dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał ja14 Zobacz post
    Na allegro jest tego setki i ludzie kupuja. Mozecie cos polecic lub odradzic?
    najtańsze są kiepskiej jakości, droższe lepszej, ja testowałem kilka modeli, wiekszosć moim zdaniem spełnia swoją rolę- czyli przesyła dzwięk do radia.
    Melomanem nie jestem ( a może tak) ale jakość dzwięku którą oferowały te urządzenia jest mizerna.
    Nie wszystkim to przeszkadza i dlatego taki popyt.
    Na pytanie czy kupiłbym coś takiego - odpowiadam Nie

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar ja14
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Posty
    2.603
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    143

    Domyślnie

    No wlasnie - wszystko zalezy od oczekiwan. Zapomnialem napisac, ze mialoby to byc do diesla Generalnie jakby to gralo na poziomie podobnym do przecietnego radia samochodowgo to dla mnie wystarczy. Czy mozna oczekiwac takiej jakosci od takiego sprzetu? Jezeli tak, to czym sie kierowac przy wyborze modelu?

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    moim zdaniem - nie. Mam jeden średniej jakości i go nie używam bo gra marnie. Lepiej kablem pod radio się podpiąć (większość ma wejścia z tyłu) + jakąś mp3.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał ja14 Zobacz post
    No wlasnie - wszystko zalezy od oczekiwan. Zapomnialem napisac, ze mialoby to byc do diesla Generalnie jakby to gralo na poziomie podobnym do przecietnego radia samochodowgo to dla mnie wystarczy. Czy mozna oczekiwac takiej jakosci od takiego sprzetu? Jezeli tak, to czym sie kierowac przy wyborze modelu?
    też mam diesla, niestety wszystkie które testowałem grają gorzej od radia samochodowego Manta Shark SH-2000 za 70zł.

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar ja14
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Posty
    2.603
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    143

    Domyślnie

    No to mam jasnosc. Dziekuje za Wasze opinie. Z tymi kablami to w VW jest problem. Czytalem, ze konieczny jest emulator zmieniarki w cenie wyzszej niz dobre radio z mp3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony