dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Ocieplenie stropu (poddasza)

    Mam strop drewniany a nad nim poddasze na którym trzymam różna rzeczy,chcę go ocieplić kładąc na niego,no właśnie co.Czym mogę go ocieplić abym mógł po nim chodzić aby użytkować poddasze,zastanawiałem się nad płytami wełny mineralnej a na to jakaś folia izolacyjna,ale nie wiem czy się nie będzie to zarywać,zapadać.

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Tomek W
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Cigacice
    Kod pocztowy
    66-131
    Posty
    1.742
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19
    Klub SUPER WYKONAWCA Chciałbym jednocześnie zaprosić do odwiedzenia grupy Izolacja Rockwool na Facebooku gdzie odnajdziecie sporo informacji na temat izolacji z wełny skalnej Rockwool www.facebook.com/groups/izolacjerockwool

    Domyślnie

    Cytat Napisał PLN Zobacz post
    Mam strop drewniany a nad nim poddasze na którym trzymam różna rzeczy,chcę go ocieplić kładąc na niego,no właśnie co.Czym mogę go ocieplić abym mógł po nim chodzić aby użytkować poddasze,zastanawiałem się nad płytami wełny mineralnej a na to jakaś folia izolacyjna,ale nie wiem czy się nie będzie to zarywać,zapadać.
    Jako ocieplenie można zastosować twarde płyty z wełny mineralnej MONROCK MAX, po których można śmiało na takim poddaszu chodzić. Dostępne grubości i parametry można zobaczyć na stronie http://przewodnik.rockwool.pl/produkty/monrock-max.aspx.

    Jeżeli taką wełnę położymy bezpośrednio na podłodze drewnianej to od góry należy zastosować folię paropoprzepuszczalną o małym oporze dyfuzyjnym. Innym rozwiązaniem jest ułożenie legarów drewnianych pomiędzy które układamy miękką maty lub płyty z wełny mineralnej i następnie do legarów mocujemy nową podłogę z desek, płyt OSB itp.
    Tomek W.

    e-konsultant Rockwool

  3. #3

    Domyślnie

    Zamierzam dać panele podłogowe,strych odwiedzany bardzo rzadko więc chyba wytrzyma.
    Ostatnio edytowane przez PLN ; 29-11-2011 o 18:35

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony