dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 27 z 32
Pokaż wyniki od 521 do 540 z 622
  1. #521
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Neptunv

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Krakow
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    4

    Domyślnie

    Gwarancji nie ma sie co obawiac jak w tradycyjnym sklepie, ja polecam bayzone.pl bo kupile, od grzejnikow po agd ,rtv a skanczylem na lampach , mialem blisko bo krakow ,a ceneo mozna sie dogadac pomimo , ze trafilem do nich przez internet po cenie. Na domu zaoszczedzilem kupe kasy

  2. #522
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    herm4n

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Gdańsk
    Kod pocztowy
    80-041
    Posty
    3

    Domyślnie

    Jestem zwolennikiem zakupów przez Internet sprzętu RTV i AGD. Możemy na nich zaoszczędzić nawet do 40%, natomiast jestem ogromnym przeciwnikiem zakup przez Internet różnego rodzaju systemów(alarmowych, grzewczych, itp.). Takie systemy musi zamontować specjalista, który bierze odpowiedzialność za system i w razie jakichkolwiek problemów rozwiąże je, a nie Pan "Heniu" Złota rączka. Tak oszczędność przekłada się później na ich słabą wydajność i większości przypadków cena końcowa jest i tak wyższa...

  3. #523
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar R&K
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    5.062
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    151

    Domyślnie

    a ja jestem przeciwnikiem jakichkolwiek zakupów przez internet !!!!
    jeszcze żadnego droższego przedmiotu nie kupiłem wysyłkowo - zawsze sprawdzam cenę w internecie i idę do sklepu (nie jakiegoś tam , tylko dobrego, i nie sieciówki tylko prywatnego) i rozmawiam ze sprzedawcą/ właścicielem i zawsze kupuje w dobrej cenie !!!

    są tego same plusy
    1. mam gwarancje i wszelkie "prawa konsumenta" na miejscu
    2. w razie niezgodności / uszkodzenia w transporcie unikam problemów
    3. wspieram lokalnych sprzedawców, zysk i podatki zostają na miejscu a nie gdzieś w Polsce...

    i nich inni mówią co chcą - XXXXXX są ci co kupują w internecie ... zwalając na brak czasu wygodę, cenę czy inne tam pseudo argumenty

  4. #524

    Domyślnie

    Nie zauważyłam, żeby sklepy stacjonarne zapewniały klientom lepsze standardy niż sklepy internetowe. Jak kupowałam swoją mikrofale LG, to akurat jej nie było na miejscu, więc chcąc nie chcąc kupiłam przez internet. Podobnie jest z innymi rzeczami. Ostatnio byłam w sześciu sklepach bo nie mogłam dostać butów w poszukiwanym rozmiarze. Jak się nie kupuje w sklepie nieznanego pochodzenia to nie ma obaw, klient ma takie same prawa.

  5. #525

    Domyślnie

    Dziwna sprawa - jak chciałam kupić stacjonarnie, to nikt w mojej okolicy nie chciał mi sprowadzić wybranych produktów.
    Upierali się, aby brać to co jest w sklepie. Może i wymyślam nieco, wybieram niszowe modele.
    Jednak jak mam jechać do dużego miasta to wolę jednak sklepy internetowe.
    Całe szczęście, że każdy może kupować tak, jak mu wygodnie

  6. #526
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar R&K
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    5.062
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    151

    Domyślnie

    megi24 chyba mi nie powiesz że w Warszawie czegoś nie ma!!?!?!?! u mnie "na wsi" to rozumiem że ktoś ma problem że czegoś nie może zobaczyć dotknąć etc

    a o butach już byś nie wspominała ... kupować tak ważna rzecz bez mierzenia ....

    tsunami - pewnie masz racje - nie wszystkie sklepy są wstanie stanąć na wysokości zadania ...lub nie wszyscy pracownicy - dlatego trzeba wiedziec gdzie chodzić i z kim rozmawiać ... tak jak mówiłem rozmawia się z prywatnymi sklepami a nie sieciówkami !!!

    absurdem jest w dzisiejszych czasach kryzysu - mówienie że w internecie można taniej coś kopić - bo to nie prawda !!!!! nie powiem to doskonałe miejsce na zapoznanie się z produktem, przeczytanie specyfikacji porównanie kilku produktów etc - ale zakupom mówie stanowczo NIE!!!

  7. #527

    Domyślnie

    my zakupilismy w neo24 wszystko oprócz lodówki, bo naszego modelu nie mieli. Mają punkty odbioru w wiekszych miastach i wtedy cena transportu jest smiesznie niska lodówka była w Electro - jeszcze nie testowane urządzenia ale wszystko wyglada idealnie obsługa pierwsza klasa!

  8. #528

    Domyślnie

    Może i absurdalne, ale prawdziwe. Byłam w pięciu sklepach i to nie jakiś beznadziejnych, tylko ecco i nie mieli rozmiaru. Oczywiście, że najpierw zmierzyłam ten rozmiar, tylko inny kolor i kupiłam przez internet. Zawsze przed pierwszym zakupem sprawdzam wszystko, żeby nie kupić kota w worku.

  9. #529

    Domyślnie

    Cytat Napisał DomPasywny Zobacz post
    tak jak mówiłem rozmawia się z prywatnymi sklepami a nie sieciówkami !!!
    U mnie nie ma sieciówek. Ja mówię o prywatnych sklepach - gdzie robiono wielkie oczy, jak mówiłam co chcę.
    Obecnie na "tapecie" jest kosiarka. Wchodzę do sklepu husqvarny i mówię, że mają taką fajną, trzykołową (ok to nie jest produkt, który chce kupić normalny cżłowiek ) i za ile ją sprowadzą. Pani odpowiada mi, że takich kosiarek nie ma. Ja mówię, ze chyba ona nie ma, bo ogólnie w asortymencie są. I słyszę odpowiedz, że tak, ale oni ich nie sprzedają

  10. #530
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Połączyłam kilka tematów w jeden, żeby nie zaśmiecały forum i podnoszę temat, by nie zakładać kolejnego, gdy nie chce się komuś użyć wyszukiwarki.

  11. #531

    Domyślnie

    w poprzedniej kuchni cały sprzet zamawiałam w necie, wszko było wporządku
    aksamitkowy dom
    komentarze

    Laim*PL Domowa Hodowla Kotów Rasowych Ragdoll

  12. #532

    Domyślnie

    Cytat Napisał R&K Zobacz post
    [

    absurdem jest w dzisiejszych czasach kryzysu - mówienie że w internecie można taniej coś kopić - bo to nie prawda !!!!! nie powiem to doskonałe miejsce na zapoznanie się z produktem, przeczytanie specyfikacji porównanie kilku produktów etc - ale zakupom mówie stanowczo NIE!!!
    i tutaj sie nie zgodze- w sklepie stacjonarnym nie dostałam takiej ceny jak w necie ( z przesyłką)
    aksamitkowy dom
    komentarze

    Laim*PL Domowa Hodowla Kotów Rasowych Ragdoll

  13. #533
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar R&K
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    5.062
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    151

    Domyślnie

    i tu mozemy sie sprzeczac - bo ja dostalem tylko sprzedawca na koniec powiedzial ... "u mnie Pan tego nie kupil"

  14. #534

    Domyślnie

    heheh jakos musiał z tego problemu wybrnąć, wolał nie sprzedać niż nic nie zarobić na tej transakcji
    aksamitkowy dom
    komentarze

    Laim*PL Domowa Hodowla Kotów Rasowych Ragdoll

  15. #535
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    SemperSolus

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    164

    Domyślnie

    Aksamitka

    Zgadza się - do czasu aż kiedyś trafisz na zapis K.C. art. 544 i K.C. art. 548

    Więc, przed zakupem radzę dokładnie ze sklepem uzgodnić kto odpowiada za transport i co się dzieje w przypadku wykrycia uszkodzenia po odjeździe kuriera. Warto też zastanowić się czy kurier wniesie nasz sprzęt. Lodówka side-by-side waży ok 100kg i jest nieco nieporęczna we wnoszeniu.

    Nie twierdzę, że zakupy w internecie to w dzisiejszych czasach błąd ale... przed zakupem 3 razy kalkulujcie wszystkie koszty dostawy i upewnijcie się w sklepie co do odpowiedzialności za transport i co zapis "dostawa do domu" dokładnie obejmuje.

    Żeby nie być gołosłownym przytoczyć mogę historię sąsiadów - 30 latkowie, obyci z netem i zakupami w nim.

    Zakupili pralkę, z dostawą do domu i płatnością przy odbiorze ("wiesz, tą co polecałeś - 300 zł taniej niż u idiotów i w Euro" - fakt cena podana naprawdę dobra, tyle, że sklepu nie kojarzyłem) Pralkę przywiózł kurier, zdjął z paki i prosi o pokwitowanie, sąsiadka oczy "w słup" i nie wie co ma robić. Przecież miała być dostawa do domu - i jest ale nie obejmuje wniesienia sprzętu.

    Sąsiedzi mieszkają na 3 piętrze, windy niet... Sąsiad był akurat w pracy. Dobrze, że szwagier akurat okna wstawiał i zgodził się pomóc. Wtachaliśmy ją na to 3 piętro - inaczej sąsiadka "kwitła by" przy tej pralce co najmniej 1 godzinę, a i tak wątpię czy dali by radę ją z mężem wnieść. Miele waży troszkę możecie wierzyć na słowo, że mokrzy byliśmy obydwaj już w okolicy 2 piętra, a świadomość, że jak upadnie to może pójść w ch...rę 6000 zł zdecydowanie nie poprawia samopoczucia.

    Tak, więc jak zwykle zdrowy rozsądek przede wszystkim.

    Pozdrawiam
    SemperSolus
    De gustibus non est disputandum - reszta to kwestia względna gdyż zależy od ludzkich oczekiwań.

  16. #536
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar R&K
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    5.062
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    151

    Domyślnie

    wręcz przeciwnie - sprzedał by cokolwiek zarobić niż nic
    a na koniec dodał - ... "u mnie Pan tego nie kupil"

  17. #537

    Domyślnie

    Semper, ale ze zwykłego sklepu tez muszą Ci przywieźć, raczej sam lodówki nie przytachasz do domu???? a warunki dostawy jak sąsiadka nie doczytała to może mieć pretensje tylko do siebie....skoro ja bylo stac na lodówkę za 6tys to i było na zapłacenie chłopakowi za wniesienie...
    rada jest jedna- wszystko dokładnie doczytać przed zakupem to niespodzianek nie będzie

    Cytat Napisał R&K Zobacz post
    a na koniec dodał - ... "u mnie Pan tego nie kupil"
    dlaczego?
    Ostatnio edytowane przez aksamitka ; 11-01-2012 o 06:58
    aksamitkowy dom
    komentarze

    Laim*PL Domowa Hodowla Kotów Rasowych Ragdoll

  18. #538
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Bold
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Kraków
    Posty
    751
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    44

    Domyślnie

    A mnie ostatni zaskoczył sklep dla idiotów, wybrałem się tam aby jak zwykle obejrzeć lodówkę sharpa
    przed zakupem w internecie, i co? lodówki były w cenach najtańszych sklepów internetowych, do tego transport do 50 km za 39 zł, z wniesieniem do domu,
    więc chcąc nie chcąc, zrobiłem z siebie idiotę.
    Może MM przejrzał na oczy i próbuje konkurować z internetem.

  19. #539
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar R&K
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    5.062
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    151

    Domyślnie

    Cytat Napisał aksamitka Zobacz post
    dlaczego?
    bo sprzedał lokalnie w cenach interentowych i gdyby się rozniosło w moim mieście zacząłby zarabiać znacznie mniej niż dotychczas

    Cytat Napisał Bold Zobacz post
    ...więc chcąc nie chcąc, zrobiłem z siebie idiotę.
    Może MM przejrzał na oczy i próbuje konkurować z internetem.
    to jedyna słuszna droga - więc można śmiało rozmawiać ze sprzedawcami we wszystkich sklepach
    dla mnie na dzień dzisiejszy interne to to bardzo dobre źródło wiedzy - również o cenach ale nie miejsce do zakupów (chyba że czegoś lokalnie nie mogę dostać)
    a tak ogólnie to www.ale drogo.pl
    Ostatnio edytowane przez R&K ; 11-01-2012 o 14:23

  20. #540
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    misieek

    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Posty
    6

    Domyślnie

    Ostatnio znalazłem ciekawą stronę ze sprzętem AGD i RTV www.medialux.pl, mają dość duży asortyment zaczynając od lodówek poprzez kuchenki, mikrofale, ekspresy do kawy, telewizory, radia itp. Itd. Do tego wszystko w dobrych cenach. Warto przejrzeć ofertę.

Strona 27 z 32

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony