dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 32
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 622
  1. #21

    Domyślnie Zakup sprzętu rtv/agd przez internet

    Ronin, jak tylko dostaniesz towar, napisz czy rzeczywiście wszystko przebiegło bez problemów. Ja również jestem zaiteresowana internetowymi zakupami "na większa skalę"

  2. #22

    Domyślnie

    A ja zamowilam czesc sprzetu w poniedzialek i reszte w srode. Jutro ma przyjechac zmywarka i okap. Dam znac jak poszlo

  3. #23
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    Ola daj znac koniecznie ja chce zakupic tv i kino domowe..na modelach w sumie taniej 1300 zł

  4. #24

    Domyślnie

    Zmywarka i okap przyszly. Godzine temu odebralam. Zadzwonili przed przyjazdem ze jada, wniesli do srodka, poogladalam z zewnatrz czy wszystko ok, zaplacilam gotowka, podpisalam fakture i czekam na kolejna porcje sprzetu, ktora ma przyjsc w przyszlym tygodniu.
    Jedyny drobny mankamanet to taki, ze trzeba czekac pare dni; jak sie czlowiek zagapi i nie zamowi odpowiednio wczesniej to wyladuje tak ja ja kuchnie juz by montowali ale brakuje piekarnika i plyty. Cale szczescie, ze maja co montowac w innych pomieszczeniach bo..

  5. #25

    Domyślnie

    A ja chciałam kupić czajnik bezprzewodowy w centrum 2000 - niestety nie było go na stanie. Czekałam 3 tygodnie i zadzwoniłam tam z pytaniem co z moim czajniczkiem... Kobitka mi powiedziała, że mają problem z dostawcą aeg.
    Ale nie ma tego złego - dzisiaj była w Mega Avans promocja na wszystkie art. 20% ! I kupiłam inny mój wymarzony (ale 450 zł wydawało mi się dość sporo!) Boscha Solitaire o prawie 100 zł taniej.
    Kurcze, że jescze nie mam załatwionego kredytu na wykończeniówkę - cały sprzęt 20% taniej!!!! Ale chyba i tak zmówię przez studio kuchenne. Simens ma bardzo fajną ofertę dla ich klientów i wychodzi tj. w internecie lub nawet taniej.

  6. #26

    Domyślnie

    Zapomniałam napisać, że takie akcje w Mega Avansie są co pewien czas w weekendy - dzisiaj trafiłam tam zupełnie przypadkiem. I nie słyszałam nawet reklam na ten temat, nie można się też od nich dowiedzieć kiedy to organizują - a szkoda

  7. #27

    Domyślnie

    Doszla wczoraj reszta czyli piekarnik i plyta. Bez zadnych problemow.

    Jesli chodzi o Mega Avans to ogladalismy wczoraj pralki i np. taki Indesit Wise 107 w Avansie kosztowal 1699 a w Maximedia widze go po 1469. Jakby nie bylo z 250pln taniej (pewnie dadza maly upuscik)

  8. #28
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    A jak wygląda sprawa ew. reklamacji?
    Jak się zwraca do nich np. lodówkę?

  9. #29

    Domyślnie

    Z reklamacja jest gorzej. Po odbiorze sprzetu, przejrzeniu czy nie ma uszkodzen zewnetrznych i zaplaceniu zwrot nie jest niestety mozliwy. Pozostaje tylko gwarancja producenta. Aczkolwiek chyba gdzies czytalam ze ta niemoznosc zwrotu jest niezgodna z prawem...

  10. #30

    Domyślnie

    Nie wiem, co to za firma wymyśliła, że zwrotów nie ma? Z tego co wiem, kupując towary przez internet lub inną drogą korespondencyjną, klient ma prawo w ciągu 14 albo 21 (nie jestem pewna) oddać towar sprzedawcy. Więc ktoś tu nam kity wciska drodzy internauci.
    Ale mimo to też planuję zakupy sprzętu przez internet.
    A jak wygląda kwestia serwisu gwarancyjnego?

  11. #31

    Domyślnie

    OlaK - jasne, że w sklepach int. jest taniej niż w Mega Avansie - mi chodziło tylko o okazje w weekendy, w których mają WSZYSTKIE towary tańsze o 20%!!!

  12. #32
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kroyena

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.113
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    84

    Domyślnie

    dziewczyny, oni już się tak nie ogłaszają co by ludziska się nie zadeptały.
    I tak do piachu, i tak do piachu, tylko pytanie w jakim stylu?
    legendus
    legendus komentarium

  13. #33

    Domyślnie

    DO tej pory przez internet kupiłem okap Faber (1100zł) i panel prysznicowy z termostatem i lusterkiem 6 dysz masujących (za 200EURO z przesyłką) wygląda naprawdę solidnie nie to co w naszych sklepach te do 1000zł. Okap był u mnie w ciągu 2 dni od zamówienia. Noszę się z zakupem jeszcze paru rzeczy, ale ..... Wczoraj byłem w hurtowni i ... np. cena wystawiona piekarnika Mastercook 1559 zł, ale jak co do czego to sprzedadzą mi za 1350 zł. W ineternecie 1319zł + koszty wysyłki więc gra nie warta świeczki. Fakt w sklepach jest dużo drożej ale w hurtowniach można kupić w cenach porównywalnych z Internetem więc warto poszukać.

  14. #34
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Maxtorka
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.473

    Domyślnie

    Wybrałam cały sprzęt kuchenny w internecie . Następnie poszłam do dużego sklepu AGD ( nie hurtowni ) , dałam sprzedawcy moją listę , spytałam czy wszystko są w stanie sprowadzić i poprosiłam o wycenę . Nieśmiało też zapytałam czy mogę liczyć na jakiś rabacik .
    Miły pan obiecał się tym zająć i po kilku dniach zadzwonił , że wszystko mogą mieć i dają 15% rabatu . Wyszły ceny porównywalne do tych z internetu więc na pewno kupię sprzęt na miejscu .
    Spróbuję jeszcze powalczyć o jakiś procencik albo dwa

    Pozdrawiam - Maxtorka

  15. #35

    Domyślnie

    Właśnie zamówiłem płytę i piekarnik Amiki w Internecie. Obdzwoniłem wszystkich dystrybutorów w mieście i nie chcieli mi dać więcej niż 8% upustu. Nie to nie. Zarobi ktoś inny. DOstawa w poniedziałek mimo 70zł za transport 250 zł do przodu. Na okapie 150 zł do przodu razem 400 zł. Internet górą! Acha części do samochodu też zawsze kupuje przez Internet i wiele innych rzeczy.

  16. #36

    Domyślnie

    Cytat Napisał DaAn
    Nie wiem, co to za firma wymyśliła, że zwrotów nie ma? Z tego co wiem, kupując towary przez internet lub inną drogą korespondencyjną, klient ma prawo w ciągu 14 albo 21 (nie jestem pewna) oddać towar sprzedawcy. Więc ktoś tu nam kity wciska drodzy internauci.
    Ale mimo to też planuję zakupy sprzętu przez internet.
    A jak wygląda kwestia serwisu gwarancyjnego?
    Oj niestety obawiam sie, ze nie ma prawa: "Internetowy sklep MAXIMEDIA nie wypożycza sprzętu AGD RTV do testowania i z tego powodu klient nie może odstąpić od umowy kupna. "
    Wiem, ze jest to niezgodne z prawem, ale swiadomie sie na to zgodzilam.

    Jesli chodzi o gwarancje to jak z kazdym sprzetem zakupionym z sklepie jest gwarancja producenta:
    "Każdy zakupiony towar w naszym sklepie jest fabrycznie nowy i posiada kartę gwarancyjną autoryzowanego serwisu danej marki produktu na terenie Polski. Okres gwarancji zależy od producenta. W przypadku awarii sprzętu należy kierować się do jednego z autoryzowanych punktów serwisowych producenta w Polsce."

  17. #37

    Domyślnie

    Cytat Napisał nnatasza
    OlaK - jasne, że w sklepach int. jest taniej niż w Mega Avansie - mi chodziło tylko o okazje w weekendy, w których mają WSZYSTKIE towary tańsze o 20%!!!
    Bylismy ze dwa razy w Mega Avansie w niedziele i nie bylo takiej promocji

  18. #38
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    sakus

    Zarejestrowany
    May 2002
    Skąd
    Starogard Gdański - gmina
    Kod pocztowy
    83-200
    Posty
    372

    Domyślnie

    Także złożyłem w sklepie internetowym zapytanie o sprzęt Whirlpool do zabudowy.
    5 pozycji: piekarnik, płyta gazowa, zmywarka, lodówka, okap. I dostałem wycenę (po "negocjacjach") na 9600 pln. W sklepie obok mojego domu za taki sam sprzęt chcieli 8800 . Fakt, że przy zakupie ww sprzętu w tym sklepie(jak i innych) obowiązuje promocja - przy zakupie 5 sprzętów pod zabudowę ww firmy płyta gazowa lub elektryczna za 20% ceny. I stąd ta konkurencyjna wycena.
    Czy ta promocja nie obowiązuje w internetowych sklepach ???
    Gdybym kupował jeszcze do tego mikrofalę to płyta kosztuje 1 PLN (złotówkę). Oczywiście każdy z zamawianych sprzętów miał obniżoną cenę o około 14-15% od cen katalogowych.
    Czy wiecie gdzie zamówię sprzęt.....
    Na 100% nie w "tanim" sklepie internetowym

  19. #39

    Domyślnie

    Cytat Napisał sakus
    Także złożyłem w sklepie internetowym zapytanie o sprzęt Whirlpool do zabudowy.
    5 pozycji: piekarnik, płyta gazowa, zmywarka, lodówka, okap. I dostałem wycenę (po "negocjacjach") na 9600 pln. W sklepie obok mojego domu za taki sam sprzęt chcieli 8800 . Fakt, że przy zakupie ww sprzętu w tym sklepie(jak i innych) obowiązuje promocja - przy zakupie 5 sprzętów pod zabudowę ww firmy płyta gazowa lub elektryczna za 20% ceny. I stąd ta konkurencyjna wycena.
    Czy ta promocja nie obowiązuje w internetowych sklepach ???
    Gdybym kupował jeszcze do tego mikrofalę to płyta kosztuje 1 PLN (złotówkę). Oczywiście każdy z zamawianych sprzętów miał obniżoną cenę o około 14-15% od cen katalogowych.
    Czy wiecie gdzie zamówię sprzęt.....
    Na 100% nie w "tanim" sklepie internetowym
    Hmm.. w tych promocjach, ktore ja widzialam swego czasu (Bosch, Siemens) bylo tak, ze chyba za 3 dowolne sprzety mozna bylo dostac okreslony model zmywarki za pol ceny. Ani w jednej ani w drugiej promocji model zmywarki mi nie odpowiadal. Pamietam tez inna promocje: za zakup sprzetu (np. plyta, piekarnik i cos tam jeszcze) powyzej okreslonej kwoty mozna bylo kupic iles tam procent taniej sprzet z okreslonej polki cenowej (np. lodowka do takiej a takiej kwoty). Ta promocja tez wymuszala zakup niekoniecznie chcianego sprzetu.

    Faktem jest, ze male sklepy potrafia byc konkurencyjne i zejsc jeszcze bardziej niz internetowe z marzy. Ja niestety nie mialam pod reka zadnej sensownej promocji tzn. takiej bez ograniczen i w czasie kiedy sprzet byl mi potrzebny.
    Sklepow internetowych nie bronie ale fakt jest faktem: na komplecie sprzetu lacznie z pralka zaoszczedzilam dobre 1500pln, kupilam dokladnie to co chcialam i w wybranym przez siebie czasie.

  20. #40
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    anuś'79

    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Posty
    3

    Domyślnie

    właśnie zamierzam kupić sprzęt agd przez internet, nie mam niestety poojęcia na jakie upusty mogę liczyć z ich strony, dodam tylko, że zamierzam wyposażyć całą kuchnię ( z wyjątjiem lodówki, którą udało mi się okazyjnie kupić korzystając z promocji w mm);
    bardzo proszę pomóżcie mi przygotować się do negocjacji i dajcie znać ile% Wam zaproponowali i ile ostatecznie udało się "wywalczyć"?
    pozdrawiam i z góry dziękuję

Strona 2 z 32

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony