dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 53 z 654
Pokaż wyniki od 1.041 do 1.060 z 13067
  1. #1041
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Kurcze , trzeba je na żywo zobaczyć - czarny - to prostszy wybór - a jak wiadomo nawet czerń czerni nie równa

    Idąc tropem Magdy





    Włączyłam laptopa - i tutaj ten kolor jest prawie żółty

  2. #1042
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MagdaZZZ
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    5.415

    Domyślnie

    Cytat Napisał admete Zobacz post
    Włączyłam laptopa - i tutaj ten kolor jest prawie żółty
    Powaga
    u mnie teraz na tych powiększeniach jest prawdziwy taupe... idący jednak bardziej w brązy niż szarości - nie wiemc zy to dobrze

    Musisz koniecznie obejrzeć je na żywo Wiesz, gdzie je znaleźć?
    MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba)
    mail: [email protected]
    Home Creations by Magda Z. - blog o tym, co kocham i czym się zachwycam we wnętrzach

  3. #1043

    Domyślnie

    Ja nie mam nic przeciwko TV w kuchni tylko w tym miejscu rzeczywiście może się pokleić, przybrudzić, zakurzyć.
    Co do płytek - nie masz możliwości, by gdzieś na żywo obejrzeć?

  4. #1044
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Zaraz będę dzwonić czy mogą dosłać jakieś próbki. Ale może Two oceni mi je na żywo - czekam na nią aż się na forum pojawi

    A tak sobie myślę ze kolor frontów w razie czego zawsze mogę dobrać pod płytki

  5. #1045
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Saly
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    1.674
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    53

    Domyślnie

    Witam witam
    Ależ się u Ciebie w wątku dzieje
    Podczytuje regularnie ale nigdy nie zdążę się włączyć do dyskusji
    Kuchnia - choć nie do końca w moim stylu BARDZO MI SIE PODOBA
    Pozdrawiam serdecznie
    Saly

  6. #1046

    Domyślnie

    Cytat Napisał admete Zobacz post
    Zaraz będę dzwonić czy mogą dosłać jakieś próbki. Ale może Two oceni mi je na żywo - czekam na nią aż się na forum pojawi

    A tak sobie myślę ze kolor frontów w razie czego zawsze mogę dobrać pod płytki
    Już jestem płyteczki mogę obfocić w weekend bo pewnie pojadę już zamawiać swoje ale jak potrzebujesz wcześniej to mąż może podjechać bo ma niedaleko z pracy O ile dobrze pamiętam to te jasne są białe a wzorek na nich taki srebrzysty.
    trochę rustykalnie, odrobinę glamour, ciut barokko
    jeśli chcesz o coś zapytać...
    mail.twoofus♥gmail.com

    "The greatest enemy of a good plan is the dream of a perfect plan"

  7. #1047
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    bocian właśnie zadzwoniłam u mnie ich niestety nie zobaczę

    saly cieszę się że zaglądasz , ja poszłam z rewizytą i siedzę teraz u Ciebie - ale chwilę mi to zajmie, ale już widzę że też planujesz TV W KUCHNI


    Two nie śpieszy się - także jak będziesz zamawiać swoje - sprawdzisz swoim okiem czy ta płytka by się nadawała - czyli kolor nr A1 i A3, jak będzie możliwość to przyłożysz mi te płytki do dekorów - do tych dwóch odcieni z którą lepiej będzie grać.
    Twoja osobista opinia które będą lepiej pasowały będzie dla mnie wystarczająca żeby zmienić koncepcję kolorystyczną

    Jeśli tylko pozwolą cykać zdjęcia - to BARDZO PROSZĘ nacykać ile wlezie tych zestawów .

    Acha i jak będziesz się im przyglądać spójrz też pod kątem moich jasno kremowych frontów - czy one będą pasować - czy odcień i kolor płytek nadaje się do podciągnięcia pod fronty???

    Two jak ja Ci się odwdzięczę | - już drugi raz ratujesz mój przyszły domek przed zagładą

    Znajdę jakiś sposób

  8. #1048

    Domyślnie

    ok jak się nie śpieszy to w weekend tam podjedziemy
    ostatnio wszyscy ekspedienci byli zajęcie więc nikt nam nie zwrócił uwagi że pstrykamy fotki, może i teraz się uda
    trochę rustykalnie, odrobinę glamour, ciut barokko
    jeśli chcesz o coś zapytać...
    mail.twoofus♥gmail.com

    "The greatest enemy of a good plan is the dream of a perfect plan"

  9. #1049
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Two dzięki kochana i czekam z niecierpliwością na naoczną i foto relację , a może dałoby się taką jedną sztukę kupić chociaż to mało prawdopodobne jest
    Tak się zastanawiam czy gdzieś w stolycy bym ich nie znalazła do obejrzenia...................

    -------------------------


    Doszedł czajnik
    i niestety jest zarysowany, w kilku miejscach
    Największe znamię - obdrapanie jest w dziwnym kształcie i wygląda jak zaschnięta kropelka wody.Rysy są białe.

    Powiem tak spodziewałam się - więc nie rozpaczam, tragedii też nie ma bo trzeba bardzo blisko podejść żeby dojrzeć te "plamki i kreseczki". Zdjęcia plamek nie mogę zrobić - bo ja i aparat się w czajniku odbijamy na każdym zdjęciu

    Czajnik stoi w mojej starej kuchni i jeszcze rok będzie w niej użytkowany więc za rok zobaczymy czy wogóle będzie się nadawał do przeniesienia do domu.

    Mirelko na tym diamentowym tych rys może wogóle nie być widać - ale tego nie wiemy - więc podjęcie ryzyka należy teraz do Ciebie

  10. #1050
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    dzięki ze info ... .
    Mam jeszcze kilka typów na oku ...
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  11. #1051
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał admete Zobacz post
    Agawi jeszcze co do stolarza - to myślałam że Ci mówiłam że to krzesła z Radomska - a które dałaś do wyceny?
    Nie mówiłaś Aguś ale nic nie szkodzi. Powiem Ci szczerze, że te które pokazałaś jako pierwsze podobają mi się tak sobie Chodzi o przednie nogi, ale chyba są do wyboru (ja chyba wybiorę toczone) Drugie krzesła wyglądają średnio z tyłu Może na żywo prezentują się lepiej- wiem, że są okropnie tanie



    Ja wyceniałam to, z tego co wiem to nogi można dać też proste, ale te toczone też mi się podobają




    W sprawie buziek, to ja głosuję na te jaśniejsze, jakby lekko sprane. Cudne są Szkoda czajnika, ale jak jeszcze rok ma służyć, to pewnie i tak kupicie nowy

  12. #1052

    Domyślnie

    Witam (bo chyba się jeszcze nie witałam!!!

    Powiem Ci,że kuchni to Ci strasznie zazdroszczę...będzie piękna ( oczywiście bez tych otwartych półeczek w rogu,ale to już wiesz)

  13. #1053
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Cytat Napisał agawi74 Zobacz post
    Aga te są bardzo ciekawe - podobają mi się - bo mają ciekawy ten tył - te dałaś do wyceny?

    Co do płytek zobaczymy jak Two w weekend je oceni , te jasne tez mi się podobają ,ale coś mi się wydaje że one maja po prostu białe tło i nie wiem jak będą pasować do tego ciemniejszego kwadracika

    O tu są z białymi i nie wyglądają jak te co wkleiłam



    Nie ukrywam że czarne niezmiennie mi się podobają

    mmajeczka
    Kuchnia dziękuje za pochwały
    Zaglądaj jak najczęściej !!!!!!
    Ostatnio edytowane przez admete ; 01-02-2012 o 20:06

  14. #1054

    Domyślnie

    Admete piękne są te buźki z płytkami.Widziałam w sklepie czarne i rzeczywiście są super (tylko zapomniałam w którym)ale zaczęłam się na poważnie zastanawiać czy nie położyć ich u siebie, ale tylko przy płycie. W pozostałych miejscach planowałam na ścianie cokół ok 10cm z czarnego granitu(takiego jak blaty) ale nie wiem czy obie czernie dobrze zagrają. A może cokół zrobić z dwóch rzędów płytek a ścianę pomalować na jakiś szarobeżowy? Właściwie gdyby A1 lub A3 okazały się ok to może było by to najlepsze rozwiązanie? Przepraszam za te rozmyślania w Twoim wątku ale planuję praaawie taka samą kuchnię .
    Robisz kuchnie przez firmę(jaką?) czy stolarza(skąd bierzecie fronty?) moge prosić o odp. moze być na priv .Jestem przed rozmowami
    Szykuje się bardzo fajne mieszkanko

  15. #1055
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał admete Zobacz post
    Aga te są bardzo ciekawe - podobają mi się - bo mają ciekawy ten tył - te dałaś do wyceny?
    Niee, bo dla mnie są ciut za nowoczesne Ale nie mówię, że brzydkie- trzeba je zobaczyć na żywo. Zaraz sprawdzę Ci cenę- na stronie Radomska jest cennik Już mam
    http://www.radomskomeble.pl/images/s...ane-A-0253.jpg
    http://www.radomskomeble.pl/images/s...any-B-0253.jpg

    Cennik
    http://www.fmr.nazwa.pl/cennik_pdf/C...SLA-FOTELE.pdf

    Koszt pierwszego A-0253 to 408 zł, koszt drugiego z podłokietnikiem B-0253 to 534 zł brutto


    Czuję Aguś, że wolisz czarne płyteczki, więc je bierz

  16. #1056
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    joanko rozważań kuchennych poproszę jak najwięcej , szczególnie jak planujesz podobną kuchnię i do tego z czarnymi buźkami

    A powiedz mi skoro planujesz czarny blat i płytki jak widna jest Twoja kuchnia??? Bo ten argument skłonił mnie do poszukiwania czegoś jasniejszego w zamian czarnych płytek ..... O stolarzu na priv


    Agawi bo już się pogubiłam te krzesła przy okrągłym stole to te same których ceny mi podałaś???
    Bo jeśli tak to nie spodziewałam się że mają taaaaaki tył . Patrzą na nie od przodu wydaje się ze zdjęcia że te łączenia oparcia z krzesłem (nie wiem czy maja fachowa nazwę ) są bardzo blisko siebie - i to mi się wydawało dziwne, ale patrząc na te przy stole - cos mi sie w nich podoba.....

    I masz babo placek - trzeba je na żywo zobaczyc

    I już sama nie wiem czy to na plus czy minus

  17. #1057
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Odstawiamy na razie kuchnię na drugi tor - ale obiecuję że do niej jeszcze nie raz wrócimy


    Dziś na tapetę wchodzi znowu KOMINEK

    Co wiemy w tym temacie że kominek jednak będzie

    Tylko jaki???

    Z moja obudową w tej postaci muszę się chyba pożegnać






    i już pomału tłumaczę dlaczego...............

  18. #1058
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Dzień dobry!
    To gdzie te tłumaczenia?
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  19. #1059
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Już kochana się poprawiam - nie zdążyłam przed wyprawą starszego do przedszkola a drugi teraz harcuje...

  20. #1060
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Spodobał nam się ten wkłąd sparherma Varia M



    Ma fajne wymiary nie jest duży , a przede wszystkim nie jest głęboki

    O tak by wyglądał u nas - z nową ścianą która powstanie z dołożeniem drugiego pseudo komina





    Wszystko ładnie pięknie - ale musi być jakieś ALE -wkład jest za wysoki do tej "mojej" obudowy - ma chyba 37 cm wysokości od podłogi do wkładu
    Żeby zachowaĆ proporcje kominka wkłąd musi być niższy z 25-7 cm

    Najprawdopodobniej można by było ten wkład dać niżej - ale to się wiąże z kuciem wylewki, spuszczaniem wody z instalacji i przesuwaniem podłogówki , na takie atrakcje raczej nie będziemy się pisać :no - nie wspominając o dodatkowych kosztach


    Możemy zostawić ten wkład ale trzeba by było dać dodatkową półkę pod portal - a to jak dla mnie zmienia diametralnie wygląd tej obudowy


    O tak




    Możemy wybrać niższy wkład - ale gorszej marki - mój J nie che tego wkładu, albo większy też Spartherma - ale ten ma z kolei większą głębokość no i cała obudowa będzie musiała być większa

    Dla porównania piece 1 hajduk najtańszy, drugi - olbrzym i 3 mój wkład ale cholera za wysoki





    A tak wyglądać będzie moja nowa ściana z tym większym wkładem - DUŻY chyba ten kominek wyjdzie




    Także pozostaje mi ta nieszczęsna półka, albo jakaś inna obudowa. Dziś spędzę dzień szukając może czegoś nowego..........ale będę się bronić przed tą półką. Za bardzo podobają mi się portale postawione na samej podłodze.......
    Ostatnio edytowane przez admete ; 02-02-2012 o 06:26

Strona 53 z 654

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony