dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 171 z 253
Pokaż wyniki od 3.401 do 3.420 z 5049
  1. #3401

    Domyślnie

    Cytat Napisał Robespierre Zobacz post
    Niestety zmartwię Cię...

    Kair kosztuję ok. 2700-4500 w zależności od wariantu przylgowe/bez-przylgowe i rodzaju obłogu, sosna najtańsza a orzech amerykański najdroższy.

    Pozdrawiam.
    Dzięki , nie tyle mnie zmartwiłeś, co natychmiast uleczyłeś z chęci posiadania ich

    A możesz mi coś zaproponować w podobnym stylu i w cenie, którą wyżej podałam?


    Miałam chwilkę, to poszperałam na stronach i mam pytanie o drzwi Dewro z kolekcji Nova - D 719. Też takie drogie?
    Ostatnio edytowane przez Flawia ; 22-07-2013 o 15:24

  2. #3402
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    drzwidrewnianedrzwi

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Bród
    Kod pocztowy
    06-001
    Posty
    21

    Domyślnie

    Cytat Napisał Flawia Zobacz post
    Dzięki , nie tyle mnie zmartwiłeś, co natychmiast uleczyłeś z chęci posiadania ich

    A możesz mi coś zaproponować w podobnym stylu i w cenie, którą wyżej podałam?


    Miałam chwilkę, to poszperałam na stronach i mam pytanie o drzwi Dewro z kolekcji Nova - D 719. Też takie drogie?

    Flawia zapytaj się z czego te drzwi są zrobione bo to raczej nie jest drewno, więc trudno to nawet z tymi od Ronkowskiego porównywać . Zrobi Ci to każdy zakład robiący drzwi . Cena 2700 za drzwi sosnowe tego typu raczej dużo. Ale z tego co widać Robert sprzedaje dewro więc Ci powie ile w nich drewna jest ( czy np tylko są to tzw doklejki tj. cienkie listewki zakrywające rzeczywisty użyty do produkcji materiał.) czy rzeczywiście są drewniane czyli klejonka drewniana ( zapytaj się jaki rodzaj klejonki) ) .

  3. #3403

    Domyślnie

    Cytat Napisał drzwidrewnianedrzwi Zobacz post
    Flawia zapytaj się z czego te drzwi są zrobione bo to raczej nie jest drewno, więc trudno to nawet z tymi od Ronkowskiego porównywać . Zrobi Ci to każdy zakład robiący drzwi . Cena 2700 za drzwi sosnowe tego typu raczej dużo. Ale z tego co widać Robert sprzedaje dewro więc Ci powie ile w nich drewna jest ( czy np tylko są to tzw doklejki tj. cienkie listewki zakrywające rzeczywisty użyty do produkcji materiał.) czy rzeczywiście są drewniane czyli klejonka drewniana ( zapytaj się jaki rodzaj klejonki) ) .
    OK, mam nadzieję, że Robespierre napisze i coś podpowie.
    Mnie cena tych Kairów też zbiła z nóg, ale prawda jest taka, że na temat drzwi od Ronkowskiego nawet 1 negatywnej opinii nie znalazłam.
    Raczej nie pójdę do zakładu robiącego drzwi, bo jeśli już, to musiałby być z polecenia, a takiego brak.

    I wydaje mi się, że Robespierre ma na imię Piotr, tak wynikało z konkursu Vasco

  4. #3404
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    drzwidrewnianedrzwi

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Bród
    Kod pocztowy
    06-001
    Posty
    21

    Domyślnie

    Cytat Napisał Flawia Zobacz post
    OK, mam nadzieję, że Robespierre napisze i coś podpowie.
    Mnie cena tych Kairów też zbiła z nóg, ale prawda jest taka, że na temat drzwi od Ronkowskiego nawet 1 negatywnej opinii nie znalazłam.
    Raczej nie pójdę do zakładu robiącego drzwi, bo jeśli już, to musiałby być z polecenia, a takiego brak.

    I wydaje mi się, że Robespierre ma na imię Piotr, tak wynikało z konkursu Vasco

    Mając na myśli zakład robiący drzwi, chodziło mi o firmy podobne do zakładu R Tutaj jest promowana ta firma ze względów czysto praktycznych finansowych bo Ci co je polecają również je sprzedają, więc do końca nie jest to takie bezinteresowne z ich strony . Firm robiących fajne drzwi naprawdę parę jest, więc po prostu dobrze poszukaj a znajdziesz na pewno. Oczywiście nie piszę nic złego na temat tych drzwi bo są niezłe, aczkolwiek takich niezłych jest sporo na rynku, wystarczy poszukać.

  5. #3405

    Domyślnie

    Cytat Napisał drzwidrewnianedrzwi Zobacz post
    Mając na myśli zakład robiący drzwi, chodziło mi o firmy podobne do zakładu R Tutaj jest promowana ta firma ze względów czysto praktycznych finansowych bo Ci co je polecają również je sprzedają, więc do końca nie jest to takie bezinteresowne z ich strony . Firm robiących fajne drzwi naprawdę parę jest, więc po prostu dobrze poszukaj a znajdziesz na pewno. Oczywiście nie piszę nic złego na temat tych drzwi bo są niezłe, aczkolwiek takich niezłych jest sporo na rynku, wystarczy poszukać.
    Ale wytłumacz mi, jaką korzyść finansową mają Robespierre czy finlandia, polecając na forum drzwi jakichś tam firm, jeśli sprzedają te drzwi - jeden we Wrocławiu, drugi w Siedlcach? Bo takie zarzuty już tu padały, ale kompletnie tego nie rozumiem. Zauważ też, że np. Robespierre pisał też dobrze o drzwiach z niższej półki - Vasco czy Intenso.
    Ja się nie znam na drzwiach kompletnie, trochę łatwiej mi będzie dzięki lekturze tego wątku. Jeśli możesz polecić jakieś godne uwagi firmy robiące drzwi, to napisz, jakie to są, Twoim zdaniem. Przecież od tego jest ten wątek.

  6. #3406
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    drzwidrewnianedrzwi

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Bród
    Kod pocztowy
    06-001
    Posty
    21

    Domyślnie

    Cytat Napisał Flawia Zobacz post
    Ale wytłumacz mi, jaką korzyść finansową mają Robespierre czy finlandia, polecając na forum drzwi jakichś tam firm, jeśli sprzedają te drzwi - jeden we Wrocławiu, drugi w Siedlcach? Bo takie zarzuty już tu padały, ale kompletnie tego nie rozumiem. Zauważ też, że np. Robespierre pisał też dobrze o drzwiach z niższej półki - Vasco czy Intenso.
    Ja się nie znam na drzwiach kompletnie, trochę łatwiej mi będzie dzięki lekturze tego wątku. Jeśli możesz polecić jakieś godne uwagi firmy robiące drzwi, to napisz, jakie to są, Twoim zdaniem. Przecież od tego jest ten wątek.

    Panowie sprzedają drzwi z różnych półek cenowych ( nie tylko te drogie) muszą czasami dorzucać inne firmy ( aczkolwiek za często tego nie robią) żeby byli odbierani jako "doradzający" a nie wciskający towar, takie jest moje zdanie. Ja bym wpisał w google hasło związane z drzwiami i przejrzał 5 czy 10 czy nawet 15 stron wypisał sobie firmy, zadzwonił a najlepiej odwiedził firmy i zobaczył produkt . Najwięcej firm jest na śląsku ( wrocław) i mazowieckie ( warszawa) tam wszyscy walczą o klienta. To co napisałem jest bardzo istotne, czyli jak chcesz mieć drzwi drewniane to zapytaj się z jakiej klejonki są produkowane ramiaki drzwiowe i ościeżnice. Czy są stosowane tzw. doklejki np drzwi są " niby dębowe" a tak naprawdę cały szkielet drzwi to jakiś tam materiał plus doklejki czyli listwy z dębu itd. . Jednak przede wszystkim trzeba drzwi obejrzeć ( detale jak są wykończone itd.) Te drzwi, które pokazywałaś nie są jakieś niezwykłe , chociaż okleina jest ciekawa . Ale pewnie są to drzwi sosnowe z tzw. doklejkami i okleiną inną niż sosna.
    Ogólnie trzeba pojechać "dotknąć drzwi" znam dużych producentów, którzy nie są w stanie dorównać jakością produktów zakładom zatrudniającym po 20 czy 30 osób. Nie napiszę tu żadnej firmy bo nikomu reklamy robić nie zamierzam mają od tego płatne profile albo doradców z forum . Tak jak napisałem przejrzyj google spisz producentów do których Ci jest najbliżej,podjedź , porozmawiaj bo naprawdę można z takich wizyt dużo wywnioskować.

  7. #3407

    Domyślnie

    No ale jak mogą wciskać towar, jak nie są z danych firm, tylko sprzedają? Chciałabym, idąc do sklepu, żeby sprzedawca tak klarownie wyłuszczył mi wady i zalety produktu. Niestety, nie mam tyle czasu, żeby odwiedzać mnóstwo firm "w ciemno" i mieszkam na północy, sama zauważyłam, że jeżeli chodzi o drzwi, wybór firm jest mniejszy, taki Jagdor np. nie ma tu dystrybutora. Nie muszę mieć drzwi drewnianych, ale chciałabym co najmniej fornirowane, solidne i ładne. Drzwi Kair 2 po prostu mi się podobają.
    Trochę nie rozumiem Twojego podejścia, ten wątek jest właśnie po to, by pisać o konkretnych modelach drzwi, konkretnych firm.

  8. #3408
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    drzwidrewnianedrzwi

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Bród
    Kod pocztowy
    06-001
    Posty
    21

    Domyślnie

    Cytat Napisał Flawia Zobacz post
    No ale jak mogą wciskać towar, jak nie są z danych firm, tylko sprzedają? Chciałabym, idąc do sklepu, żeby sprzedawca tak klarownie wyłuszczył mi wady i zalety produktu. Niestety, nie mam tyle czasu, żeby odwiedzać mnóstwo firm "w ciemno" i mieszkam na północy, sama zauważyłam, że jeżeli chodzi o drzwi, wybór firm jest mniejszy, taki Jagdor np. nie ma tu dystrybutora. Nie muszę mieć drzwi drewnianych, ale chciałabym co najmniej fornirowane, solidne i ładne. Drzwi Kair 2 po prostu mi się podobają.
    Trochę nie rozumiem Twojego podejścia, ten wątek jest właśnie po to, by pisać o konkretnych modelach drzwi, konkretnych firm.

    Sprzedawca będzie zawsze oferował Ci to co mu się opłaca sprzedać . Widzisz firmę na J znasz również stąd, ze rober handluje również ich drzwiami , handluje również firmą na D i R i te tańsze Intenso też sprzedaje ( dziwiłaś się, ze polecał) zawsze będzie wymieniał te jako firmy robiące super drzwi. Tu nie chodzi o to, żeby Tobie teraz wcisnąć konkretną markę drzwi ( bo Ty jesteś z północy poza ich obszarem działania np rober i finlandia) Chodzi o to żeby promować marki, które się sprzedaje bo za którymś razem klient będzie już bliżej nich i kupi z wielkim prawdopodobieństwem od nich . Tak to w skrócie wygląda bo chyba nie sądzisz, że siedzą tu z takie czystej życzliwości i bezinteresowności

  9. #3409

    Domyślnie

    Cytat Napisał drzwidrewnianedrzwi Zobacz post
    Sprzedawca będzie zawsze oferował Ci to co mu się opłaca sprzedać . Widzisz firmę na J znasz również stąd, ze rober handluje również ich drzwiami , handluje również firmą na D i R i te tańsze Intenso też sprzedaje ( dziwiłaś się, ze polecał) zawsze będzie wymieniał te jako firmy robiące super drzwi. Tu nie chodzi o to, żeby Tobie teraz wcisnąć konkretną markę drzwi ( bo Ty jesteś z północy poza ich obszarem działania np rober i finlandia) Chodzi o to żeby promować marki, które się sprzedaje bo za którymś razem klient będzie już bliżej nich i kupi z wielkim prawdopodobieństwem od nich . Tak to w skrócie wygląda bo chyba nie sądzisz, że siedzą tu z takie czystej życzliwości i bezinteresowności
    No to jestem naiwna, bo sądzę
    Zgodzę się, że sprzedawca w konkretnym sklepie, do którego idę, żeby już kupić, może działać tak, jak piszesz - choć też nie musi to być zasada. Co do tego, że Robespierre polecał też tańsze drzwi - nie dziwię się, tylko zwróciłam na to uwagę, bo dla mnie z tego wynika, że poleca drzwi sprawdzone przez siebie, które widział, montował, przyjmował ewentualne reklamacje. I o ile w przypadku finlandii wiem, jak nazywa się firma, to w przypadku Robespierre oprócz tego, że we Wrocławiu to nie wiem nic, a Wrocław dużym miastem jest

    Szczerze? Poza tym wątkiem nie będę miała żadnej pomocy w wyborze drzwi, oprócz fachowców, wypowiadają się użytkownicy, którzy mogą już co nieco o danych drzwiach napisać, uczulić na co zwrócić uwagę itp.

  10. #3410
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    drzwidrewnianedrzwi

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Bród
    Kod pocztowy
    06-001
    Posty
    21

    Domyślnie

    Cytat Napisał Flawia Zobacz post
    No to jestem naiwna, bo sądzę
    Zgodzę się, że sprzedawca w konkretnym sklepie, do którego idę, żeby już kupić, może działać tak, jak piszesz - choć też nie musi to być zasada. Co do tego, że Robespierre polecał też tańsze drzwi - nie dziwię się, tylko zwróciłam na to uwagę, bo dla mnie z tego wynika, że poleca drzwi sprawdzone przez siebie, które widział, montował, przyjmował ewentualne reklamacje. I o ile w przypadku finlandii wiem, jak nazywa się firma, to w przypadku Robespierre oprócz tego, że we Wrocławiu to nie wiem nic, a Wrocław dużym miastem jest

    Szczerze? Poza tym wątkiem nie będę miała żadnej pomocy w wyborze drzwi, oprócz fachowców, wypowiadają się użytkownicy, którzy mogą już co nieco o danych drzwiach napisać, uczulić na co zwrócić uwagę itp.


    Ale oni polecają firmy, które " mają na sklepie" przecież jest mnóstwo innych firm w tej samej cenie co INT i jakoś nie polecają. Ja tam w bezinteresowność nie wierzę, zresztą myślę, że wiele osób tak to odbiera Robere ma firmę na L funkcjonują we Wrocławiu i uwierz mi oprócz firm tak oczywistych jak porta dre czy polskone innych nie będzie wymieniał bo reszta to konkurencja, czemu się nie dziwię zresztą bo to nie w jego interesie, aby robić innym reklamę. Wystarczy, że zrobi firmom które ma w ofercie . Co mnie dziwi bo strasznie wszyscy zawsze alergicznie reagują na te firmy co próbują na forum zaistnieć. Bezinteresowni sprzedawcy nie istnieją Druga rzecz jeśli nie chcesz drzwi z drewna a tylko udające drewniane to tak naprawdę niewiele zyskasz,ponieważ ich ceny wcale nie są niższe ( no bo producenci zakładają, ze każdy kupujący i tak widzi je jako drewniane) . Znam cenniki firm "udających" drewno i dużo tańsi nie są a czasami nawet drożsi niż producenci drzwi drewnianych.

    Zauważ jedno nikt nie skomentował zdjęć użytkownika Regut 1 dlaczego? bo po co robić konkurencji reklamę ale przypadkiem ze swoich realizacji zdjęcia na forum są umieszczane, czysta reklamówka . (a po co umieszczane? bo ktoś się w końcu zapyta co to za drzwi i wtedy można bezkarnie zareklamować drzwi które się sprzedaje

  11. #3411

    Domyślnie

    Cytat Napisał drzwidrewnianedrzwi Zobacz post
    Ale oni polecają firmy, które " mają na sklepie" przecież jest mnóstwo innych firm w tej samej cenie co INT i jakoś nie polecają. Ja tam w bezinteresowność nie wierzę, zresztą myślę, że wiele osób tak to odbiera Robere ma firmę na L funkcjonują we Wrocławiu i uwierz mi oprócz firm tak oczywistych jak porta dre czy polskone innych nie będzie wymieniał bo reszta to konkurencja, czemu się nie dziwię zresztą bo to nie w jego interesie, aby robić innym reklamę. Wystarczy, że zrobi firmom które ma w ofercie . Co mnie dziwi bo strasznie wszyscy zawsze alergicznie reagują na te firmy co próbują na forum zaistnieć. Bezinteresowni sprzedawcy nie istnieją Druga rzecz jeśli nie chcesz drzwi z drewna a tylko udające drewniane to tak naprawdę niewiele zyskasz,ponieważ ich ceny wcale nie są niższe ( no bo producenci zakładają, ze każdy kupujący i tak widzi je jako drewniane) . Znam cenniki firm "udających" drewno i dużo tańsi nie są a czasami nawet drożsi niż producenci drzwi drewnianych.

    Zauważ jedno nikt nie skomentował zdjęć użytkownika Regut 1 dlaczego? bo po co robić konkurencji reklamę ale przypadkiem ze swoich realizacji zdjęcia na forum są umieszczane, czysta reklamówka . (a po co umieszczane? bo ktoś się w końcu zapyta co to za drzwi i wtedy można bezkarnie zareklamować drzwi które się sprzedaje
    Chyba logiczne, że polecają to, co znają, raczej nie ma sklepu, gdzie w ofercie będą drzwi wszystkich producentów. Skąd Ty możesz wiedzieć, jak inni to odbierają? Jest forum, wolność słowa, każdy może napisać za siebie. Takie zarzuty tu padały, ale nieliczne.

    Zresztą, nawet jeśli jest tak, jak piszesz, to akurat Robespierre poświęca swój czas, podpowiada rozwiązania, pomaga szukać, więc pracuje na ewentualną reklamę. Dla mnie EOT w tym temacie, jeśli możesz i chcesz, pomóż mi wybrać fajne drzwi w stylu zbliżonym do Kairów 2 i w cenie zbliżonej do podanej wyżej

  12. #3412
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.126

    Domyślnie

    Dzięki Flawia, że podjęłaś się naszej obrony. Wnisoki obu Waszych stron dyskusji są słuszne i niestety w tym miejscu muszę przeprosić forowiczów za to, że nie znam wszystkich firm drzwiowych i ich nie polecam, a jeśli nawet słyszałem nazwę to nie polecam, bo nie znam...
    Oczywiście częściej mówię o tym, co mi bliższe i jest to jakaś forma reklamy producenta (wymieniam markę/model), a może i jeden na 10 tysięcy czytających będzie z moich stron i spodoba mu się to co ja też oferuję. Tylko że zawsze na prywatne wiadomości odpowiadam - na forum jestem jako osoba i nie robię ofert.
    Nic nie stoi na przeszkodzie, by firma drzwidrewniane szerzej udzielała porad, ew. wykupiła płatny profil i od ręki będzie miała reklamę tak jak to zrobiło INVADO. Mieli tu swojego doradcę z firmy na płatnym profilu. I co? Z żalem stwierdzam że nie jest widoczny, a szkoda. Widocznie ta reklama nie przynosi aż takich efektów by poświęcać na obecność tu czas pracy.

    Cytat Napisał Flawia Zobacz post
    jeśli możesz i chcesz, pomóż mi wybrać fajne drzwi w stylu zbliżonym do Kairów 2 i w cenie zbliżonej do podanej wyżej
    Dla mnie kopią tych drzwi jest Porta Inspire, ale bardziej to model Kair1. Trochę podobne jest Invado Domino4 - ale tu też na żywo będzie widoczna rama -- a Kair jest tak jakby "zlicowany" poprzeczkami z pionowymi elementami. Z Polskone patrzyłbym na Calypso i Passo (tylko to też ok 1,7-2 tys bo naturalne okleiny i bezprzylgowe) ewentualnie - mi przypomina trochę Sempre. ale tylko trochę, bo to samo z Domino - poprzeczki są węższe niż rama. Z DRE model Piano, ale szyb ma dużo więcej i efekt jest inny.
    I sorry że czekałaś tyle na odpowiedź - ostatnio brakowało mi wolnej chwili w pracy by sięgnąć do katalogów.

  13. #3413

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Dzięki Flawia, że podjęłaś się naszej obrony. Wnisoki obu Waszych stron dyskusji są słuszne i niestety w tym miejscu muszę przeprosić forowiczów za to, że nie znam wszystkich firm drzwiowych i ich nie polecam, a jeśli nawet słyszałem nazwę to nie polecam, bo nie znam...
    Oczywiście częściej mówię o tym, co mi bliższe i jest to jakaś forma reklamy producenta (wymieniam markę/model), a może i jeden na 10 tysięcy czytających będzie z moich stron i spodoba mu się to co ja też oferuję. Tylko że zawsze na prywatne wiadomości odpowiadam - na forum jestem jako osoba i nie robię ofert.
    Nic nie stoi na przeszkodzie, by firma drzwidrewniane szerzej udzielała porad, ew. wykupiła płatny profil i od ręki będzie miała reklamę tak jak to zrobiło INVADO. Mieli tu swojego doradcę z firmy na płatnym profilu. I co? Z żalem stwierdzam że nie jest widoczny, a szkoda. Widocznie ta reklama nie przynosi aż takich efektów by poświęcać na obecność tu czas pracy.


    Dla mnie kopią tych drzwi jest Porta Inspire, ale bardziej to model Kair1. Trochę podobne jest Invado Domino4 - ale tu też na żywo będzie widoczna rama -- a Kair jest tak jakby "zlicowany" poprzeczkami z pionowymi elementami. Z Polskone patrzyłbym na Calypso i Passo (tylko to też ok 1,7-2 tys bo naturalne okleiny i bezprzylgowe) ewentualnie - mi przypomina trochę Sempre. ale tylko trochę, bo to samo z Domino - poprzeczki są węższe niż rama. Z DRE model Piano, ale szyb ma dużo więcej i efekt jest inny.
    I sorry że czekałaś tyle na odpowiedź - ostatnio brakowało mi wolnej chwili w pracy by sięgnąć do katalogów.
    I właśnie o to chodzi, że ja widzę poświęcony tu czas, wyjaśnienia choćby o tej stawce VAT itp. I doceniam to, czego się po lekturze wątku dowiedziałam.

    Teraz wrócę do tematu moich przyszłych drzwi Wolałabym jednak drzwi fornirowane, więc na razie Porta Inspire odrzucona, Pol-skone Passo i Calypso są bezprzylgowe, a ja takich nie chcę, Dre Piano w ogóle mi się nie podoba . Zostają Invado Domino, podobają mi się, czy mógłbyś napisać, co o nich sądzisz, na co ewentualnie uważać, co opłaca się dodatkowo wziąć, czy wypełnienie jest porządne? No i Sempre Lux, ale mam wrażenie, że na stronie pokazali najwęższe skrzydło, i wyglądają gorzej w porównaniu do Invado. A tak w ogóle to które z nich "porządniejsze", również pod względem podejścia firmy do klienta?


    No nieźle , przecież nie oczekuję odpowiedzi natychmiast i już, cieszę się, gdy w ogóle ją dostanę, zwłaszcza taką konkretną
    Dziękuję

  14. #3414

    Domyślnie

    Pakuję się na urlop i mam mało czasu więc wspomnę tylko o drzwiach o które pytałaś a o których Pan robiący wykład nie ma pojęcia.
    Drzwi Dewro wykonywane są w technologii mieszanej - drewniano płytowej i są drzwiami na pewno tańszymi od drzwi Ronkowskiego. Jest to mocna klasa średnia... Model który wskazałaś może być wart około w zależności od rodzaju zawiasów czy drewna od 1800-2500 zł. Jest także możliwa w 100% drewniana konstrukcja i trzeba za dopłacić ok 400-500 zł. Z tym że nie jest ona wskazana jako konieczna. Standardowa konstrukcja dobrze się sprawdza i nie praktycznie na to żadnych reklamacji.

    Pozdrawiam.

    P.S.
    A Panu drzwidrewnianedrzwi radzę poszperać po rynku i znaleźć sobie takich dobrych dostawców jakich mam ja. A mam ich około dziesięciu... Nie są to firmy które przyjechały do mnie a firmy które sam namierzyłem i dokładnie sprawdziłem.
    "Dobrą ceną cieszymy się przez krótką chwilę - dobrą jakością przez całe życie"

    Skrzynka przepełniona wysyłanie/odbieranie wiadomości prywatnych niemożliwe.

    * Uwaga!!! Prezentowane przeze mnie zdjęcia w większości przypadków są mojego autorstwa i są chronione prawami autorskimi.

  15. #3415
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.126

    Domyślnie

    Cytat Napisał Flawia Zobacz post
    Zostają Invado Domino, podobają mi się, czy mógłbyś napisać, co o nich sądzisz, na co ewentualnie uważać, co opłaca się dodatkowo wziąć, czy wypełnienie jest porządne? No i Sempre Lux, ale mam wrażenie, że na stronie pokazali najwęższe skrzydło, i wyglądają gorzej w porównaniu do Invado. A tak w ogóle to które z nich "porządniejsze", również pod względem podejścia firmy do klienta
    Wymieniłem Invado, bo miałem w zasięgu ich katalog a pamietałem ze coś w stylu Kairów mieli. Kilka lat temu zabłyśli nowoczesnymi drzwiami i kolorami jak na swój segemnet. Ale rynek nie śpi. Drzwi które sprzedałem nie wróciły do mnie z problemami. Z resztą - mało które marki dały mi się we znaki.
    Więcej nie powiem, bo musiałbym zmyślać
    Ps. Podejście do klientów - Invado. Tylko oni zarejestrowali się na tym forum, starali się udzielać i dorzucać swoje trzy grosze by pomóc szukającym. Wszystkie inne firmy albo mają fora gdzieś (potentaci) albo udają swoich klientów i same się chwalą (małe zakłady).

  16. #3416

    Domyślnie

    Cytat Napisał Robespierre Zobacz post

    Napisz lepiej jaka cena za komplet skrzydło + ościeżnica + klamka + montaż Cię interesuje. Może coś doradzimy w zadanym przedziale.
    Dziękuję za wyczerpującą informację. Musimy zamknąć się w kwocie około 5500 zł. za 9 kompletów.
    Pozdrawiam serdecznie

  17. #3417
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.126

    Domyślnie

    Cytat Napisał gosik102 Zobacz post
    Dziękuję za wyczerpującą informację. Musimy zamknąć się w kwocie około 5500 zł. za 9 kompletów.
    Pozdrawiam serdecznie
    Specjalnie zaszaleć nie możesz. Pozostaje Ci szukać jedynie najtańszych propozycji a tu nie ma w czym wybierać - tylko model i modlić się by zmieścił się w cenie .
    Czyli - skrzydło 200zł,ościeznica 250-300zł + 23% VAT = 615x9=5 535
    Zawsze możesz zrezygnować z ościeznicy regulowanej na rzecz najtańszej, stałej i oszczędzisz 100zł, które przeznaczysz na lepsze /droższe skrzydło. O wykończeniu reszty części otworu drzwiowego nie wspomnę.

  18. #3418

    Domyślnie

    Mozna jeszcze kupic sosnowe drewniane (przy takiej ilosci mozna osiagnac cene 500-550zl bruttno z oscieznica regulowana), np. w Czajka Drzwi i samemu pomalowac.

  19. #3419

    Domyślnie

    Bardzo Wam dziękuję,
    Wiem, że kwota nie jest powalająca- niestety- możemy pozwolić sobie na takie drzwi lub na żadne Wiem, że jest jakaś promocja chyba DRE albo Pol-Skone- drzwi z ościeżnicą około 600 zł z montażem. Proponował nam je człowiek z firmy, która montowała nam drzwi zew. i okna- firma sprawdzona i profesjonalna
    Pozdrawiam

  20. #3420
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    drzwidrewnianedrzwi

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Bród
    Kod pocztowy
    06-001
    Posty
    21

    Domyślnie

    Cytat Napisał Robespierre Zobacz post
    Pakuję się na urlop i mam mało czasu więc wspomnę tylko o drzwiach o które pytałaś a o których Pan robiący wykład nie ma pojęcia.
    Drzwi Dewro wykonywane są w technologii mieszanej - drewniano płytowej i są drzwiami na pewno tańszymi od drzwi Ronkowskiego. Jest to mocna klasa średnia... Model który wskazałaś może być wart około w zależności od rodzaju zawiasów czy drewna od 1800-2500 zł. Jest także możliwa w 100% drewniana konstrukcja i trzeba za dopłacić ok 400-500 zł. Z tym że nie jest ona wskazana jako konieczna. Standardowa konstrukcja dobrze się sprawdza i nie praktycznie na to żadnych reklamacji.

    Pozdrawiam.

    P.S.
    A Panu drzwidrewnianedrzwi radzę poszperać po rynku i znaleźć sobie takich dobrych dostawców jakich mam ja. A mam ich około dziesięciu... Nie są to firmy które przyjechały do mnie a firmy które sam namierzyłem i dokładnie sprawdziłem.

    Hehe widzę jakich masz dostawców więc "papki reklamowej" nie uskuteczniaj. Zabawne jak piszesz w dewr o konstrukcji mieszanej jako polecanej bo jasne jest, że łatwiej to wyprodukować i mniej kłopotów bo to jakaś tam płyta plus kawałki drewna żeby mogły udawać drzwi drewniane. Drzwi Ronkowskiego to inny produkt bo tu trzeba wiedzieć jak to zrobić żeby nie było reklamacji ( wtedy nie trzeba produkować drzwi z płyty plus kawałki listewek jak Ty to nazywasz konstrukcji mieszanej

    Zrobiliście tu sobie prywatny folwark , kasując konkurencję ( no bo jakim prawe oni próbują się reklamować) a sami reklamujecie firmy, które wam się opłaca reklamować i udajecie doradców no bez żartów Panowie wykupcie sobie płatne profile a nie udajecie bezinteresownych forumowiczów.

Strona 171 z 253

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony