteśmy na etapie wstawiania okien, i rozpoczynamy aranżację w srodku, prośba jeżeli możecie na pomysł na kuchnie Chcemy ją zmieścić jak w projekcie może ktoś coś? Bylibyśmy bardzo wdzięczni za jakieś fotki ewentualnie plany bo kuchnia wydaje się mała a tu czas myślec co gdzie i jak bo niedługo tynki Pozdrawiam

  14. #114

    Domyślnie

    Cytat Napisał KIIWII Zobacz post
    Witaj Katarzyno przykro mi że tak pózno się odezwałam , w trakcie budowy zaglądałam Tu częściej a teraz już rzadko mi się zdarza
    Słosinko jest małą miejscowością ( wioską) więc ulic tu nie ma ulic, a nasza Izunia znajduje się tuż koło Kościoła więc bez problemu ją znajdziecie jeżeli jeszcze będziecie kiedyś w okolicy

    Na początku budowy wydawał mi się ten domek bardzo mały i myślałam sobie, że się w nim nie pomieszczę ale po wykończeniu i zamieszkaniu zmieniam zdanie.... Co prawda już teraz bym pare rzeczy zmieniła m.in. zamiast małego pokoiku na dole zrobiłabym sobie tam kuchnie, dzięki czemu powiększyłabym salon.... ale może kiedyś się to zmieni Ogólnie domek jest mały ale "wygodny" a do sprzątania o dużo za duży

    pozdrawiam

    Dawno mnie tu nie było, zajrzałam z powodu zmian jakie chcemy przeprowadzić w naszej Izce a mianowicie planujemy wrócić do wersji z projektu i w miejsce kuchni zrobić pokój, a kuchnię umieścić tam gdzie powinna być wg projektu - także sytuacja zupełnie odwrotna I moje pytanie - dla czego chciałabyś pozbyć się pokoju? Czy w użytkowaniu codziennym okazał się zbędny?
    My z mężem chcielibyśmy mieć miejsce na dokumenty, rzeczy z pracy, na naukę, i w razie potrzeby - pokój gościnny.
    Z perspektywy 4 lat mieszkania sądzę, że taki duży salon z jadalnią jest zbędny, nie wykorzystujemy go w pełni, a taki pokój mógłby się przydać. A może się mylę? Jakie są Twoje spostrzeżenia w tym temacie? Pytam, bo nie chcę czegoś zmieniać, co w zasadzie jest ok, a potem żałować. I prośba, mogłabyś wrzucić zdjęcie swojej kuchni? Ciekawi mnie jak to wygląda w układzie pierwotnym.
    Pozdrawiam

  15. #115
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Katarzyna222

    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-074
    Posty
    4

    Talking

    Cytat Napisał bipi82 Zobacz post
    Witajcie, my takze rozpoczęliśmy budowę Izy, jesteśmy na etapie wstawiania okien, i rozpoczynamy aranżację w srodku, prośba jeżeli możecie na pomysł na kuchnie Chcemy ją zmieścić jak w projekcie może ktoś coś? Bylibyśmy bardzo wdzięczni za jakieś fotki ewentualnie plany bo kuchnia wydaje się mała a tu czas myślec co gdzie i jak bo niedługo tynki Pozdrawiam
    Witam,odpowiedź po roku, ale właśnie wstawiliśmy okna i określiliśmy, co z kuchnią. Od strony przedpokoju będą przesuwane drzwi,co umożliwi postawienie w utworzonych przez ściany rogach lodówki i szafy aż po sufit. Na ścianie łączącej kuchnię z salonem będzie właśnie szafa i kuchenka elektryczna, na przeciwległej lodówka, zmywarka, blat i zlew w rogu przy oknie. Pod oknem nic, ewentualnie podnoszony blat.
    Przez otwór drzwiowy przy oknie -przejście do jadalni. Przy stole kredens na naczynia itd.
    Ciekawe, na jakie rozwiązanie Pan się zdecydował.
    Nasz projekt został dość poważnie zmieniony, jego powierzchnia użytkowa po zmianach to 100 m: wiatrołap przedłużony na prawie całą szerokość domu z murowaną ścianą balkonu, kąt nachylenia dachu - 45 stopni, podniesiona ściana kolankowa, przedłużone okapy. Ze względu na strony świata i kształt działki murowany taras (Iza Trend) powiększony i umiejscowiony na tej ścianie, w której znajdują się okna toalety i łazienki - chodziło o odsunięcie domu o tę odległość od linii zabudowy, która wynosi tylko 6 m. W przyszłości planujemy go przeszklić tak , aby stał się ogrodem zimowym (jest to strona południowa). W przeciwległej ścianie salonu (przy otworze wejściowym do kuchni) będzie znajdował się mniejszy taras północny (kostka na gruncie). Od wschodu i zachodu między ścianami domu i ogrodzeniem są zaledwie 3-4 metry, co wymusiło taki układ tarasów. Wkrótce dodam zdjęcia, ciekawa jestem zdjęć z innych realizacji. Pozdrawiam.

  16. #116
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Katarzyna222

    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-074
    Posty
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał KIIWII Zobacz post
    Witaj Katarzyno przykro mi że tak pózno się odezwałam , w trakcie budowy zaglądałam Tu częściej a teraz już rzadko mi się zdarza
    Słosinko jest małą miejscowością ( wioską) więc ulic tu nie ma ulic, a nasza Izunia znajduje się tuż koło Kościoła więc bez problemu ją znajdziecie jeżeli jeszcze będziecie kiedyś w okolicy

    Na początku budowy wydawał mi się ten domek bardzo mały i myślałam sobie, że się w nim nie pomieszczę ale po wykończeniu i zamieszkaniu zmieniam zdanie.... Co prawda już teraz bym pare rzeczy zmieniła m.in. zamiast małego pokoiku na dole zrobiłabym sobie tam kuchnie, dzięki czemu powiększyłabym salon.... ale może kiedyś się to zmieni Ogólnie domek jest mały ale "wygodny" a do sprzątania o dużo za duży

    pozdrawiam
    Witam.
    Dziękuję za odpowiedź. Byliśmy w czasie ubiegłych wakacji w okolicach Słosinka i widzieliśmy Pani dom. Wygląda bardzo dobrze - " zgrabnie" - ma dobre proporcje - zdecydowaliśmy, że ten projekt to dobry wybór. U Państwa dodatkowym atutem jest idealne dopasowanie projektu do działki i piękny widok z tarasu na jezioro. My, niestety, mamy kwadratową działkę z wjazdem od południa i musieliśmy się nagłowić, aby dobrze wpasować w nią ten projekt.
    Pozdrawiam. K.M.

  17. #117
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    KIIWII

    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    słosinko
    Kod pocztowy
    77-200
    Posty
    26

    Domyślnie

    Witajcie

  18. #118
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Edi11Edi

    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Skąd
    Sandomierz
    Kod pocztowy
    27-600
    Posty
    7

    Domyślnie

    Witam....może jest ktoś w trakcie budowy?

  19. #119
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    KIIWII

    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    słosinko
    Kod pocztowy
    77-200
    Posty
    26

    Domyślnie Przywitanko :)

    Zankaaa - Moje plany odnośnie przeniesienia kuchni do małego pokoiku na dole ponownie uległy zmianie, gdyż z perspektywy czasu.... tzn od kiedy pojawił się nasz drugi synek<3 a starszy zaczął chodzić do szkoły stwierdzam! ,że ten pokoik jest bardzo przydatny ... Starszy synek spędza w nim czas przy biurku i mieszczą się tam wszystkie gadżety młodszego synka i nasze papierzyska jest i miejsce dla gości
    Głownym powodem chęci przeniesienia kuchni było powiększenie salonu bo.... podczas imprez rodzinnych- które uwielbiam było trochę ciasnawo... ALEEE mam już inny plan powiększenia salonuuu mniej inwazyjny i mniej kosztowny tzn przestawię narożnik pod schody a tv przeniose na ściankę pomiędzy drzwiami tarasowymi i będzie trzeba przenieść tylko kabel antenowy i nagłośnieniowy elewacją i będzię fantastycznie Pozdrawiam jak mi się uda to wstawię parę fotek ....

    Katarzyno- Bardzo mnie cieszy fakt, że podobała wam się Nasz Izuśka Działkę mamy wąską więc długooo szukaliśmy odpowiedniego projektu i ZNALEZLIŚMY A widok faktycznie mamay cudny z tarasu.... tylko ze względu , że mamy piwnice pod całym domkiem- co mnie bardzo cieszy oczywiście Allleee taras jest dość wysoko usytuowany i jest wietrznie.... nommmm ale tujki pod tarasem już pną się w górę i jeszcze troszkę i będzie już fajnie ,przytulnie i zacisznie

    POZDRAWIAM

  20. #120
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    KIIWII

    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    słosinko
    Kod pocztowy
    77-200
    Posty
    26

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20170221_130157.jpg
Wyświetleń:	224
Rozmiar:	89,9 KB
ID:	382110Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20170221_130212.jpg
Wyświetleń:	207
Rozmiar:	92,6 KB
ID:	382111Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20170221_130254.jpg
Wyświetleń:	233
Rozmiar:	91,3 KB
ID:	382112Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20170221_130335.jpg
Wyświetleń:	229
Rozmiar:	85,0 KB
ID:	382113Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20170221_130429.jpg
Wyświetleń:	248
Rozmiar:	89,1 KB
ID:	382114

Strona 6 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony