dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 7
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 126

Temat: Nr konta.

  1. #1
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie Nr konta.

    Kochani
    Niebawem kończy się ta fantastyczna licytacja i zaczniecie wpłacać za wylicytowane przedmioty.
    Przypominamy zatem nr konta i pozwoliłam sobie skopiować od Żelki zasady dalszego działania.
    Wpłaty:
    Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”
    ul. Łomiańska 5
    01-685 Warszawa
    61 1060 0076 0000 3310 0018 2660
    tytułem: 10684 Kossowski Franciszek- darowizna na pomoc i ochronę zdrowia


    Za kilka przedmiotów może być razem jedna wpłata.
    Potem w mailu do Agnieszki, prócz ksero wpłaty, trzeba koniecznie napisać nick z Forum i jaka kwota za co.
    Na przykład:
    W kesero będzie kwota 120zł. A w mailu Aga procz tego dostanie, że to od "nick z forum" za "ściereczki o anety s - 20zł" i "butelka wina od AgnesK - 100zł".
    Jak Aga dostanie maila z potwierdzeniem da znać Wystawiającemu od kogo dotarły pieniążki.
    Sądzę, że to nie będzie problem dla nikogo.
    Potwierdzenia się Agnieszce przydadzą aby ew. móc szukać w Fundacji zagubionej kwoty, bo przy takiej ilości wpłat w tak krótkim czasie może dojść do jakiś nie chcianych pomiłek, albo też czasami Fundacja nie może odczytać czegoś i wtedy też się przydaje potwierdzenie.
    Aguś jak coś jeszcze zapomniałam, to, proszę dodaj od siebie.

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Edziu, chyba napisałaś wszystko.

    Kochani, każda złotówka, która wpłacacie, wędruje z konta fundacyjnego do zbiórek publicznych na subkonto Frania. Dlatego tak ważne jest, abyscie nie popełnili błędu przy wpisywaniu tytułu przelewu. Nie piszcie swoich nicków w przelewie, tylko formułę:
    10684 Kossowski Franciszek- darowizna na pomoc i ochronę zdrowia
    Już dograłam, że rachunek za zakup aparatów powędruje prosto do Fundacji. Dla nas oznacza to, że nie musimy najpierw wykładać pieniedzy z własnej kieszeni (jak to ma miejsce zazwyczaj), lecz zapłaci za nie Fundacja bezpośrednio z subkonta Frania

    Bardzo Was proszę o przesyłanie potwierdzeń wpłat na mojego prywatnego maila (nie będzie problemy z pdfem przelewu):
    [email protected]

    We wtorek rano wyjeżdżamy z Franiem na nasze "cokwartalne tournee po Polsce" (czytaj: dużo wizyt lekarskich). Przez cały tydzień pocztę bede wiec sprawdzała dopiero wieczorem. Proszę o wyrozumiałość

    I jeszcze raz z całego serca Wam dziękujemy za pomoc..

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    AgnesK
    Dziękuję za dodatkowe informacje.
    A ja taka mondra jestem, bo skopiowałam posta Żelki w innym temacie.
    Z doświadczenia wiem, że licytujący chcą szybko wpłacać, ale nie zawsze pamiętają gdzie jest podany nr konta.
    Dla ułatwienia założyłam ten temat.

    pozdrawiam

    ED
    Ostatnio edytowane przez EDZIA ; 27-11-2011 o 19:18 Powód: uzupełnienie

  4. #4
    SYMPATYK FORUM (min. 10) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    pelargonia

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    47

    Domyślnie

    Jestem kompletnym ignorantem komputerowym / stara baba/ i nie mam pojęcia, jak przesłać na adres AgnesK potwierdzenie wpłaty.
    Wytłumaczcie , jak się to robi , najlepiej bez tych magicznych pdf czy jpg.
    Wszystkiego się w życiu spodziewałam , tylko nie tego, że się kiedyś zestarzeję.

  5. #5
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Justynka
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Łódź
    Posty
    627

    Domyślnie

    Przelew właśnie "poszedł"

    Buziaki dla Frania

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Cytat Napisał pelargonia Zobacz post
    Jestem kompletnym ignorantem komputerowym / stara baba/ i nie mam pojęcia, jak przesłać na adres AgnesK potwierdzenie wpłaty.
    Wytłumaczcie , jak się to robi , najlepiej bez tych magicznych pdf czy jpg.

    Jak robisz przelew internetowy to powinnaś miec opcje pobrania pdf-u przelewu. Wtedy trzeba ino kliknąc na "pobierz pdf"
    Choroba, jakiegoś oblatanego człowieka w kwestiach komputerowych nam trza, bo ja nie potrafię wytlumaczyc..

    Justynko, dziękuję
    Pamiętaj o pdfie na moj mail
    Ostatnio edytowane przez AgnesK ; 27-11-2011 o 21:33

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MagdaZZZ
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    5.415

    Domyślnie

    Cytat Napisał EDZIA Zobacz post
    Jak Aga dostanie maila z potwierdzeniem da znać Wystawiającemu od kogo dotarły pieniążki.
    A skąd Wystawiający (fanty rozumiem?) będzie miał znać adres wysyłki?... Kupujący ma wysłać maila Wystawiającemu? Kiedy??? (może głupie pytanie, ale ta procedura może wprowadzić sporo zamentu) Szczególnie wśród osób, które wystawiły masę przedmiotów (czyt. Anetka np.)
    MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba)
    mail: [email protected]
    Home Creations by Magda Z. - blog o tym, co kocham i czym się zachwycam we wnętrzach

  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... OCYNKOWANYFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gwoździk
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    6.977
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    303

    Domyślnie

    Cytat Napisał MagdaZZZ Zobacz post
    A skąd Wystawiający (fanty rozumiem?) będzie miał znać adres wysyłki?... ...
    skontaktuj się na priva z Wystawiającym... On/Ona Ci poda dane ...
    Pozdrawiam

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Madziu, żadnego zamieszania tu być nie może. Każdy kto dokona wpłaty przesyła potwierdzenie do Agnieszki.
    W potwierdzeniu podaje swoj nick z forum - bo w tytule wpłaty go nie podaje - tam ma być - 10684 Kossowski Franciszek- darowizna na pomoc i ochronę zdrowia
    Osoby które zapłacili jednym przelewem za więcej rzeczy, także w tym mailu do Agnieszki podają ile, za co i od kogo jest to fant.
    Aga, tutaj w tym wątku może utworzyć post gdzie będzie wpisywać od kogo dotarło i za jakie fanty. Będzie widoczne i dla kupującego i dla sprzedającego kto może już podawać osobie sprzedającej swój adres do przesyłki.
    Czyli, ja jako sprzedająca czekam na adres na pw. od osób które ode mnie kupili rzeczy. A jak zobaczę w poście od agi, że są już pieniążki, to przesyłam.
    Nie mozna się pogubić. A nawet jeśli by ktoś coś nie wiedział, to pytać zawsze mozna i trzeba. Będziemy sobie na wzajem pomagać tak samo jak w czasie licytacji! Nie bójta się!

  10. #10
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Zróbmy tak:
    mail do mnie z pdfem przelewu i lista osób od których cos sie kupiło.
    W mailu tym adres do wysyłki
    Ja zawiadamiam osoby wystawiające, że kupujący X wplacił pieniądze i podaję adres do wysyłki
    Wtedy to bedzie działało

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Ok, czyli każdy kupujący w mailu do ciebie przesyła także swój adres, który Ty podajesz sprzedającemu razem z informacją, że pieniążki za Jego fanty są już na koncie i może przesyłać do kupującego.
    Czyli - sprzedający czeka na pw od Agnieszki!
    - kupujący przesyła maila z - adresem do wysyłki, swoim nickiem na forum i listą reczy ktore zakupił i od kogo + potwierdzenie wpłaty

  12. #12
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Tak jest!

  13. #13
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Rynka
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    UK
    Posty
    257

    Domyślnie

    AgnesK a ja dałam ciała Z przyczyn osobistych przelałam pieniążki juz w piątek i dopisałam w przelewie swój nick ....i co teraz????
    Przepraszam...no taka doopa ze mnie
    Ostatnio edytowane przez Rynka ; 27-11-2011 o 22:20
    Kochasz ty dom, rodzinny dom,Co wpośród burz, w zwątpienia dnie,Gdy w duszę ci uderzy grom,Wspomnieniem swym ocala cię? Kochasz Ty dom..........
    M.Konopnicka

  14. #14
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    eeee tam...zaraz ...takie brzydkie słowa przy dzieciach
    Przyślij pdf, jeśli nie bedzie Twojej wpąlty na subkoncie, wtedy napisze do Fundacji i poproszę o sprawdzenie sprawy
    Wszyyystko da się odkręcic. My w bardzo ludzkiej fundacji jesteśmy
    Ostatnio jedna pani na Allegro wpisala w tytule przelewu "dla Frania" Tez udało sie odkręcić
    Dlatego potrzebuje pdfy. Na wszelki słuczaj

  15. #15
    SYMPATYK FORUM (min. 10) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    pelargonia

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    47

    Domyślnie

    Kasę przelałam i tak sobie myślę, że nie chodziło mi przecież o to, by coś kupić . To nie będę kombinować z potwierdzeniami a moje fanty niech zostaną na inną okazję.
    Wszystkiego się w życiu spodziewałam , tylko nie tego, że się kiedyś zestarzeję.

  16. #16
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MagdaZZZ
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    5.415

    Domyślnie

    Cytat Napisał Żelka Zobacz post
    Ok, czyli każdy kupujący w mailu do ciebie przesyła także swój adres, który Ty podajesz sprzedającemu razem z informacją, że pieniążki za Jego fanty są już na koncie i może przesyłać do kupującego.
    Czyli - sprzedający czeka na pw od Agnieszki!
    - kupujący przesyła maila z - adresem do wysyłki, swoim nickiem na forum i listą reczy ktore zakupił i od kogo + potwierdzenie wpłaty
    Cytat Napisał AgnesK Zobacz post
    Tak jest!
    I to jest świetny plan Redukuje ilość korespondencji o blisko połowę
    MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba)
    mail: [email protected]
    Home Creations by Magda Z. - blog o tym, co kocham i czym się zachwycam we wnętrzach

  17. #17
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kjuta
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    1.922

    Domyślnie

    Agnes znalazlam maila
    pieniadze poszly

    pelargonia jak wejdziesz w swoim koncie na historie przelewow, znajdziesz przelew dla Franusia, to przeważnie pod przelewem masz zapisz/pobierz potwierdzenie, klikasz na to i zapisujesz na swoim komputerze, potem przesylasz maila do Agnes i załączasz potwierdzenie do maila

    ja w trakcie zapisywania potwierdzenia na komputerze musialam jeszcze wybrac opcje otworz/zapisz za pomoca Acrobate
    Ostatnio edytowane przez kjuta ; 28-11-2011 o 07:41

  18. #18
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    No to moj przelew tez zrobiony

  19. #19
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pysiaczek
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    3.748

    Domyślnie

    Przelew zrobiłam, potwierdzenie na maila wysłałam
    there's no place like home

    Nasze M


    Galeria na picassie

  20. #20
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar karolcia14m
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    346

    Domyślnie

    Ja również, zrobiony przelew, potwierdzenie wysłane mailem

Strona 1 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony