dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 219
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 4367
  1. #41

    Domyślnie

    monia i marek, witam Cię, a raczej Was, serdecznie!

    betib, dzięki za cenne wskazówki. Szczególnie w kwestii Vigo, bo coraz bardziej zaczynam się do nich przekonywać.

    W deskach na ścianie też się jakiś czas temu zakochałam
    Na kuchnię się nie odważyłam (wygrały względy praktyczne), ale mam już dla nich miejsce w salonie.
    Ostatnio edytowane przez Drop_Inn ; 07-08-2012 o 23:15

  2. #42
    SYMPATYK FORUM (min. 10) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar betib
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    Ostrów Wielkopolski
    Posty
    0

    Domyślnie

    ja planuję zmiany w przedpokoju i tam chyba tez zafunduję sobie deski......do kuchni nie sa takie zle,wystaczy je dobrze zaimpregnowac i powinno byc ok
    a vigo......sa ok, gdybym miala robil lazienke i kuchnie w bialych plytkach to pewnie wybralabym vigo do kuchni a mugaty do łazienki , choc w innej kolejnosci tez jest ok

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Napisał betib Zobacz post
    ja planuję zmiany w przedpokoju i tam chyba tez zafunduję sobie deski......do kuchni nie sa takie zle,wystaczy je dobrze zaimpregnowac i powinno byc ok
    Na pewno wyjdzie świetnie - będę zaglądać i podglądać.

  4. #44

    Domyślnie

    Zapisuje się na listę podglądaczy lubię takie klimaty więc będę zaglądać.
    Inspiracje kuchni szałowe więc może być kolejna super realizacja
    Żadnych z wymienionych płytek niestety nie posiadam ale do klimatu z inspiracji jakoś bardziej pasują mi mugaty. Za to desek w kuchni mimo wszystko nie polecam. Ładnie wyglądają ale u moich rodziców jakoś się odbarwiały, widać było miejsca po plamkach szczególnie tłustych mam nie miała siły tego pielęgnować i ostatnio wymienili na płytki
    trochę rustykalnie, odrobinę glamour, ciut barokko
    jeśli chcesz o coś zapytać...
    mail.twoofus♥gmail.com

    "The greatest enemy of a good plan is the dream of a perfect plan"

  5. #45

    Domyślnie

    @TwoOfUs, @atena0:
    Oczywiście zapraszam do podglądania. Im częściej i głośniej, tym lepiej.


    A teraz szybki update.

    Po zeszłonocnych rozważaniach weneckie odrapańce zostały ostatecznie wyeliminowane (choć pewnie nadal będę do nich wzdychać ilekroć gdzieś napotkam). Nie oznacza to bynajmniej końca rozterek, o nie! Nowym, oficjalnym konkurentem mugatów zostały bowiem kafle Vigo. Pewnie mniej efektowne niż poprzednicy, ale obawa przed kolorystycznymi ograniczeniami wzięła jednak górę. W końcu płytek tak łatwo zmienić się nie da, a mając neutralną bazę będę mogła przynajmniej raz na jakiś czas poszaleć z dodatkami.
    Osobiście bardziej kuszą mnie dotychczasowi faworyci (czyt. mugaty). Z drugiej strony jest to też mój typ numer 1 do łazienki i tak sobie myślę, że może ciekawiej byłoby w każdym z pomieszczeń położyć coś innego.


    Agrrrh, coś czułam, że starcie 'ja' vs. 'płytki' to nie będzie łatwe starcie.
    Ostatnio edytowane przez Drop_Inn ; 07-08-2012 o 22:10

  6. #46
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mada1412
    Zarejestrowany
    May 2011
    Posty
    859

    Domyślnie

    Drop,
    u mnie był ten sam dylemat - vigo vs mugaty Stanęło na vigo w kuchni i mugatach w łazience. Z tym, że łazienka się jeszcze remontu nie doczekała

  7. #47
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Drop odpowiadam u Ciebie na pytanie dotyczące moich płytek .To są płytki Inalco vintage

  8. #48

    Domyślnie

    mada, miło Cię znowu spotkać. Dodałaś mi trochę otuchy - w końcu żywy z Ciebie dowód na to, że się da!

    Beauty, super, że wpadłaś z namiarami, bo Twoje płytki też mnie bardzo zaintrygowały. Nie wiem tylko czy mąż podzieli moje zachwyty kiedy zobaczy cenę.

  9. #49
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Cytat Napisał Drop_Inn Zobacz post
    Agrrrh, coś czułam, że starcie 'ja' vs. 'płytki' to nie będzie łatwe starcie.
    Poczekaj, to dopiero początki :roftl:
    Żeby Ci zamieszać, to podrzucę jeszcze płytki RAKO Object
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  10. #50

    Domyślnie

    Podrzucaj, podrzucaj, bo jak znajdę coś ładnego po fakcie to dopiero będzie ryk.

    Do łazienki, oprócz mugatów, przez jakiś czas rozważałam też Aranjuez
    (chodzi za mną ten niebieski, oj chodzi ):



    Inspiracją było zdjęcie poniżej.



    Tyle, że...
    1) w mojej okolicy nie ma absolutnie żadnych szans na zobaczenie ich na żywo
    (nie wiem nawet czy można je dostać gdziekolwiek poza Domem z Bajki),
    2) znowu te ograniczenia kolorystyczne...

    I zrezygnowałam.
    Ostatnio edytowane przez Drop_Inn ; 28-12-2012 o 14:06

  11. #51
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mugatka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    2.314

    Domyślnie

    I ja również się zapisuje do podglądania klimatów retro
    Dziękuje za odwiedzinki u mnie i czekam niecierpliwie na Twoje zdjęcia
    Co do mugatów w kuchni obawiałabym się białych fug w okolicach kuchni i zlewu...
    Ciekawe jak to wygląda w praktyce... ?
    To nie sztuka wybudować nowy dom, sztuka sprawić, by miał w sobie duszę... "

    "Mały dworek" Archetonu - Mugatka (Aga)

    Galeria zdjęć

    "DIY czyli zrób to sam(a) we wnętrzach ...

  12. #52
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Jeszcze jedne płytki. 10x30 produkcja dla Castoramy.
    Możesz je obejrzeć u Miszaków.
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post5055663

    Cytat Napisał mugatka Zobacz post
    Co do mugatów w kuchni obawiałabym się białych fug w okolicach kuchni i zlewu...
    Ciekawe jak to wygląda w praktyce... ?
    A gdyby zrobić szare/srebrne fugi?

    Tak jak u Ane3ki. U Ani to Ascot Pun.
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post4075782
    A tu cała jej kuchnia. Piękna!:
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post4202855

    A tu masz jeszcze z czarną fugą:
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post4001613

    Ja u siebie w łazience też planuję białe kafle (takie większe cegiełki 20x40cm) ze srebrną fugą. Na razie są tylko moje wizualizacje. Ale może coś Ci zobrazują
    Ostatnio edytowane przez narendil ; 07-01-2012 o 15:18
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  13. #53

    Domyślnie

    narendil, jesteś wielka!
    Czarne chyba jednak nie dla mnie, ale jasnoszare czy srebrne to naprawdę niezły pomysł.
    Muszę Ci się przyznać, że w pierwszej chwili pomyślałam: ee, za ciemne , ale wygląda na to, że wcale nie. Na zdjęciach jest w sam raz.

  14. #54

    Domyślnie

    Chociaż zaraz, zaraz... w kuchni vanilla ma być przecie, więc może lepiej jakieś lekko beżowe?

  15. #55
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Chyba masz rację. Raczej beżowe.
    Grunt, żeby były lekko ciemniejsze
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  16. #56
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    Także chciałam się przywitać i zagłosować dwiema rękami za mugatami !
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  17. #57
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar słońce 2
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    1.273

    Domyślnie

    Witam
    świetne inspiracje, też chcę podobnie w swoim domu. przynoszę jeszcze jedną ciekawą płytkę-płaską cegiełkę 10x20, może już znasz? jest to raczej złamana biel
    (u yokasty w prysznicu w połączeniu z mugatami http://forum.muratordom.pl/showthrea...+%C5%82azienki )
    tu można kupić http://fajneplytki.pl/pro/VOGUE-TRASPARENZE-Rectangle-Bisello-10x20cm-TR,ID_9457/

  18. #58

    Domyślnie

    Mój teść w swojej łazience do białych kafelków położył czerwoną fugę myślałam że będzie dramat a oni dodali do tego czerwone dodatki, ręczniczki itp i wyszło naprawdę fajnie
    trochę rustykalnie, odrobinę glamour, ciut barokko
    jeśli chcesz o coś zapytać...
    mail.twoofus♥gmail.com

    "The greatest enemy of a good plan is the dream of a perfect plan"

  19. #59
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Paula_71
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Wrocław,Clane
    Posty
    304

    Domyślnie

    Przychodzę z rewizytą
    Kuchenne i nie tylko inspiracje piękne!!!No i mugaty są piękne!

  20. #60

    Domyślnie

    mirela99, słońce 2, Paula_71, fajnie, że jesteście.
    Nadrabiając spóźnienie witam też mugatkę!


    @słońce: Dzięki serdeczne za namiar. Płaskie kafelki znam, z łazienki yokasty właśnie, ale mugaty chyba jednak memu sercu bliższe.

    @TwoOfUs: Odważny ten Twój teść! Ja do czerwonego jakoś za nic nie mogę się przekonać, no chyba, że w formie bożonarodzeniowych ozdób. Zgadzam się za to, że czasem zamiast z góry coś odrzucać lepiej poczekać na ostateczny efekt, szczególnie, że dobre dodatki potrafią zdziałać cuda. Sama parę razy dałam się zwieść uprzedzeniom, a mój mąż jest w tej kwestii chyba prawdziwym mistrzem - ilekroć przybiegam do niego z nowym super-hiper pomysłem, pierwsza reakcja zwykle brzmi: 'ale czy to na pewno będzie pasowało?'

    @yokasta: Pewnie masz rację, bo jeśli coś się już solidnie zabrudzi to kolor przestaje mieć znaczenie. Na każdej jasnej będzie widać. Najlepsze zatem wyjście to pilnowanie porządku, i już.

Strona 3 z 219

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony