Cytat Napisał Wojtek8888 Zobacz post
Dzień dobry,

Czy ktoś z Państwa miał do czynienia z drzwiami firmy Intenso? Chcieliśmy kupić drzwi DRE Verso ale wpadły mi w oko Intenso Wersal. Wyglądają ładniej, na papierze wydają się być lepsze technicznie, jednak trudno mi znaleźć jakiekolwiek opinie na temat Intenso. Objechałem wszystkie salony z nimi w okolicy i rady sprzedawców 50/50. Część (dziwnym trafem sprzedawcy w Komfort) mówią że DRE jakościowo biją je na głowę, z DRE nie ma żadnych problemów itp, natomiast w innych, mniejszych sklepach opinie zupełnie przeciwne.
Na grupach montażystów DRE od ponad roku zbiera baty za totalne pogorszenie jakości. Mnóstwo drobnych wpadek, niedoróbek, paprochów pod okleiną oraz bardzo twarda uszczelka i jeszcze twardszy zaczep, który trzeba szlifować maszynowo by drzwi się zamykały. Szkoda, bo kiedyś były to bardzo fajne, bezproblemowe drzwi. Teraz to udręka montażystów.

Intenso ma dobre noty, na tym forum też, ale i u niezależnych sprzedawców. Nie mogę narzekać, ale opinia mojego montera: zwyczajne (ale u niego dobre są dopiero drzwi drewniane).