dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 56
  1. #21

    Domyślnie

    No harmonogram mamy ostry, nie da się ukryć. Ale na razie wszystko idzie terminowo i jesteśmy dobrej myśli. Trzymanie kciuków mile widziane....

  2. #22

    Domyślnie

    Ze sprzedanego mieszkania(56m-6-letnie)wyprowadziłam się w pażdzierniku,kiedy mialam stan surowy zamknięty z dachówką i oknami.Mieszkam u brata,mam do dyspozycji 80m.Zimą zrobiłam elektrykę,wodę i kanalizę.Od marca wykańczam,w czerwcu się wprowadzam.Na budowe domu za miastem zdecydowałam się,kiedy syn ukończył 18 lat.Myślę,że to optymalne rozwiązanie

  3. #23

    Domyślnie

    Bea3
    Na budowe domu za miastem zdecydowałam się,kiedy syn ukończył 18 lat.Myślę,że to optymalne rozwiązanie
    Jednak zawsze wiek dzieci często opóźnia wprowadzenie, bądź też powoduje, że zastanawiamy się kiedy będzie dla nas i dla nich najlepiej.
    Ja boję się trochę o przenosiny w trakcie szkoły. Dobrze, gdyby były po podstawówce, ale nie zdążę. A potem to albo jeden zaczyna gimnazjum, albo drugi nie skończył gimnazjum.
    Ehh, a mieszkać chciałoby się już!!


    Mobby

  4. #24

    Domyślnie

    Ja już sprzedałam. A budowa rusza dopiero na wiosne-czyli za jakiś miesiac.Mieszkanie już nie moje ,ale mogę tu mieszkać jeszcze przez rok... Jak dla mnie to super układ.

  5. #25
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Agacka
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Posty
    9.875

    Domyślnie

    Moja przeprowadzka planowana jest na wrzesień...dzieci nowa szkoła!
    A kupca na mieszkanie już poszukuję...Przeniesiemy się do tego co będzie a wykończeniówka po drodze

  6. #26

    Domyślnie

    My sprzedaliśmy mieszkanie na etapie stanu surowego zamkniętego. Wyprowadziliśmy się do mamy, gdzie mieszkaliśmy przez 3 miesiące praktycznie na walizkach, ale uznaliśmy, że na tak krótki czas nie warto robić rewolucji w mieszkaniu.
    Wyprowadzając się, część mebli ( te starsze, których nie szkoda), lodówkę, mikrofalę przewieżliśmy od razu na budowę. Resztę mebli i kartony "poupychaliśmy" po znajomych mieszkających w pobliżu naszego starego mieszkania, za co jesteśmy im ogromnie wdzięczni

  7. #27
    Guest

    Domyślnie

    Ja też mam taki plan Sprzedaz zakładam na wiosną przyszłego roku, kiedy juz będzie stan surowy+tynki i instalacje. Do tego czasu - niestety trochę kredytu
    BabaB

  8. #28
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Basia Z.
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Posty
    634
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    Mieszkanie 60m2 z 1998 roku zamierzamy sprzedać w momencie, kiedy zaczniemy robić wykończeniówkę.

  9. #29

    Domyślnie

    Witam!!

    Z okazji Dnia Kobiet chciałbym wszystkim Przodowniczkom Pracy na naszych budowach złożyć najserdeczniejsze życzenia Wszystkigo NAJ....Pozdrówka

    Mirek

  10. #30
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Basia Z.
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Posty
    634
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mirosław
    Witam!!

    Z okazji Dnia Kobiet chciałbym wszystkim Przodowniczkom Pracy na naszych budowach złożyć najserdeczniejsze życzenia Wszystkigo NAJ....Pozdrówka


    Na razie jestem na etapie przygotowania do budowy
    Za życzenia i śliczne kwiatki bardzo serdecznie dziękuję
    Pozdrawiam

  11. #31

    Domyślnie

    w moim przypadku, z uwagi na budowanie w odległości 200 km od miejsca stałego zamieszkania musieliśmy sprzedać mieszkanie na samym początku - w momencie stawiania ścian.
    a na miejscu i tak trzeba było znaleźć pracę, mieszkanie wynająć.

    umożliwiło to jednak odroczenie wzięcia kredytu - a co do wykończeniówki - na kuchnię, łazienkę i jeden pokój wystarczyło - reszta stoi wytynkowana.

  12. #32

    Domyślnie

    Sprzedałem mieszkanie na etapie stnu surowego otwartego ale z tynkami i rozporowadzonymi intalacjami wodnymi i grzewczymi. Teraz jeszcze są wylewki. moge jeszcze mieszkać w swoim mieszkaniu 3 miesiące (za friko) a nawet nieco dłużej na zasadzie wynajmu Myslę ze to niezły układ
    Radzę jednak myslec o sprzedaży zpewnym wyprzedzeniem bo u mnie potrwało to prawie 3 miesiące

  13. #33

    Domyślnie

    Właśnie sprzedajemy - dzisiaj dałem pierwsze ogłoszenie - ukaże się w piątek. Zobaczymy jaki będzie odzew.

    Stan budowy - zrobione instalacje, elektryczna, wodna i co, tynki. Za kilka dni ruszają wylewki.
    Kasy nam jeszcze starczy na jakieś drobiazgi, więc wszystko teraz zależy od tempa sprzedaży
    mieszkanka. Wtedy dopiero będziemy mogli mysleć o wykańczaniu na całego.

    Pozdrawiam
    RYDZU
    "Jeśli się czegoś nie da zrobić to trzeba znaleźć kogoś kto o tym nie wie"
    dziennik
    komentarze

  14. #34

    Domyślnie

    Rydzu
    Sprzedałeś już mieszkanie ?

    Mobby

  15. #35

    Domyślnie

    Cytat Napisał mobby
    Rydzu
    Sprzedałeś już mieszkanie ?

    Mobby
    A gdzie tam - przychodzą, oglądają i za darmo by chcieli najlepiej.
    Na szczęście sytuacja się zmieniła i wcale mi się nie spieszy bo wpadła
    inna kasa, więc mogę poczekać na klienta.

    Pozdrawiam
    RYDZU
    "Jeśli się czegoś nie da zrobić to trzeba znaleźć kogoś kto o tym nie wie"
    dziennik
    komentarze

  16. #36

    Domyślnie

    Ja przymierzam się, ale dopiero we wrześniu chyba zacznę się ogłaszać.
    ALe ja dodatkowej kasy raczej nie będę miał.
    Także muszę sprzedać.
    Wszędzie mówią o wzroście cen mieszkań, a jakoś w Łodzi tego nie widać

    Pozdrawiam

    Mobby

  17. #37

    Domyślnie

    Cytat Napisał mobby
    Ja przymierzam się, ale dopiero we wrześniu chyba zacznę się ogłaszać.
    ALe ja dodatkowej kasy raczej nie będę miał.
    Także muszę sprzedać.
    Wszędzie mówią o wzroście cen mieszkań, a jakoś w Łodzi tego nie widać
    Jak patrzę na dzisiejszą gazetę to widzę tendencję wyraźnie zniżkową w cenach
    Zastój na rynku czy co?
    A sprzedać muszę bo nam nasze kochane państwo takie przepisy zafundowało ,
    że strach komuś wynajmować, bo się można na długie lata w długi wpędzić i zmieszkaniem pożegnać

    Pozdrawiam
    RYDZU
    "Jeśli się czegoś nie da zrobić to trzeba znaleźć kogoś kto o tym nie wie"
    dziennik
    komentarze

  18. #38

    Domyślnie

    Sprzedaliśmy tydzień temu.
    Mieszkać możemy do końca roku.
    Sprzedawanie zajęło nam godzinę.
    Dom jest w stanie surowym ,zadaszonym.
    Za 2-3 dni wchodzi elektryk .

  19. #39

    Domyślnie

    my niestety nie mielismy mieszkania ale to chyba spowodowalo, ze budujemy dosc szybko i wakacje sie wprowadzamy!!!
    Chcielibysmy miec mieszkanko co by na niezle wykonczenie starczylo no coz...ale jaki bedziemy miec dom
    Eve

  20. #40

    Domyślnie

    My swoje sprzedalismy na etapie praktycznie ostatecznego wykonczenia domu ... mielismy juz praktycznie wiekszosc rzeczy zrobione, chociaz jak sie wprowadzilismy to konczylismy jeszcze malowanie pokoi, zakladanie gniazdek i oswietlenia, montaz kuchni z szafkami no i sporo pracy na zewnatrz ... ukladanie kostki, montaz ogrodzenia ....

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony