dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 253
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 5049
  1. #61

    Domyślnie

    Magdalenka, nie chce Cie zniechecac
    Nam po prostu jakosc przestala odpowiadac. Ogladalismy w tamtych czasach wiele drzwi roznych firm, rowniez tych bardzo drogich (po prawie 3tys za skrzydlo) i jak sie naogladalismy tych drogich to zaczelismy maniacko przygladac sie jakosci

    Teraz szukamy czegos za wzgledna cene ale z dobra jakoscia. U nas tych drzwi bedzie raptem pare sztuk, wiec nawet jak wydamy te pareset zlotych wiecej od sztuki to nie bedziemy rozpaczac. W koncu to zakup na bardzo dlugie lata.

    Poogladaj je dokladnie. Calkiem mozliwe, ze przy innych modelach bedzie lepiej z wykonczeniem i bedziesz zadowolona. Albo po prostu takie egzemplarze-buble trafily nam sie w tych salonach w ktorych je ogladalismy (no i naszej znajomej od mazaczka ).

    A swoja droga tak sie zastanawiam czemu w duzym salonie drzwiowym wystawiaja takie egzemplarze z niedorobkami? Uczciwosc firmy (takie robimy takie sprzedajemy) czy chec obnizenia kosztow (pokazujemy odpady-niedorobki, ale sprzedajemy idealne)??

  2. #62

    Domyślnie

    Cytat Napisał OlaK
    Taaa... Porta....

    Ja o maly wlos nie kupilam wlasnie Porty. Byl kwiecien, goraczka zakupow a byla to jedyna firma drzwiowa, z tych ktore znalam, ktora miala w ofercie drzwi 120 asymetryczne (80+40) i do tego w atrakcyjnej cenie. Wprawdzie w ogole mi sie nie podobaly, ani nie pasowaly tez zupelnie do koncepcji (po prostu nie widzialam ich u siebie) ale poniewaz ta goraczka zakupow lekko zamacila mi w glowie bylo juz blisko.

    Na szczescie moj mezczyzna wzial sie za ogladanie i krytykowanie i nic z tego nie wyszlo. Drzwi byly zle wykonczone, z zadziorami, z niedociagnieta okleina (czy co oni tam stosuja). Do tego znajoma naopowiadala, ze w swoich drzwiach mazaczkiem zamalowywala niedociagniecia i przeszlo nam na Porte zupelnie.
    Do tego wciskaja na sile w cenie takie wstretne szybki, ktore bysmy i tak wymieniali.

    Drzwi wprawdzie w dalszym ciagu nie mamy wybranych a tu wykonczeniowka na dniach (napiecie rosnie ) ale na sama mysl, ze nie dalam sie wtedy zwariowac i nie kupilam Porty nastroj mi sie poprawia

    chyba trochę przesadzasz... mam Portę i żadnych zadziorów i niedoróbek nie znalazłam. Wcale nie jest tak źle z ich jakością, a cena jest b. atrakcyjna w stosunku do innych drzwi, które mimo, że dużo droższe nie zawsze sa dobrze wykonane...

  3. #63

    Domyślnie

    Tamte, ktore ogladalismy mialy zadziory i byly niechlujnie wykonane (glownie to bylo widac na szprosach). A znajoma owszem malowala Porte mazaczkiem.
    Sa 2 mozliwosci:
    - takie wlasnie te drzwi sa, tylko nie wszyscy centymetr po centymetrze przygladaja sie jakosci wykonania.
    - na stanie mieli drzwi z gorsza jakoscia a sprzedaja z lepsza albo poszczegolne modele roznia sie jakoscia wykonania.

    To pierwsze jest mozliwe bo ludzie maja rozna wrazliwosc na jakosc produktow.

    To drugie jest rowniez mozliwe bo bylam swego czasu u przedstawiciela Interdoora i mieli wystawione takie koszmarki, ze az z ciekawosci sie zapytalam, dlaczego one sa tak fatalnie zrobione. Pani zaczela goraco zapewniac, ze drzwi pochodza z produkcji sprzed paru lat i ze teraz jakosc jest duzo lepsza. Na poparcie swoich slow pokazala drzwi, ktore czekaly na klienta. Drzwi dokladnie sprawdzilam i faktycznie byly bez porownania lepsze.
    Niestety nie mialam takiej mozliwosci (tzn. poogladania dobrych jakosciowo egzemplarzy) w przypadku drzwi Porty.

    Wiec moze i jakosc Porty tez jest lepsza, tylko jeszcze ich przedstawiciele nie nauczyli sie odpowiednio reklamowac i sprzedawac towar i 'na zachete' dla klienta wystawiaja odrzuty z produkcji.

    Ja w kazdym badz razie dalej szukam. Zreszta u mnie problem jest mniejszy bo chcemy drzwi z duzym przeszkleniem (tafla szkla w dwoch pionowych ramach), wiec glownym problemem jest solidne i ladne szklo

  4. #64

    Domyślnie

    Cytat Napisał OlaK
    Sa 2 mozliwosci:
    - takie wlasnie te drzwi sa, tylko nie wszyscy centymetr po centymetrze przygladaja sie jakosci wykonania.
    -To pierwsze jest mozliwe bo ludzie maja rozna wrazliwosc na jakosc produktow.
    jesli chodzi o wrażliwość na jakośc wykonania, to akurat mam jej, aż do przesady i nigdy nie zamontowałbym czegoś z zadziorami i niedoróbkami.
    Moi znajomi tez mają drzwi Porty i z całą pewnością nie kupili ich ze względu na oszczędności...
    Kupując każdy produkt trzeba założyć margines nieudanych egzemplarzy, w super markowych okazach - także.

    ps. mamy drzwi pełne, bez przeszkleń.

  5. #65

    Domyślnie

    ) cieszę się, że jednak pojawiają się jakieś pozytywne opinie o drzwiach Porty... bo już naprawdę myślałam, że jest z nimi tak źle....
    zobaczę jeszcze co mi powie sprzedawca jak mu przedstawię te wszystkie negatywne opinie.....
    ZONE a gdzie kupowaliście wasze drzwi ???

  6. #66

    Domyślnie

    kupowaliśmy u jednego przedstawiciela pod Warszawą.
    U niego kupowaliśmy także drzrwi zewnętrzne- Gardessa.


    Wybraliśmy te:

  7. #67

    Domyślnie

    Te ktore mielismy kupic to byla albo Cordoba albo Toledo - ktores z nich maja dostawke 40 ze wszystkimi szybkami a te drugie jeden dolny panel pelny - i wlasnie chcielismy te ze wszystkimi szybkami. Podstawowym problemem byly wykonczenia szprosow. Po prostu konce szprosow byly z zadziorami. Byly tez niedociagniecia w okleinie. Jest to tez ten model, do ktorego na sile wciskaja brzydkie szybki i jak mowil przedstawiciel nie da sie zamowic z innymi.

    Drzwi ogladalismy w dosc sporym salonie na Bartyckiej (Warszawa). Niestety numeru nie pamietam, bo sporo jest tam tych sklepow (ale jak traficie na drzwi z zadziorami to to te same, ktore i my ogladalismy ).

    Calkiem mozliwe, ze przy innym modelu jest mniej mozliwosci niechlujnego wykonania.
    Tak czy inaczej warto dokladnie poogladac przed zakupem a jak czlowiek ma watpliwosci to kazac sobie pokazac drzwi z magazynu, takie ktore pojda do klienta.

  8. #68

    Domyślnie

    Zone - te Twoje nie maja szprosow jedno miejsce mniej do fuszerki

    Czy w Twoim modelu okleina frontow jest z jednego kawalka czy z łączonych..?

    Nam podpadl ten model:


    Przepraszam szanowna Porte za krytyke - jesli w Toledo przypadkiem poprawili jakosc to niech zaktualizuja swoich przedstawicieli o nowe egzemplarze pokazowe

  9. #69

    Domyślnie

    W naszych drzwiach okleina nie jest łączona - jest z jednego kawałka i wygląda całkim porządnie. Przed zakupem testowałam te drzwi dość brutalnie i zdały egzamin

  10. #70

    Domyślnie

    Zone - jesli masz te, ktore opisuja na stronie Porty w ponizszy sposob to wszystko jasne Przy 'moich' tak nie pisza

    http://www.porta.com.pl/produkt.php?pID=1&pLang=pl

    Proponujemy Państwu dwa wzory skrzydeł tłoczonych jedno- i dwuskrzydłowych pełnych i przeszklonych. Produkty te charakteryzują: klasyczne wzornictwo i najwyższy standard wykończenia, dlatego też cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem licznych odbiorców. Wieloletnie doświadczenie w produkcji skrzydeł tłoczonych gwarantuje dopracowany technologicznie produkt.

  11. #71

    Domyślnie

    chmmm te co wskazała zone to chyba jest okleina naturalna ... dąb???
    może te w naturalnej okleinie są ładniej zrobione ????

  12. #72

    Domyślnie

    tak, one sa w okleinie naturalnej i podobno są "z górnej półki" w porcie
    z tego co pamiętam, to chyba jabłoń albo czereśnia kolor jest lekko pomarańczowawy

  13. #73

    Domyślnie

    no właśnie taki by mi pasował...... !!!! w katalogu poza tymi drzwiami nie ma innych droższych...
    a jakie do tego wzięłaś ościeżnice???

  14. #74

  15. #75

    Domyślnie

    porta-system, porta-prestige, mini-max, ościeznice stałe ????

  16. #76

    Domyślnie

    o kurcze to pewnie wie mój mąż... a czym się różnią wizualnie?

  17. #77

    Domyślnie

    oooo bardzo się różnią ... są na stronie porty jak zobaczysz to pewnie będziesz wiedziała które masz... mnie się podobają elegance ale są drogie niesamowicie ..... ((
    lecę do domu i chętnie poczytam jakie masz i czy jesteś zadowolona )

  18. #78

    Domyślnie

    OK dzieki za miłą konwersację

  19. #79

  20. #80
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ivonesca
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    10.109
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    192

    Domyślnie

    i ja jeszcze dopisze sie do tej Porty
    mam zamiar zamówić. początkowa wersja to były toledo, ale cenowo nawet 5 par drzwi wychodzi dużo - więc chyba będzie okleina CPL + ościeżnica regulowana. Tylko trzeba długo czekać ok.4-5 tygodni od zamówienia.

Strona 4 z 253

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony