dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
  1. #21

    Domyślnie

    Ja też chciałam zacząć wcześniej, ale jednak czekałam. I tak na spokojnie szukałam firmy, wybierałam materiały. A teraz okrooopnie zimno i tak robota by stała.
    Zresztą pośpiech to zły doradca.Podobno marzec ma być bardzo ciepły, więc wtedy ruszam z budową.

  2. #22
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar asbe
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Kawęczyn
    Kod pocztowy
    05-555
    Posty
    354

    Domyślnie

    I jak tam Wasze plany?
    Pogoda odpuściła - podobno na dobre. Zaczynacie?
    Mój wykonawca mnie namawia, żeby zaczynać i nie wiem, czy ulec namowom, czy czekać dalej, a jeżeli czekać to do jakich temperatur.

  3. #23

    Domyślnie

    Ja wczoraj dzwoniłem do majstra. Obaj stoimy w blokach Jak tylko roztopi się śnieg i trochę przeschnie zaczynamy. Może w polowie marca. Przez tą zime nawet trzech słupów nie mogę wkopać żeby przyłącze budowlane zrobić, jak je zrobie to jeszcze 2-3 tygodnie trzeba czekać aż ZE podłączy prąd. Wtedy można zacząć. Cała reszta już kupiona, lub zamówiona.

  4. #24

    Domyślnie

    Niech da gwarancję np. 10 lat i weksel na wartość domu to możesz zacząć ( on w końcu dla siebie nie robi - popatrz w jakich warunkach i temperaturach budują niektórzy deweloperzy a potem poczytaj na forach opinie ich ,,zadowolonych'' klientów.

  5. #25
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Tomasz Antkowiak
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    WLKP
    Kod pocztowy
    62-030
    Posty
    2.105
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    u mnie na razie jest wody po kostki ale licze na to ze szybko przeschnie, niech tylko rozmarznie ziemia. grunt mamy piaszczysty i woda zwykle blyskawicznie wsiaka, jesli tylko nie ma pod nia warstewki lodu...

    tak czy inaczej, jak przeschnie to tyczymy, jak wytyczymy to bede kopal, zanim wykopie, zazbroje, poszaluje co bedzie trzeba to sie zrobi druga polowa marca, i jesli sie do tego czasu pogoda nie zalamie to ja bede lal lawy (na wszelki wypadek dodajac do betonu dodatek na mrozy)

    jak na razie w sobote przywiezlismy 16 palet bloczkow M6, jako pierwszy klient na bloczki w tym roku u lakalnego producenta
    Tomasz Antkowiak
    GG 7772401

    Nasz Dziennik Budowy - bez murarzy, bez ekip, wlasnorecznie - budujemy Nasz Dom

    ...i wiem ze moge, wiem ze moge
    choc mam pod skora cos jakby strach...

    ...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń
    chcę ubrudzić ręce by wybudować szczęście...

    ...w domu będzie ogień a do domu proste drogi
    wiodą słusznie moje stopy - nie zabraknie mi sił...

    MIESZKAMY od 23.12.2014

  6. #26
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Sylwia&Piotr
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Czarne
    Kod pocztowy
    77-330
    Posty
    78

    Domyślnie

    Prognoza pogody długoterminowa zapowiada się łaskawie, przyszły tydzień temp do 3-7 stopni, poczatek marca suchy i ciepły od suwalszczyzny po dolnośląskie od 9-12 stopni to wskazuje na koniec zimy i piękne przedwiośnie. U nas w ciągu 3 dni i nocy zniknęło 25 cm śniegu, najważniejsze, że temperatura szczególnie nocą na plusie. Dziś podjęliśmy decyzje, w piątek wytyczymy, a w sobotę wykop. Bloczki fundamentowe Silka E24S zamówione, Ytong także, całosć na klej
    Życze więc wszystkim bociankom pomyślnych prognoz i jak najwięcej radości z realizowanej inwestycji. Pozdrawiam

  7. #27

    Domyślnie

    Wiara góry przenosi, ale z drugiej strony to chcieć to móc.
    Powodzenia.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony