dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 46
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 908
  1. #21
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar madzia11mk
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    1.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Witam dziewczyny, można się dołączyć?
    Ja podobnie jak aneta s - 166 cm i prawie 70 kg
    Ale postanowienie jest - zrzucić około 5 kg. Szczególnie z brzucha.
    A więc od prawie miesiąca 20-30 pełnych brzuszków min 5 razy w tygodniu, dodatkowo od tygodnia kilka innych ćwiczeń (m.in. brzuszki skrętne na skośne mięśnie brzucha). No i mniej jedzenia, szczególnie słodyczy...
    "Racja jest jak dupa-każdy ma swoją" J.Piłsudski
    Nasza droga do DOMU

  2. #22
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Arrow

    Aneto, ja tez sie zapisuję, przede mną jeszcae pięć kg, te najtrudniejsze pięć i pozwól że wkleję kilka słów o odchudzaniu

    JAK SIĘ ODCHUDZAĆ, POMOCNE RADY

    Zanim rozpoczniesz odchudzanie

    1. Zapoznaj się z poniższymi wskazówkami Zasady 3 razy „P” oraz 3 razy „Z” i postaraj się do nich dostosować zaczynając od dziś:
    Zasada 3 razy „P”
    Pozbądź się z kuchni kalorycznych przekąsek
    Powieś na lodówce motywujące zdjęcie
    Postaw sobie realny cel

    Zasada 3 razy „Z”

    Znajdź osobę, która będzie Cię wspierać
    Zaopatrz się w strój do ćwiczeń
    Zastanów się nad swoimi dietetycznymi błędami

    2. Wpisz swoje Motto Motywacji, które będzie Tobie towarzyszyć przez cały okres odchudzania:

    Moje Motto Motywacji:........................................ ....................


    3. Określ osobę, która będzie Cie wspierać podczas odchudzania. Będzie to Twój Ambasador Silnej Woli.
    Znajdź swojego prywatnego Ambasadora!

    Po co mi Ambasador?
    Jest niezbędny, aby wspierać w najtrudniejszych chwilach odchudzania oraz chwalić za najmniejsze sukcesy.

    Kto nim zostanie?
    To zależy od Ciebie, ambasadorem może być każda bliska Ci osoba: mąż, koleżanka, mama, córka, sąsiadka.

    Kiedy się z nim kontaktować?
    Zawsze, kiedy poczujesz spadek motywacji i chęć sięgnięcia po „zakazany owoc” oraz w momencie osiągnięcia najdrobniejszych rezultatów odchudzania.

    DO DZIEŁA DZIEWCZYNY
    Ostatnio edytowane przez emiranda ; 09-01-2012 o 08:23

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  3. #23
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Ja mam za sobą juz kilka kg, odchudzałam się z diety.interia.pl, więc przekaże Wam kilka myślę, że cennych wskazowek. (a miałam własnie wziąć się za gimnastykę, ale to za chwilę).
    Jemy trzy głowne posiłki dziennie, śniadanie, obiad i kolację oraz dwa przerywniki.
    Węglowodany staramy sie jeść na śniadanie i ewentualnie do wczesnego popołudnia, kolacja to przede wszystkim bialko i warzywa.
    Ja przez pierwsze trzy miesiące odchudzania weeliminowałam z diety zupełnie slodycze (a kocham je). Po trzech miesiącach zaczęlam na podwieczorek jeść jednna kostkę gorzkiej czekolady min 85% kakao. raczej ze względu na uzupelnienie magnezu w organiźmie.
    Nie ma sensu się głodzić, bo jak jesteś głodna to zaraz rzucasz się na jedzenie.
    Ja od jakiegoś czasu stosuje jeszcze jedną zasadę zgodną z dietą o niskim IG, czyli owoce jem przed pierwszym śniadaniem, ale to juz kazda musi czuć. Ja z doświadczenia wiem, a odchudzalam się już nie jeden raz, że tak lepiej się czuję.
    Przykładowy mój jadlospis
    1/owoce
    2/ śniadanie 3 dkg chleba orkiszowegp, albo o niskim IG (sama piekę czesto), ale u nas w piekarni mozna taki dostać.
    15 dkg twarożku light mniej niż 2% tłuszczu
    pomidor, papryka, salata do woli
    3/ otręby owsiane trzy łyzki z jogurtem niskotłuszczowym jakieś warzywo
    4/ obiad pierś z indyka pieczona na tuszcie, ja piekę na raclettie, kasza gryczana, do tego jakaś salatka warzywna, u mnie to jest przeważnie grecka, jogurt 0%
    Wszystko nie więcej niz 400 calorii
    5/ kawa z mlekiem,
    6/ kolacja u mnie to konczy się na twarozku light + warzywa , chleba na kolację nie jadam

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  4. #24
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    No i jeszcze jedno

    BRAWO ANETA, TAK TRZYMAĆ



    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  5. #25

    Domyślnie

    Witajcie Dziewczyny,
    sprowokowana Waszą spontaniczną akcją "wespół-zespół" postanowiłam po długim okresie przyczajenia ponownie uaktywnić się na forum - tym bardziej, że temat odchudzania znam od podszewki próbowałam już chyba każdej diety - efekt zawsze ten sam - zrzucę kilka kilo, ale one wracają jak bumerang
    A teraz spowiedż - ja niestety z tych grubokościstych i ze skłonnością do przybierania kilogramów, a do tego z permanentnym uzależnniem od słodyczy podobnie jak u Was gwoździem do przysłowiowej trumny była ciąża, po której do dzisiaj zostało mi w nadmiarze 7-8 kg, a moja córcia ma już 4 lata. Tak więc stan na dziś przy wzroście 164 cm - to 70 kg, więc jest z czego zrzucać

    Kibicuję nam wszystkim, bo nie od dziś wiadomo, że w grupie siła do dzieła Dziewczyny

  6. #26

    Domyślnie

    To maszyna ruszyła czyli na śniadanie zjadłam 3 krążki pieczywa ryżowego z dynią.... 3mam kciuki za nas wszystkie ponieważ mamy ciężką drogę do przebicia... ALE DAMY RADĘ !!!!!! wzrost 164 i 71 kg

  7. #27
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monika996
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    6.037

    Domyślnie

    ja postanowiłam śniadanie normalne- bułka z dzemem od 20 lat to samo
    ale dalej bedzie dieta

  8. #28
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mariomili
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    2.640
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    95

    Domyślnie

    Ja problemów z wagą nie mam ( jeszcze ) przyszłam wam pokibicować i podpatrzeć wasze diety, rady przydadzą się mojemu m

  9. #29
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Paula_71
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Wrocław,Clane
    Posty
    304

    Domyślnie

    I ja jakoś tak kilogramów zbędnych nie mam,za to brzuszek by się przydało zrzucić,ale na to tylko ćwiczenia pomogą,których robić mi się nie chce
    Za to bardzo Wam kibicuję i liczę na fajne przepisy,jak zdrowo się odżywiać.To mi się przyda

  10. #30
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar *Kasia*
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Irlandia
    Posty
    1.191

    Domyślnie

    Dzien dobry
    Zawiozlam Synka do szkoly, zjadlam platki z mlekiem, a teraz wybieram sie na zakupy zeby miec jakis wybor na sniadania twarozek, warzywka itp.
    Nawet nie wiecie jak bardzo sie ciesze ze jest ta grupa od razu czuje wieksze checi na odchudzanie
    Ja 5 dni w tygodniu mam spacerki okolo 3-4 km dodatkowo po powrocie meza z pracy mam zamiar biegac i jak nie padne to jeszcze chce troszke pocwiczyc w domu

    Laschenko jak ogladam Twoje obecne zdjecia (np z malowania donku w sexi stroju ) to ja wcale nie widze zebys za duzo wazyla
    “If you live to be a hundred, I want to live to be a hundred minus one day so I never have to live without you...”

  11. #31
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Cytat Napisał kacha.crac Zobacz post
    Jestem jestem ja mam siodemczke do zrzucenia wzrost 170 centów waga 62 kg
    Kacha możemy się ciuchami wymieniać jesteśmy takie same

    Ja jednak mniej wymagająca 5 kg chętnie oddam gratis
    Cytat Napisał lasche Zobacz post



    A dostał to (nawet nie szukajcie szyi)
    Lasche, jesteś niemożliwa

  12. #32
    Lider FORUM (min. 2800) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar arcobaleno
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    4.024

    Domyślnie

    U mnie dziś na śniadanie miały być same jajka (normalnie potrzebuje się oczyścić z tych złogów pozimowych) ale dodałam do tego owsiano-jajeczną bułeczkę, którą wykorzystywałam jak byłam na dukanie.

    Robi się ją w 5 min:
    w maleńkiej miseczce jajko roztrzepać, dodać 3 łyżki otrębów owsianych (a ja nie miałam, więc zblenderowałam owsiane płatki), 1 łyżkę naturalnego serka homo (ja kupuję turek figura) i sól do smaku - włożyć na 3-4 minuty do mikrofali, poczekać naż odparuje/wustygnie, i mozna kroić i smarować (ja posmarowalam tym serkiem, do tego plasterek szynki, sera zółtego (muszę kupić o mniejszej zawartości tłuszczu) ogórka i pomidora I jajko.
    I się najadlam
    Muszę sobie upiec jakiś proteinowy pożywny chlebek

    U mnie największym problemem są obiady (bo rodzinka chętnie wyjada różne tam makarooooony i inne takie pizze ) i słodycze (do kawy )
    Chciałabym racjonalnie do tego podejść, bez żadnej diety, ale czerpać z wiedzy i wskazówek, które zapamiętałam we wcześniejszym dietowaniu.
    Boję się tego pociągu do slodyczy bo nie chcę korzystać ze słodzika..bleee

    No i ćwiczenia - mam gdzie i czym ćwiczyć - orbitrek i hantle obecnie miejscowią się w łazience (dużą mamy) i tam mi się fajnie ćwiczy wieczorem, gdy dzieci spią Tyle, żeby pamiętać o regularności!
    Z chęcią sprawiłabym sobie jeszcze tylko gumy do ćwiczeń - używałyśmy tego na fitnesie (chodziłam na jesieni trochę) i bardzo mi się ta ich prostota i możliwości wykorzystania spodobały!

    A za Ambasadora mojego odchudzania wybieram oczywiście Was
    Domek Arcobaleno

    ...bo od marzeń wszystko się zaczyna...

    Dzień za Dniem..
    Zapraszam Do Mojej Pracowni

  13. #33

    Domyślnie

    Jeśli, któraś ma jednak wielkie chęci do ruchu, polecam ćwiczenia MelB (była spacetka )
    http://www.onet.tv/w-swietnej-formie...#m=8907813,c=4

    Ułożyła serię ćwiczeń na różne partie ciała. Powiem Wam, że daje wycisk
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  14. #34

    Domyślnie

    Arcobaleno, zajrzyj tutaj: http://www.tchibo.pl/2-tasmy-do-fitn...400010812.html Ostatnia kolekcja w Tchibo akurat na czasie
    Dziennik i komentarze to już historia

  15. #35
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar makrz
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-741
    Posty
    123

    Domyślnie

    ...przespalam się z tematem podrzuconym na wątku Anety (jak dobrze, że ktoś ubrał w słowa i napisał, to co mi się pałęta po głowie, a ktoś inny podchwycił) i , jak przyjmiecie, to ja też się dopiszę do grupy... 163 cm i 63 kg ... ja to chyba chudnę pod wpływem stresu, którego źródłem była praca obecnie urlop wychowawczy, więc jest jak jest... a chciałabym tak z 7 kg mniej, noszzzz bardzo! Zacznę od pożegnania ze słodyczami... zastosuję podejście MŻ, częściej pohulam po budowie i poczytam, co radzicie dalej...
    Marzena

  16. #36
    Lider FORUM (min. 2800) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar arcobaleno
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    4.024

    Domyślnie

    Elena - właśnie w przypływie chwili (ja to zawsze tak mam) nabyłam taśmę na allegro
    Domek Arcobaleno

    ...bo od marzeń wszystko się zaczyna...

    Dzień za Dniem..
    Zapraszam Do Mojej Pracowni

  17. #37
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mariomili
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    2.640
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    95

    Domyślnie

    U nas pierwszy dzień wygląda/zapowiada sie tak:
    rano kanapki z indykiem,
    na obiad łosoś z gotowanymi warzywami i bardzo mała porcja ziemniaków.
    Na kolacje sałatka tuńczyk + warzywa

  18. #38
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pysiaczek
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    3.748

    Domyślnie

    Dopisuję się bo akurat od zeszłego poniedziałku jestem na diecie, tzn.zero słodyczy i coli , 5 posiłków dziennie i ostatni w okolicach 19
    Mam nadzieję, że powstawnie tu fajna baza lekkich przepisów
    there's no place like home

    Nasze M


    Galeria na picassie

  19. #39
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Melduję się i ja dziewczynki, chociaż wcale się nie odchudzam Przy wzroście 168 waga to 60-62 kg, więc chyba nie jest aż tak tragicznie, co??? Miałam taki okres w życiu zaraz przed i tuż po ślubie, kiedy kupowałam rozmiar 34 i 36, ale to już przeszłość i może Was zdziwię, ale wcale nie czułam się dobrze w takich rozmiarach. W sumie mogę jeść wszystko w rozsądnych ilościach, byle nie za dużo słodyczy, bo one działają niekorzystnie
    Spróbujcie odstawić słodkości- gwarantuję, że waga szybko pójdzie w dółNie jestem zwolenniczką typowych diet, bo one działają zwykle przez chwilkę. Po prostu trzeba zmienić na stałe nawyki żywieniowe i będzie dobrze
    Chętnie Was poczytam, zawsze można się czegoś nowego dowiedzieć

  20. #40

    Domyślnie

    Ja co prawda nie mam bardzo co zrzucać, ale postanowiłam Was wspierać
    Od dłuższego czasu trzymam tą samą wagę, z małą przerwą na wakacje w Polsce i obżeranie się polskimi specjałami ale my cały czas jedziemy na diecie, no może z małymi odstępstwami Zaczęło się od tego że mój miś chciał zgubić kilka kilogramów a wiadomo, że łatwiej jak wszyscy w domu przechodzą na dietę bo i gotować prościej i smaku nie robią jak jedzą przy nas co innego Tak więc postanowiliśmy że razem przejdziemy na dietę bo mi nie zaszkodzi
    Ta dieta to dieta plaż południa
    Moja koleżanka po ciąży szybko wracała na niej do swojej wagi, po drugiej ciąży było tak samo a potem inne dziewczyny stosowały tą dietę i pomagała. Mój miś zgubił na niej 15 kg.
    Pierwsze dwa tygodnie są trudne bo trzeba odstawić cukry i organizm mocno się buntuje ale za to właśnie w tym okresie spada najwięcej kilogramów z brzuszka

    W sprawie ćwiczeń dla nie mających czasu polecam zumbe na playstation i inne gry związane z tańcem można się naprawdę zmęczyć i nie trzeba wychodzić z domu jak ktoś nie ma czasu na grupowe zajęcia
    I najważniejsza sprawa nie przejmujcie się wagą, szczególnie jak ktoś ćwiczy to czasem waga zupełnie nie spada bo tłuszcz zamienia się w mięśnie, lepiej zrobić pomiary w obwodach i tak sprawdzać czy są efekty. I co śmiesznie u nas najlepiej było widać po obwodzie uda bo z brzuszkiem bywa różnie potrafi napuchnąć po jedzeniu i w wahaniach hormonalnych.

    Rozpisałam się trochę ale może komuś się przyda
    trochę rustykalnie, odrobinę glamour, ciut barokko
    jeśli chcesz o coś zapytać...
    mail.twoofus♥gmail.com

    "The greatest enemy of a good plan is the dream of a perfect plan"

Strona 2 z 46

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony