dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 22
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 433
  1. #61
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Ichaki

    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Posty
    4

    Domyślnie

    Ja także miałem bardzo przykre doświadczenia z tą firmą. Prawdopodobnie jesze gorsze od Srodka. Wszystkim odradzam jakikolwiek kontakt z tą firmą. Najpierw wszystko wyglądało bardzo fajnie i wszystkich przekonali, że są kompetentni a jak zaczeli budowę to szkoda gadać. Jak będzie zainteresowanie to mogę opisać szczegóły.
    Ichaki

  2. #62

    Domyślnie

    kierownikiem budowy miał być na początku Pan" inżynier " z deksa, nie sprawdził się jak również jak się póżniej okazało nie miał papierów. potem poprostu musieli cały czas coś poprawieć... trzeba było im tłumaczyć po 20 razy tą samą rzecz, i tak robili błędy... nie było z kim rozmawiać, ekipy bez totalnego nadzoru ze strony wykonawcy. a jako deses zostawili tak postawioną ściankę i plac budowy w takim stanie, że moja 4 letnia córka stwierdziła,że jest tu tak jak w programie Śmieciowisko.

    Ichaki a co u Ciebie zmajstrowali?
    Iwona

  3. #63

    Domyślnie

    a jednak nie było u mnie aż tak żle z tego co słyszę.... hehe... Ichaki bardzo współczuje i trzymam kciuki
    Iwona

  4. #64

    Domyślnie

    Temat trochę przycichł, ale ja chciałbym wszystkich przestrzec przed "fachowcami" z DEKSa. Miałem z nimi do czynienia. Tragedia.
    To co opisała sroda znam z własnego doświadczenia.
    Panowie z tej firmy mają poza tym poważne problemy z zakupem materiałów - mimo, że obiecują, że załatwią. A liczba gości z hurtowni na budowie poszukujących pieniędzy to dodatkowe atrakcje.
    Jak nie kupisz sam nie ma z czego budować.

    ZDECYDOWANIE NIE BUDUJCIE Z FIRMĄ DEKS

  5. #65

    Domyślnie

    Niestety, i u mnie jest dużo gorzej niż było - a parę miesięcy temu było OK.
    Mają bardzo nierówne ekipy - na jesieni byliśmy zadowoleni, robota szła jak trzeba. Pracują zrywami. Przez ostatnie dwa miesiące nic się nie działo, a trzy tygodnie temu przyjechali zabrali sie do roboty. Potem zniknęli, a my próbujemy odzyskać pieniądze wpłacone na zaliczki i nie jesteśmy w stanie ich zmusić żeby wrócili na budowę. Jak im się chce to pracują dobrze. Ale lista zarzutów wobec firmy jest dłuższa niż niesolidność. Henk_GK - doskonale wiem o czym mówisz ...

    Niech nikt się nie da nabrać. Szef robi niestety bardzo dobre wrażenie - mówi rozsądnie, ma doświadczenie, gdyby w tym co robi było więcej konkretów a mnie mitomanii to byłoby super

  6. #66

    Domyślnie

    do tej pory przewinęło się przez naszą budowę kilka kolejnych ekip, które robiły to co miały zrobić terminowo,dobrze, bez komplikacji i odchodziły.... cały czas sie zastanawiam dlaczego tak długo męczyłam się z Deksem !!!!
    Nigdy więcej specjalistów tego typu!!!!!! W tej chwili ocieplamy dach i jak tylko warunki pozwolą robimy tynki i elewacje. jeszcze raz ostrzegam przed Deksem, tym bardziej ,żże namiary na tą firmę miałam z forum !!!
    Iwona

  7. #67

    Domyślnie

    srodka
    ja przestałam wierzyc w to że ekipy budowlane mogą być solidne - nie ma takich
    u nas było ich kilka i każda coś schrzaniła

  8. #68

    Domyślnie

    miałam na myśli ekipy nie majace nic wspólnego z Deksem... a najlepiej takie gdzie szef pracuje razem z robotnikami a nie tylko duuuużo gada. a przede wszystkim rozmawiamy z ludzmi u których pracowali....
    Iwona

  9. #69

    Domyślnie

    Najgorzsze w niesolidnych firmach jest to, że mogą zamknąć swoją działalność i otworzyć nową firmę pod nową nazwą. Teoretycznie bez przeszłości.

  10. #70

    Domyślnie

    no ale po to mamy forum żeby się dzielić takimi informacjami
    ten pan jest spalony w paru hurtowniach, no i kredytu to on nie dostanie - jest BIK
    ale niestety masz sporo racji
    polskie prawo stoi po stronie złodzieja i każdego innego przestępcy niestety

  11. #71

    Domyślnie

    My też ostrzegamy, wzięli zaliczkę wylali źle ławy, pomylili sie o metr i zwiali.

  12. #72

    Domyślnie

    Odświeżam wątek bo znowu się zalogowali na forum i ktoś może naiwnie dać się nabrać.
    Ostrzegam.

  13. #73

    Domyślnie

    Cytat Napisał Henk_GK
    Najgorzsze w niesolidnych firmach jest to, że mogą zamknąć swoją działalność i otworzyć nową firmę pod nową nazwą. Teoretycznie bez przeszłości.
    I tak się właśnie stało z tą firmą - bez przeszłości, bez długów, śmieją się z oszukanych ...

  14. #74

    Domyślnie

    "budujące" jest to forum, czasem myślę, że ja mam tylko pecha, ale jak poczytam jak inni wtopili, to tak jakoś lżej budować

  15. #75

    Domyślnie

    Ludzie ! Przecież to trzeba do nadzoru zgłosić a dodatkowo do zrzeszenia buowlańców,czy jak oni sie tam zwią.
    Też miałem problem z z ekipą która podobnie budowała a kierownik budowy tylko podpisywał w dzienniku kolejne etapy.W nadzorze budowlanym poinformowali mnie że błedy to ja na swój koszt będe musiał poprawiać gdyż oni czegoś takiego nie przyjmą do odbioru.
    Decyzja moja była natychmiastowa.Jak już to pozgłaszałem gdzie trzeba to dopiero wtedy kierownik budowy z płaczem za mną biegał że mu uprawnienia zostaną cofnięte.
    Przecież oni budują dla Was i za wasze pieniądze,więc dlaczego to Wy macie do ich niechlujstwa i partactwa sie dopasowywać.To Wy potem będziecie mieli problemy przez zle wykonaną robote.
    Takie firmy i ludzie powinni być wytykani i eliminowani z rynku.Tu zdaje sobie sprawe,że oni wtedy powrócą pod inną nazwą.
    Ja już mam to wszystko za sobą i teraz jestem już spokojny,ale jak czytam Wasze historie to.................

  16. #76

    Domyślnie

    Jednak jestem zdania że sprawiedliwość koniec końców musi być po stronie uczciwej - wszystko wskazuje na to
    a nieuczciwe firmy trzeba eliminować z rynku

  17. #77

    Domyślnie Ostrzegam przed nierzetelnym dekarzem z bielska-bialej!!!

    Pan nazywa sie Dawid Kozik pochodzi z bielska z komorowic prowdzi firme ogólnobudowlana, ale przedewszystkim zajmuje sie wykonywaniem pokryc dachów. Wiem ze prowadzi prace na terenie slaska i miedzy innymi ja trafilem na ta firme. Pan ten robi dobre wrazenie na poczatku przychodzi z ekipa kilku osób i prace przebiegaja szybko. Zeby miec do niego zaufanie zostawia nawet swoje wszystkie narzedzia na budowie. Nastepnego dnia jednal ekipa osób juz sie zmniejsza i prace zaczynaja isc wolniej. Pod konied dnia prosi czy o zaliczke. Jakoze sie staral na poczatku wyplacilem mu niewielka zaliczke. Pozniej kazdego dnai prosil juz o zaliczke za wykonana prace ja ufajac mu wypalacalem mu te zaliczki. Skaczylo sie na tym ze ten pan wziol pieniadze za nalatwiejsza robote i poprostu zwial nie dokonczajac dachu. Dzis wezwalem fachowca i on stwierdzi ze caly dach jest do poprawy zle powstawial oka dachowe i nie okól kominów. Koszt poprawy tego dachu teraz jest wyzszy nizeli bym dach kryl od nowa!!! Przestrzegam wiec wszystkich z okolic bielska i calego slaska bo wiem ze ta firma prowadzila równierz prace w Tychach skad zostala wyrzucona.Takie firmy powiny byc z rynku eliminowane ale nasze chore prawo nic nie robi w tym kierynku a nastepni naiwni pewnie juz sie znalezl i az im wsplczuje.

  18. #78

    Domyślnie

    witaj

    Tez jestem z bielska i dzieki za info.

    Wedlug mnie powinienes zglosic to na policje przeciez to zwykle oszustwo i nie powinienes z tym czekac.

    pozdro QW

  19. #79

    Domyślnie

    Wiesz myslalem zeby to zglosic na policje ale policja niewiele zdziala! Jedyna droga to sad niestety ja nie spisalem z nimi zadnej umowy co prawda mam swiadków ale wiadomo jak sady u nas dzialaja sprawa moze ciagnac sie latami, a bez umowy wrazie przegranej moge poniesc jeszcze wieksze koszty! Dlatego chce przestrzec tylko zeby inni nie znalezli sie w takiej sytuacji jak ja!

  20. #80

    Domyślnie

    to chyba w jestes w bledzie

    zglosisz oszustwo ale nie musisz zakladac sprawy,przynajmniej bedzie mial nauczkea tak czuje sie bezkarny

Strona 4 z 22

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony