dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Czy i dlaczego kupujesz, czytasz Muratora?

Głosujących
218. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, bo lubi

    85 38,99%
  • 91 41,74%
  • 3 1,38%
  • 34 15,60%
  • 5 2,29%
Strona 1 z 6
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 113
  1. #1

    Domyślnie Czy i dlaczego kupujesz, czytasz Muratora?

    Jak w temacie. Mam na myśli wersje papierową.

  2. #2

    Domyślnie

    No to ja pierwsza. Czytam bo jest przystepny dla takich debilek budowalnych jak ja. I chce sie przygotowac jak najlepiej do budowy. Poza tym czytam tez inne czasopisma budowlane

  3. #3
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar nurni
    Zarejestrowany
    Sep 2003
    Posty
    2.863
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    281

    Domyślnie

    Czytam wszystko co mi pd rękę się nawinie na temat budpwy domu.
    Muratora akurat najbardziej systematycznie. Dostałem od kumpla numery z ostatnich 2 lat + 1 rok "mój" co zdecydowanie usystematyzowało moją wcześniejszą wiedzę (niewiedzę ) na temat budowy.
    Inna sprawa, że i tu są również artykuły "tendencyjne", nie zawsze zgodne z prawdą budowlaną. Swoją drogą komercja jest wszędzie.

    Pozdrawiam
    Mój DOM na mojej ZIEMI.
    Dziennik
    Komentarze

  4. #4

    Domyślnie

    Czytam z podobnych względów co Aleksandryta. Teraz czyta także i mój partner. Jak czegoś nie doczyta do strasznie mnie denerwuje: ja już wiem, a on nie a i tak udaje że wie lepiej. Poniekąd zdobywanie wiedzy przez kobiety bywa frustrujące, odkąd pamiętam to ciągle tak jest. Wielu mężczyzn po prostu dziwnie się zachowuje w obecności kobiet. Nadal. Mimo tylu zmian obyczajowych.

  5. #5

    Domyślnie

    Tak jak w ankiecie,czytam bo lubię.

  6. #6

    Domyślnie

    Marzanka skad ja to znam. Moj maz jest prawnikiem, a przy mnie zachowuje sie jak budowlaniec z 50 letnim stazem ON WSZYSTKO WIE.

  7. #7

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    CZYTAM, bo jest ciekawie redagowany, a poza tym lubie wiedziec!!!!!!
    i lubie zaskakiwac wiedza fachowcow na budowie,
    odbierajac im mozliwosc mówienia o mnie, jak "o blondynce..."!

  9. #9
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Czytam, ponieważ tak już mam. Lubię wiedzieć i tyle.
    Nie wiem czy po skończeniu budowy będę nadal kupowała M, podejrzewam, że nie. Ale z Forum na pewno nie zrezygnuję... Podpisuję się obiema rękami pod wypowiedzią Marzanki.

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Agnes, budowanie się skończy i zaczną się remonty i usprawnienia. Murator bedzie dalej potrzebny. Dlatego nie zaznaczyłem żadnej odpowiedzi.

  11. #11

    Domyślnie

    Zaznaczyłam drugą opcję.
    Pewnie przestanę kupować, bo będzie nieprzydatny.
    A tak nawiasem, ostatni numer (5) całkowicie mnie rozczarował.
    Forum bardziej przydatne.

  12. #12

    Domyślnie

    Opcja nr 2. Najpierw dostaliśmy dwa roczniki od znajomego, później sami zaprenumerowaliśmy. Czytamy, bo Murator jest praktyczny, tematy traktuje kompleksowo i na każdym etapie budowy można znaleźć sporo rad. Ale przyznam, że ostatnio częściej zaglądam na forum niż do wersji papierowej. Tu jakoś tak szybciej i mniej anonimowo .
    Sylwia & Maciej

  13. #13
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar markus_gdynia
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Posty
    3.534

    Domyślnie

    Również Opcja 2. W ramach przygotowań do budowy, prawie dwa lata wcześniej zacząłem kupować Muratora. Nawet będąc za granicą prosilismy z żoną znajomych, aby kupowali kolejne numery, a potem przy najbliższej okazji dowozili do nas.

  14. #14
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    Zaznaczyłam 2 opcję - ale teraz kupujemy Muratora raczej z sentymentu niż z niego korzystamy bo mieszkamy już w naszym domeczku

  15. #15

    Domyślnie

    Czytam bo lubię Muratora.Kupuje 5 lat mimo że tematy sie powtarzają ,zawsze jest coś nowego.Czytam również inne czasopisma budowlane .Wiech.

  16. #16

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomek1950
    Agnes, budowanie się skończy i zaczną się remonty i usprawnienia. Murator bedzie dalej potrzebny. Dlatego nie zaznaczyłem żadnej odpowiedzi.
    Myślę, że w tej sytuacji powinieneś zaznaczyć pierwszą opcję

  17. #17
    Lider FORUM (min. 2800)
    czupurek

    Zarejestrowany
    Nov 2003
    Posty
    3.584
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    89

    Domyślnie

    zaznaczyłam opcję 1, bo zdałam sobie sprawę, że to jedyna pozycja którą kupuję tak regularnie.

    więc czytam od momentu podjęcia decyzji o budowie (a był to, rok 199.

    wychodzi na to, że jestem uzależniona od muratora

    oczywiście w miarę potrzeb wykorzystuję zawarte w muratorze informacje, ale naprawdę lubię go czytać.
    "Panie, pomóż mi być takim człowiekiem, za jakiego bierze mnie mój pies."

  18. #18

    Domyślnie

    Czytam,bo lubię-wolę drukowaną wersję od wirtualnej.

  19. #19

    Domyślnie

    Kupuję od "zawsze".
    Będę budować. Ale i teraz w moim domku Murator jest nieodzowny.
    Przez te wszystkie lata , w kwestii budowlanej olśniło mnie ewidentnie na tyle, że wiem czego chcę i co mnie może zaskoczyć.
    Pewnie ,że się boję budowy, jak wszyscy. Ale teraz, kiedy poznałam Forum..mogę stawiać szklane domy.
    A potem będzie czytanie aby wiedzieć , co w trawie piszczy.

    "Ten kto stoi w miejscu, cofa się"

  20. #20
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    Aga J.G

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    22.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    248

    Domyślnie

    Witam zaznaczyłam opcje 1 lubię jak będzei gdy zamieszkam w swoim domu nie wiem i gdyby nie on nie było by mnie tutaj
    Pozdrawiam Aga.

Strona 1 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony