dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 52 z 654
Pokaż wyniki od 1.021 do 1.040 z 13067
  1. #1021
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MagdaZZZ
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    5.415

    Domyślnie

    Ale wszystkie na tv naskoczyły
    Może kup okap z telewizorem i obuduj http://www.agdhome.pl/okap-wyspowy-c...-w-nowosc.html
    MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba)
    mail: [email protected]
    Home Creations by Magda Z. - blog o tym, co kocham i czym się zachwycam we wnętrzach

  2. #1022
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yokasta
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    2.506

    Domyślnie

    Nie na telewizor Madziu tylko jego umiejscowienie .

    Admete, nowoczesne sprzęty jak najbardziej. Dzisiaj sama kupiłabym zupełnie inny piekarnik no ale zaćmienie to zaćmienie .

    A jeszcze zapytam jaki ten kolor frontów dokładnie ma być? Bardzo kremowy? (wiem, nieprecyzyjne pytanie ale są kremy żółte i niemal białe )
    SimplyAnna - wnętrza, diy, dzieci


    Actus simulatus nullius est momenti

  3. #1023
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Magda taki odpada bo by mi obudowę okapu oszpecił
    Chciałam jeszcze żeby dało się nim trochę manewrować żeby w razie W można było spojrzeć na niego siedząc przy stole w jadalni

    Yokasta jakiś jasny krem - czyli prawie biały -żółtych kremów nie lubię - jak spojrzę w jakiś próbnik to na pewno znajdę

  4. #1024
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Mam jeszcze jedno zdjęcie kuchni z tymi frontami i z nowoczesnym AGD I z czarnym blatem i czarną ścianą nad blatem


    CZYŻ NIE JEST PIĘKNIE?????



    I chromowany czajnik

    A mój już przyszedł tylko mój J od piątku go nie może z pracy przynieść

  5. #1025

    Domyślnie

    Ale masz dużą kuchnię!
    Fajnie się zapowiada, choć zgadzam się z dziewczynami, że otwarte półki lepiej wyrzucić.
    Zmieniłabym też okap na coś prostszego.

    Witrynki są bardzo ładne. Sama lubię mieć wszystko pozakrywane (u mnie będą tylko 2 szafki z szybkami), ale jeśli będziesz mieć wystarczająco dużo miejsca w innych szafkach, to ich nie ruszaj.

  6. #1026
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Admete-kuchnia bombowa Mam kilka swoich uwag, ale wiadomo- ma się poodbać Tobie. Z tych naroznych półek zrezygnuj koniecznie- nie pasują i są małopraktyczne. Pytasz co w zamian? A nic, nawet atrapy, tylko żeby zakryć je frontami
    Telewizorów w kuchni nie lubię, ale jeżeli naprawdę Ci się tam przyda i będziesz oglądać, to go zrób.
    Czarny marmur na ścianie i blacie, wygląda super, ale... moja siostra tak ma i czarna ściana bardzo przyciemnia kuchnię. Mam nadzieję, ze w rzeczywistości Twoja kuchnia jest widna, bo inaczej nie pomogą nawet jasne fronty
    Dużo witryn-super, chociaż nie bardzo podobają mi się one do samej podłogi Najchętniej ostatnie piętro zrobiłabym fronty. Taka tafla szkła wydaje się być za duża.

  7. #1027

    Domyślnie

    Czarny marmur na ścianie i blacie, wygląda super, ale... moja siostra tak ma i czarna ściana bardzo przyciemnia kuchnię. Mam nadzieję, ze w rzeczywistości Twoja kuchnia jest widna, bo inaczej nie pomogą nawet jasne fronty
    zgadzam się z agawi .Ja mam ciemny blat i ciemna mozaikę i gdyby nie to ze mam 2 ogromniaste okna byłoby za ciemno i przytłaczająco.

    'Ja w miejscu szafki narożnej nie mam nic.

  8. #1028
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Drop zawsze o takiej marzyłam i o możliwości poukładania sobie wszystkiego osobno żeby wreszcie uniknąć wysypywania się sterty garnków i misek plastikowych jak się chce wyciągnąć np patelnię itd itp


    Cytat Napisał agawi74 Zobacz post
    Czarny marmur na ścianie i blacie, wygląda super, ale... moja siostra tak ma i czarna ściana bardzo przyciemnia kuchnię. Mam nadzieję, ze w rzeczywistości Twoja kuchnia jest widna, bo inaczej nie pomogą nawet jasne fronty
    Cytat Napisał karolek59 Zobacz post
    zgadzam się z agawi .Ja mam ciemny blat i ciemna mozaikę i gdyby nie to ze mam 2 ogromniaste okna byłoby za ciemno i przytłaczająco.
    '
    Dziewczyny to mnie podłamałyście bo kuchnia to praktycznie najciemniejsze pomieszczenie w domu. Może latem gdyby nie było lasu wchodziły by tam jakieś promyki przy zachodzie słońca - a tak póki co (czyli nigdy - chyba że kupimy działkę obok i wykarczujemy las ) słoneczka tam się nie uświadczy.

    Czyli mam rezygnować z moich ukochanych płytek????

  9. #1029
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    cześć admete

    Wpadłam na chwileczkę i tak szybciutko tylko poweim,że chociaż wizualka n ie jest doskonała ( a i tak jest 10000 razy lepsza niż wizualka mojej kuchni )
    To ja wiem,ze kuchnia będzie piękna!

    Okap nie moja bajka, ale moze w całości będzie fajnie sie prezentował.

    Ja miałam identyczny problem z rogiem kuchni.... Ty masz tam zaprojektowane te pułeczki i nie zabardzo mi sie to podoba
    Ja zabudowałam róg płytami k-g dzięki czemu wysoka zabudowa nie wchodzi na niską pod oknem, brałaś to pod uwagę???

    Dla mnie jest to mega praktyczne, mimo że teoretycznie traci się troche miejsca... tylko u Ciebie przy tak dużej kuchni może nie było by to problemem ???

    Płyteczki czarne bardzo mi się podobaja!!!!!!!!!!!

  10. #1030
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar hazeleyes1982
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    3.340

    Domyślnie

    Uff, przebrnęłam
    Admete,nie bede oryginalna-półka w rogu -zdecydowanie co do tv, jesli bedziesz oglądac w czasie pichcenia-to musi byc i koniec
    Witrynki są piekne ale, jak nie raz podkreslalam-jestem len patentowany do takich rzeczy i na samą mysl o sprzataniu...mam ciarki
    Ogólnie, konsekwentnie i z klasą,tylko wiesz co? pomyslalabym o innym okapie (przepraszam)
    O rolecie nic nie napiszę, bo już wszystko zostało powiedziane

  11. #1031
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał admete Zobacz post
    Czyli mam rezygnować z moich ukochanych płytek????
    Kochana jeszcze nie rezygnuj tylko przemyśl. Dużym plusem jest to, że Twoja kuchnia jest spora- może nie będzie tak źle? Chociaż osobiście wybrałabym coś jaśniejszego.

    Admete, muszę Ci coś powiedzieć. W końcu doszłam prawdy z Twoim stolarzem- napisał mi w mailu, że krzeseł to oni rzeczywiście sami nie robią, tylko biorą gotowe z firmy FAMEG z Radomska ( http://www.fameg.pl/)

    Tak myślałam, bo to krzesło na jego stronie jest identyczne, jak to, które wyceniałam w Radomsku. Stół też biorą stamtąd, tylko wybarwiają do krzeseł, lub ostatecznie sami robią- jak jest specyficzne zamówienie (jest wtedy sporo droższy). Ja dostałam dobrą ofertę z Radomska, nawet wynegocjowałam drogą tapicerkę w cenie tańszej Póki co, to na razie najlepsza oferta Czekam jeszcze na inne wyceny.

  12. #1032
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    admet,kuchnia wygląda zachwycająco...rozwaliła mnie ta witryna !!boska !!Już widzę w niej zastawę z AD
    http://produkty.almi-decor.com/images/produkty/7440013.jpg
    Jeżeli ci się podobają blat i płytki czarne (nota bene rewelacyjne) to nie rezygnuj ...myślę ,że jasne fronty i odpowiedni kolor farby na ścianie zrobią swoje...i nie będzie za ciemno.Masz dużo przeszkleń, a one sprawiają ,że pomieszczenie wydaję się bardziej jasne i optycznie większe.AAA półkę narożną bym wywaliła w diabły

    Jeszcze jedno pytanie mi się nasunęło,,,,czy płytki muszą być nad całym blatem ?
    Ostatnio edytowane przez Beauty ; 31-01-2012 o 22:08

  13. #1033
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Karola Kuchnia dziękuje że Ci się podoba

    Okap pan wkleił taki jaki miał w programie - mój mam nadzieje będzie piękny - tylko jeszcze nie zdecydowałam jak ostatecznie będzie wyglądać - ale myśle że mi pomożecie

    Półek na 100 % nie będzie

    Płytki mnie urzekły..............i chyba zaryzykuję


    Hazel mnie mycie takich witryn też przeraża ale tak mi się spodobały że się przemogę i poświęcę - i będę miała nowe hobby zbieranie przepięknych rzeczy do niej


    Kochana okap na 100% będzie inny - wiem że ten straszy od wejścia - marzy mi sie coś z marmurem - ale po cenie jaka wyjdzie za kominek mój J każe mi się stuknąć w głowę


    Agawi jeszcze nie rezygnuję tylko intensywnie myślę - siedzą mi te buźki w głowie - przepatrze jeszcze kolorystyke płytek - ale tam nie było chyba nic ciekawego, wrzucę ja później to może coś zaproponujecie?
    Ostatnio edytowane przez admete ; 01-02-2012 o 05:40

  14. #1034
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Beauty ta zastawa -- BĘDZIE MOOOOOOOOOJAAAAA





    Półka idzie w diabły

    Beauty a jak myślisz te płytki położyć? Tylko pod okapem?
    Ostatnio edytowane przez admete ; 01-02-2012 o 05:14

  15. #1035
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Oglądając dalej - wpadłam po uszy

















    Już wiem co chcę na parapetówkę

  16. #1036
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Agawi jeszcze co do stolarza - to myślałam że Ci mówiłam że to krzesła z Radomska - a które dałaś do wyceny?

    Bo on przysłał mi 2



    Tu nie podoba mi się ta falbanka wolałabym proste .....





    A tu sama nie wiem to oparcie jakieś wąskie jest

    I nie wygląda jak to z AD



    Z drugiej strony te drugie są tak tanie że można przyoszczędzić na krzesłach....

    Muszę się i je na żywo zobaczyć


    Aga co do stołu mój by zrobił według mojego wzoru.

  17. #1037
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    Wydaje mi się, ze płytki możesz zostawić, tylko podłoga plus sufit - jasne. Widzę to u mnie, że kawałek jasnej sciany daje baaardzo dużo światła (takie złudzenie).
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  18. #1038
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Mirelko a cała zabudowa będzie przecież jasna - czyli cała prawa ściana kuchni

    Siedzę właśnie i kombinuję co z tymi płytkami - , zaraz wkleję wzornik kolorów..............

  19. #1039
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Trochę liche te kolory - mały wybór i dziwne odcienie










    Są dwa odcienie buziek ja myślałam o tych




    A są jeszcze na jaśniejszym tle






    Ciekawa jestem tego koloru A3 - może ładnie by się komponował z tymi jaśniejszymi buźkami? Ale jak to by się miało do frontów. Kombinuję bo wizja CZARNEJ KUCHNI mnie przestraszyła







    Albo A9



    ale pod niebieskie mi to trochę podchodzi - na żywo by to trzeba zobaczyć (będę strzelać uśmiechy do Two [img]ahttp://emoty.blox.pl/resource/mixedsmiley042.gif[/img] żeby je na żywo obceniła przy zamawianiu swoich)

  20. #1040
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MagdaZZZ
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    5.415

    Domyślnie

    a mi się z monitora A1 podoba - taki taupe
    MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba)
    mail: [email protected]
    Home Creations by Magda Z. - blog o tym, co kocham i czym się zachwycam we wnętrzach

Strona 52 z 654

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony