dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie otarta dachówka brassa

    no i problem który był juz omawiany dotchnął i mnie a mianowicie dzisiaj oglądaliśmy na składzie brassa cissar który przyszedl do nas okazuje się że kazda dachówka ma obdarcia w miejscach przylegania takie, że na jednych jest lekko przytarta warstwa lakiery, na innych to obdarcie jest tak głębokie, że jest już beton, wady te pewnie wynikają z transportu, źle zabezpieczone dachówki tarły o siebie, fakt ten zgłoszony jest do producenta
    czy ktos spotkał sie z podobnym poroblemem przyznam że czas nas goni bo folia juz położona

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    majkot

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Zabrze
    Kod pocztowy
    41-800
    Posty
    191

    Domyślnie

    My też kładliśmy brassa cisar 2 tyg temu,ale dachóweczka była ok , prosta z gładka powłoką. Dekarz bardzo chwalił.To chyba uszkodzenia transportowe.Musicie to reklamować.

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    krzys2507

    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Białystok
    Kod pocztowy
    15-349
    Posty
    43

    Domyślnie

    Miałem dokładnie tak samo. Parę nocy nie przespane z nerwów, a teraz leży na dachu i nawet nie pamiętam o uszkodzeniach. Łatwo powiedziec reklamowac, jak membrana położona, majster na dachu. U mnie uszkodzenia dotyczyły dachówek bocznych, bez których nie można było zacząc układania dachu.Dachówka podstawowa była w porządku. Boczne po prostu nie są dobrze zabezpieczone do transportu. Pierwsza partia przy rozkładaniu była tak mocno sklejona że od dachówki odpadały kawałki razem z klejem. Po reklamacji przyszła druga partia obdartych w miejscu styku.Tego już nie byłem w stanie reklamowac,ze względu na brak czasu.Zresztą wg hurtowni fabryka działa na takiej zasadzie że produkuje pewną partię towaru i każda następna dostawa jest z tej samej partii, czyli z dużym prawdopodobieństwem taka sama. Ogólnie duży wstyd dla takiej firmy jak Braas. Dla tych którzy to sprzedają też(ale to już dłuższe opowiadanie(Jak ktoś kupuje dachówkę w Białymstoku, to chętnie opiszę swoje perypetie z pewną ostro reklamująca się firmą,wyskakującą w wyszukiwarce na pierwszym miejscu)). Mogę tą dachówkę oczywiście reklamowac, ale nie wiem czy jej wymiana i łażenie po dachu nie narobi więcej szkód.
    Sąsiad też ma Braasa Cisar ale z Niemiec i tamta była lepsza,chociaż też trafiły się poobdzierane.

  4. #4

    Domyślnie

    a przy tej obdartej było iwadac fragmenty cementu, jesli tak co na to mówili?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony