dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Czy i dlaczego kupujesz, czytasz Muratora?

Głosujących
218. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, bo lubi

    85 38,99%
  • 91 41,74%
  • 3 1,38%
  • 34 15,60%
  • 5 2,29%
Strona 3 z 6
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 113
  1. #41

    Domyślnie

    Jest pouczający.zastosowałem niektóre rady podczas remontu mieszkania w bloku. teraz napewno podczas budowy domku.a po chyba dalej będę go czytał
    życie jest piękne-gdy się ma realny cel.

  2. #42
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Jarry

    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Posty
    8

    Domyślnie

    Murator jest super, a ja się interesuję budownictwem!! Chcę być w przyszłości architektem, ale dom zbuduję dopiero za conajmniej 10 lat!! Po prostu lubię go czytac. I tyle

  3. #43
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    inwestor

    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    4.521

    Domyślnie

    Czasem kupuję można nieraz trafić na coś interesujacego. Ale niestety dosyć często zdarzają się "knoty" w artykułach. Trzeba uważać bo nieraz jak się zrobi wg porad podanych w Muratorze to może być do bani. Niestety to co piszą trzeba sprawdzać samemu.
    Pozdrawiam

  4. #44
    Guest

    Domyślnie

    z mysla o budowaniu kupowalismy poszczegolne numery (mamy takie z 98r) pewnie niektore zeczy sa przestarzale i juz nieaktualne
    teraz ze zaczynamy zabawe juz na calego postanowilismy kupowac bardziej wytrwale i czytac podobnie
    tylko niewiem czy oby oni na tyle wiarygotni zeby im tak wierzyc
    jak na razie to wiecej inf i porad mozna sciagnac z frum niz czasopisama
    nic budujemy zobaczymy
    pozdrawiam

  5. #45

    Domyślnie

    kupuję bo buduję

    A jak skończę to pewnie stracę zainteresowanie tematem i przestanę. Z resztą obserwuję, że tematy powoli zaczynają się powtarzać. Owszem są nowinki, inne firmy, ale ogólnie pojawia się to samo.
    Dom już wykończony. Ja też.
    Marcin

  6. #46

    Domyślnie

    Ja takze zaznaczyłam druga odpowiedż.Kupuje bo zamierzam budować i chcę wiedziec jak najwiecej na ten temat !!!!!!!!!!

  7. #47
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Wwiola
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    1.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    223

    Domyślnie

    Ja czytam niejako zawodowo juz od 8 lat (budowlaniec jestem ) i firma prenumeruje, ale generalnie lubie go czytać. No forum zaś jestem stosunkowo od nie dawna.

  8. #48

    Domyślnie

    A ja już teraz nie bardzo wiem, dlaczego go kupuję...
    Jestem prenumeratorem z przyzwyczajenia, ale artykuły tam zamieszczone są raczej dla ludzi początkujących, bez konkretów i bardzo ogólne. Do tego stopnia, że dużo wyższy poziom wtajemniczenia w danym temacie można zdobyć przez 1h siedzenia w Internecie.
    Dlatego już nie będę więcej przedłużał prenumeraty...
    Pozdrawiam
    Rav

  9. #49

    Domyślnie

    Witam
    Kupuje, czytam i oglądam i wnioski sporządzam Zawsze jest coś ciekawego co mnie interesuje na danym etapie budowy. Nie zawsze można samenu coś wymyśleć orginalnego zawsze można zaglądnąć do gazety i tam coś podpatrzeć.
    A najbardziej wkuża fachowców jak sie mówi czytałęm w gazecie lub na internecie na Forum muratora że to powinno być tak a nie inaczej zrobione
    Pozdrawiam ARi

  10. #50

    Domyślnie

    Zaznaczyłam opcję 1.
    Czytam bo zamierzam budować i chcę być maksymalnie przygotowana na rozmowy z "fachurami" ale niestety denerwuje mnie mnogość reklam - z tego powodu przestałam czytać np.Twój Styl, bo tam jakość przeszła w byle jakość . Dla mnie czym więcej tekstu pisanego tym lepiej, wiadomo że w gazecie poglądowej jak Murator muszą być schematy, rzuty itp. ale te reklamy oraz DUŻE zdjęcia i mały tekst mnie czasem dobijają... Rekompensuję to sobie czytając FORUM Pozdrawiam,Alison

  11. #51

    Domyślnie

    Cytat Napisał alison
    Zaznaczyłam opcję 1.
    Czytam bo zamierzam budować i chcę być maksymalnie przygotowana na rozmowy z "fachurami" ale niestety denerwuje mnie mnogość reklam - z tego powodu przestałam czytać np.Twój Styl, bo tam jakość przeszła w byle jakość . Dla mnie czym więcej tekstu pisanego tym lepiej, wiadomo że w gazecie poglądowej jak Murator muszą być schematy, rzuty itp. ale te reklamy oraz DUŻE zdjęcia i mały tekst mnie czasem dobijają... Rekompensuję to sobie czytając FORUM Pozdrawiam,Alison
    też się zgadzam, za dużo reklam
    -----------------------------------------------------
    Buduj lub remontuj, a garb Ci sam urośnie...

  12. #52

    Domyślnie

    Cytat Napisał preev
    też się zgadzam, za dużo reklam
    na ponad 200 stron 50 to reklamy

  13. #53

    Domyślnie

    Cytat Napisał ARi.
    Cytat Napisał preev
    też się zgadzam, za dużo reklam
    na ponad 200 stron 50 to reklamy
    to przeliczając procentowo na np. czas antenowy to nawet polsat nie nadaje 25% czasu reklam
    -----------------------------------------------------
    Buduj lub remontuj, a garb Ci sam urośnie...

  14. #54
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kroyena

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.113
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    84

    Domyślnie

    Ejka, hejka a może coś opatentujemy.
    Jak zrobię elektroniczną książkę i będzie mozna zamówić elektroniczne czasopisma to żeby co jakiś czas wyjeżdżał na ekran spot reklamowy.
    Co wy na to?
    I tak do piachu, i tak do piachu, tylko pytanie w jakim stylu?
    legendus
    legendus komentarium

  15. #55

    Domyślnie

    Już nie kupuję. i to od dłuższego czasu. Niestety, jak to już kiedyś wyznałem na forum, obecnie murator to dla mnie pasmo powtórek. A po co wydawać kasę na to samo kilka razy. Czasami przeglądam w Empiku, ale raczej tylko po to aby utwierdzić się w słuszności mojego przekonania.

    Jeżeli to kogoś pocieszy (redakcję??) to zjawisko powtórek dopadło wszystkie gazety o takiej tematyce. Jakby się ktoś pokusił to mogłby nawet wzór napisać dla częstotliwości tych powtórek.

    Na szczęscie jest forum!!!!!!!
    BBJ

  16. #56

    Domyślnie

    Zapomniałem dodać że uzbierałem sporo roczników i może dlatego już nie kupuję.
    BBJ

  17. #57

    Domyślnie

    Czytam,bo lubię,bo buduję,bo muszę i chcę wiedzieć.

  18. #58
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    kupowałam przez 4 lata jak sie przeprowadzałam do domku - oddałam muratorki....

    teraz nie kupuje...czasem przeglądam, ale niestety duzo powtórek...nio i po co mi czytac o fundamentach ,scianach tynkach....

    Teraz kupuję ogród

  19. #59

    Domyślnie

    Dla początkującego inwestora to dobre źródło informacji, chociaż mam wrażenie, że kiedyś było lepsze (ok. 7-8 lat temu).

  20. #60

    Domyślnie

    Zaznaczyłem 1, bo jest najbardziej zgodne z prawda z wariantów mozliwych do wyboru, ale powodów jest wiele:

    bo jest przystepnie napisane
    bo mozna znalezc duzo na temat interesujacy w danej chwili
    bo mozna poznac doswiadczenia innych i nauczyc sie czegos nowego

    i choc rzeczywiscie nie zawsze mozna znalezc same ciekawe rzeczy, a czesto sa tematy walkowane od nowa to Murator jest mimo wszystko "liderem tej branzy czytelniczej"

    Kupuje tez z rozpedu mimo ze juz skonczylem sie budowac, czesto dla potwierdzenia tego ze cos zrobione u mnie zostalo zrobione poprawnie ...

    Pozdrowienia dla wszystkich

Strona 3 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony