Cytat Napisał luksus007 Zobacz post
Dziękuję za odpowiedź.
Odwrotna przylga jest mi znany i efekt, o którym wspomniałeś już testowałem u kolegi. Fizyki się nie oszuka , ale nie jest to dla mnie utrudnienie.

Wiem, że wspomniane przeze mnie firmy to ta sama klasa. Z jednej strony Intenso ma opinię porządniejszej firmy w wykonaniu, jednakże DRE też ma pozytywną opinię i w codziennym użytkowaniu trwałość powinna być taka sama - jeśli drzwi byłyby bez wad (popraw mnie jeśli się mylę).

Pytanie co łatwiej będzie utrzymać w czystości? Co będzie łatwiejsze do konserwacji na lata? Kolor biały także chyba najbardziej 'przyciągajacy' zabrudzenia.
Wydaje mi się, że na co dzień okleina Intenso będzie łatwiejsza do czyszczenia natomiast patrząc na lata, łatwiejszy będą skrzydła lakierowane od DRE.
Czy może na rynku jest coś innego lepszego pod tym kątem? Czy też nie ważne co wybiorę w tej klasie efekt będzie ten sam?

Pozdrawiam
To lepsze wykonaniem musiałby potwierdzić ktoś, kto stale montuje jedne i drugie drzwi. Kiedyś Robespierre stawiał na Intenso. Ja nie mam z nimi wystarczających doświadczeń.
Żałuję że do tego tematu nie zaglądają forumowicze już mieszkający, by podzielić się wrażeniami użytkowymi. Pewnie wszystko jest ok, bo inaczej byłyby przestrogi

Cytat Napisał rhein Zobacz post
Witam
Czy ktoś montował i posiada w domu drzwi szklane? Bardzo mi sie podobają i chcialbym dowiedzieć się o wadach i zaletach. Jak z funkcjonalnością, tłumieniem hałasu. Jak drzwi sprawują się w toalecie czy łazience.
Każda rada mile widziana
Pozdrawiam
Montuję sporo drzwi szklanych. Lider jakości to dla mnie Gipsy Kings. W ostatnim czasie sporo wstawiam DRE (bo tanie, ale nie tandetne) i próbowałem Erkado (jeszcze tańsze) ale od blisko 3 mies. mam w toku reklamację (niby robi się nowa tafla).
Najczęściej wstawiam je właśnie w kolejności:
- jako pierwsze w wejściu.
- do łazienek
- do schowków, garderób itp.
Jak do tej pory nikt się nie skarżył ani nie miałem reklamacji wynikających z użytkowania.

Cytat Napisał rodzinanaswoim Zobacz post
...
Czy ktoś może polecić jakiś warty rozważenia salon/ sprzedawcę w Krakowie lub okolicy?
...
Może być na priv jesli ktoś nie chce robic reklamy.
Dzięki!
Ależ dobra "reklama" jest w cenie. Polecenia od wiarygodnych użytkowników są pożądane i jedyne co za to " grozi" to podziękowanie ze strony szukających. W najgorszym wypadku (jeśli to jednak będzie ewidentna reklama bez pokrycia, którą będą zgłaszali użytkownicy) post /link może zniknąć. Sankcje w postaci bana otrzymują wyłącznie spamerzy (łatwo ich poznać - często mają kilka postów na krzyż a w każdym link).