dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Tomasz Antkowiak
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    WLKP
    Kod pocztowy
    62-030
    Posty
    2.105
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie zbrojenie stopy fundamentu

    Witam

    wprawdzie nie mamy jeszcze PnB i pewnie z budowa wystartujemy na wiosne, ale chce powoli zaczac kupowac potrzebne materialy. Budowac bede sam, oczywiscie pod opieka Kierownika Budowy, jak juz jakiegos wybiorai zatrudnie

    Tymczasem pozwole sobie zapytac tutaj.

    W zalaczeniu podsylam przekroj przez stope fundamentu pod nasz domek. Pytanie dotyczy zbrojenia. Generalnie rozumiem jak ma ono wygladac, pytanie dotyczy jedynie pretow rozdzielczych fi 6, jak gesto maja one byc?

    Moglby ktos obeznany zerknac na ten przekroj i napisac jak to zbrojenie mialo by wygladac, jak gesto, jakie wymiary strzemion itp. Celowo nie pisze jak ja to widze aby niczego nie sugerowac

    Z gory bardzo srdecznie dziekuje!


  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Tomasz Antkowiak
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    WLKP
    Kod pocztowy
    62-030
    Posty
    2.105
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał elka51 Zobacz post
    Odpowiedzi na wszystkie Pana pytania są w projekcie wykonawczym. Jeżeli takowego Pan nie posiada - zlecić jego wykonanie.

    Nikt na forum nie jest wróźką aby na podstawie zerowych danych wyjściowych podawać Panu rozstawy zbrojenia - one się nie biorą z ssania palca tylko z wykonywanych przez uprawnionych do tego osób obliczeń potwierdzonych pieczęcią i podpisem.

    Ta...

    tak czy inaczej dziekuje za pomoc i zycze przyjemnego wieczoru.

    Projekt, wraz z obliczeniami i zapewne wszystkimi niezbednymi pieczeciami czeka na PnB stad nie bardzo moge wziac go do reki celem dostarczenia innych, moze lepszych, danych.

    Pod linkiem pod ktorym jest zamieszczony wyzej skan, sa jeszcze 2 inne skany, z czego jeden to rysunek a drugi obliczenia. Zakladam ze dokladniejszych danych mial juz nie bede.

    https://picasaweb.google.com/piotrus...rnx4HQuefjgwE#
    Ostatnio edytowane przez Tomasz Antkowiak ; 06-11-2011 o 17:12

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Tomasz Antkowiak
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    WLKP
    Kod pocztowy
    62-030
    Posty
    2.105
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    OK, dziekuje uprzejmie za wszytskie informacje o ktore nie prosilem oraz za odpowiedzi na wszelkie nie zadane pytania.

    Widze ze nie pozostaje mi nic innego jak poczekac az bede mial spowrotem projekt (ktory o dziwo zostal adaptowany) i poprosic o pomoc kierownika budowy lub samemu to rozgryzc.

    Pozdrawiam!
    Ostatnio edytowane przez Tomasz Antkowiak ; 06-11-2011 o 18:45

  4. #4
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar firewall
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    4.749

    Domyślnie

    Elka51 wciąż tymi postami potwierdzasz że to ty zibig_eng( dla niewtajemniczonych taki troll tego forum)

  5. #5
    elka51
    Guest
    elka51

    Domyślnie

    Nie jestem żadnym trolem - ale jeżeli to forum służy tylko do obrażania Kobiet
    podziękowałam.

    Zapomniałam od wyjazdu z PL jak "dobrze" było wśród rodaków... wszędzie widzieli spiski. Życzę miłego budowania i dużo problemów.

  6. #6
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar firewall
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    4.749

    Domyślnie

    Elka przeczytaj posty zibika a zobaczysz idealną harmonię. Jeśli rzeczywiście jesteś (female) to na tym forum znalazłaś swoją drugą połówkę we wszechświecie - zibika.

  7. #7
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Tomasz Antkowiak
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    WLKP
    Kod pocztowy
    62-030
    Posty
    2.105
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    troll czy nie troll nie mnie oceniac

    zadalem grzecznie pytanie, otrzymalem odpowiedz taka jaka otrzymalem, podziekowalem, temat uwazam za zamkniety bo nie mam ochoty wiecej "wysluchiwac" jak ktos traktuje mnie z gory i jak przyglupa :/

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony