dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Czy i dlaczego kupujesz, czytasz Muratora?

Głosujących
218. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, bo lubi

    85 38,99%
  • 91 41,74%
  • 3 1,38%
  • 34 15,60%
  • 5 2,29%
Strona 6 z 6
Pokaż wyniki od 101 do 113 z 113
  1. #101
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    Ja czytam od dawna bo jestem po jednej budowie i marzę o następnej Jak skończę budowę to i prenumeraty nie przedlużę, ale ciekawe numery będę nadal kupować - tyle tylko że nie każdy temat na pniu będzie dla mnie interesujący. Teraz przydaje się wszystko. No chyba że opisują beton komórkowy

  2. #102
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    robinfr

    Zarejestrowany
    Sep 2005
    Posty
    27
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Czytam bo zaprenumerowałem tylko czasami nie wiem po co ?

    A jak już jest to go czytam. Trzeba sie do budowy przygotować teoretycznie bo dom ma mi i rodzinie posłużyć do starości a może i dłuzej...

    Odkąd czytam muratora i go nawet zaprenumerowałem to wiecznie w nim jest to co mnie nie interesuje.
    Np. po raz kolejny do bólu czytam o kotłach gazowych i kotłowniach z gazem, który drożeje i nie wszedzie jest ziemny tylko ten cholernie drogi z wynajmowanej butli...od ORLENU na ten przykłąd.!
    Po co sie rozpisywać za każdym razem na temat gazu?
    A jak nie gaz to olej opałowy i tak w kółko poprzerywane reklamami firm z kotłami gazowymi lub olejowymi...
    Zapewne oni sami piszą te artykuły.

    Mnie interesują kotłownie z kotłami na eko-groszek, na wegiel, tanie i droższe z podajnikami;
    rozwaiązanie kotłowni tego typy w połączeniu z np.instalacją z PCV np. firmy HEPWORTH,itd,itp,etc.

    Styczniowy numer jest tak nudny i nic w nim nie ma że obejrzałm tylko obrazki.
    Poprostu mozna było wydrukowac same reklamy...

    Ale oczywiscie moge nie mieć racji i możecie sie z tym nie zgadzać !!!

    Pozdrawiam
    Robinfr

  3. #103
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    Cóż... Muszę przyznać że ja też jedynie wyrwałam tekturki z reklam i przejrzałam obrazki. I to już tzry muratory pod rząd wyleciały na półkę bez czytania. Mimo że niektore tytuły z okładki były interesujące.
    Nie wierzę, żebym wiedziala wszystko, bo przecież dopiero zaczynam interesowac się tematem.

    Wydaje mi się jednak że interesujące mnie tematy są jedynie liźnięte. Czyli napisane jest to co każdy dyletant już wie

  4. #104

    Domyślnie

    A ja czytam bo nie ma innego.

  5. #105

    Domyślnie

    Teraz to juz chyba trochę z przyzwyczajenia, ale przez cały okres budowy często i gęsto był pomocny.
    U mnie to teraz tylko detale i koniec-chociaż podobno dom urządza się całe życie...takie stwierdzenia u mojego mężusia bardziej działają pobudzająco niż pożądna kawa
    Dzięki Kochanie że przezyłeś ze mną tą całą naszą budowę

  6. #106

    Domyślnie

    Czytam bo chcę wiedzieć więcej i staram się przygotować do budowy. Pierwsza budowa wymknęła nam się z pod kontroli, bo byliśmy młodzi i można było nam każdy kit wcisnąć. Teraz nie powiem żebym znała się na wszystkim, zwłaszcza techniczne sprawy doprowadzają mnie do bólu głowy ale jak będę miała problem to wiem gdzie zajrzeć i może sobie przypomnę, że gdzieś o tym czytałam. Asia
    ostrzegam przed usługami tego pana straszny paprak - poprawiał po wcześniejszym i położył tapetę zbyt wcześnie na zagipsowaną ścianę
    klej + świeży gips i wyszła masakra

    najzabawniejsze to że to fachowiec polecony w hurtowni tapet PREM

    tel 606839596
    nazwisko OŁAWSKI

  7. #107

    Domyślnie

    Kupuję, bo zamierzam się budować. Ale jak skończę to raczej przestanę kupować, ponieważ po półtora roku widzę, że te same tematy wracają. Brak jest "świeżośći", nowych pomysłów oraz rankingów, porównań, testów a to jest bardzo potrzebne dla budujących się.

  8. #108

    Domyślnie

    Czytam bo lubię. Choć przyznaję, że zacząłem niedawno - odkąd rozpocząłem prace porządkowe na działce.
    Kiedyś czytałem, ale bardzo nieregularnie.
    Jest fajny, ciekawy. Czasami tendencyjny. Ale wszystko można odsiać i pozostaje super gazeta =)

  9. #109

    Domyślnie

    A ja kupiłem kilka razy.
    Ale jak przeczytałem, "aby pozbyć się styropianu można go wrzucić w ławy i zabetonować"-zrezygnowałem.
    Ale śmiałem się z tego chyba miesiąć

  10. #110

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pawel78
    A ja kupiłem kilka razy.
    Ale jak przeczytałem, "aby pozbyć się styropianu można go wrzucić w ławy i zabetonować"-zrezygnowałem.
    Ale śmiałem się z tego chyba miesiąć
    no to warto było
    miesiączny ubaw za 10 zł to super interes wg mnie

  11. #111

    Domyślnie

    zauwazam jedna prawidłowośc wiekszośc ludzi kupuje muratora zasadniczo tylko by wiedzieć jak kontrolować prace u zatrudnionych ekim , ja osobiści staram sie wykozystywac porady i samemu spróbować , zawsze warto sie trzegoś nauczyć

  12. #112

    Domyślnie

    Ja czytam od czasu do czasu, mój luby każdy numer (chociaż dopiero 5). Dlaczego? Dlatego, ze zawiera wiele cennych porad, wskazówek, rozwiązań. Prosto i zrozumiale napisane, ciekawe tematy Zaczynamy budowę i dla nas ta lektura "jak znalazł".

  13. #113

    Domyślnie

    Czytamy co miesiąc Bardzo ciekawe i przydatne dla początkujących inwestorów czasopismo. Po za Muratorem kupujemy też Ładny Dom. Obie gazetki polecamy!

Strona 6 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony