dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 5049

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #24

    Domyślnie

    Witam,

    Dziękuję za odpowiedź. Dokładnie tak, do sądu został złożony pozew przeciwko sprzedawcy. Były próby porozumienia się przy pomocy Miejskiego Rzecznika Praw Konsumenta oraz Wojewódzkiej Inspekcji Handlowej - sprzedawca w żadnym wypadku nie chciał się dogadać. Cóż, bywa i tak, zobaczymy jak ta cała sprawa się skończy. Oglądaliśmy na żywo DRE Auri oraz Portę Verte Premium E. Obydwa modele dość fajne jakościowo, jednak w Porcie troszkę zaskoczył mnie fakt, że ościeżnica jest wykonana ze zwykłej płyty wiórowej i okleina nie jest zawinięta pod uszczelkę. Jak delikatnie odchyliłem uszczelkę to jest goła płyta wiórowa i obawiam się, że w tym miejscu ościeżnica zacznie "puchnąć" np. od wilgoci w przypadku drzwi łazienkowych (na wystawce sklepowek właśnie się tak działo). W DRE okleina jest zawinięta pod uszczelkę i według mnie to trwalsze rozwiązanie. Dodatkowo jest ona wykonana z MDFu. Co do Erkado, też oglądaliśmy, ale w przypadku okleiny CPL przylga drzwi jest wykończona obrzeżem meblowym, ze względu na brak możliwości ukształtowania laminatu CPL na ostrej krawędzi. Sprzedawca powiedział, że w przypadku białego skrzydła wygląda to niezbyt estetycznie. Czy szanowny Finlandia ma jakieś sugestie odnośnie rozwiązania łączenia okleiny w okolicy uszczelki w Porcie? Jest jakaś różnica w trwałości ościeżnicy z płyty wiórowej i MDF? Bo przyznam szczerze, że byliśmy już praktycznie zdecydowani na Verte Premium, ale ta ościeżnica troszkę mnie zmartwiła...

    Pozdrawiam serdecznie
    Ostatnio edytowane przez Piotr1408 ; 29-10-2023 o 11:11

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony