dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 29
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 569
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mary

    Zarejestrowany
    Apr 2004
    Posty
    4

    Domyślnie Wielkopolska - czarna lista niesolidnych

    ---Regulamin forum---
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 24-03-2014 o 09:24

  2. #2

    Domyślnie

    Jak po AWF, to o budowie wie chyba tyle co my wszyscy, więc nie dziwię się, że bierze pieniądze i znika.

  3. #3

    Domyślnie

    A że formę po tym AWF ma dobrą, to pewno szybko znika!!!! Mary, bardzo Ci współczuję - wszędzie są ludzie i ludziska....

  4. #4
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    inwestor

    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    4.521

    Domyślnie

    Kurcze jak po AWF to pewnie wysportowany jest i silny. W takim przypadku to nawet za obicie gęby będzie drożej (za szczególnie trudne warunki pracy)
    Pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie Wielkopolska - czarna lista niesolidnych

    abc

  6. #6

    Domyślnie

    Abagard - bud - firma "budowlana" - właśnie robi mi wykończeniówkę - jedna osoba cały dom!!!!!! ( i tylko ta osoba cały ten biznes jeszcze ratuje)
    Właściciel - nie odbiera telefonów, nie pojawia się na budowie itp. Po prostu koszmar - jestem wykończona...

  7. #7

    Domyślnie

    Miedzyrzecz troche dalej od Poznania ale geograficznie tez Wielkopolska.
    Firma OKPLAST. Firma dokonuje przerobek systemu VEKA (stolarka budowlana) twierdzac ze go polepsza a faktycznie oszczedza na czym sie da. Nie montuje wszystkich zamowionych elementow a jest beznadziejne wywalczenie jakichkolwiek swiadczen gwarancyjnych. Gwaranja 5 lat pod warunkiem wykonywania przegladow rocznych przez ta firme, cena przegladu i regulacji 30zl za........ jedno skrzydlo okna drzwi itp.
    Kiedys mieli prawdopodobnie przedstawicielstwo rowniez w Poznaniu.

    Karol N.

  8. #8

    Domyślnie

    "Tradycyjnie" odradzam firmę okienną Mirolet - jest zlokalizowana w Bydgoszczy, ale ma swoje biuro w Poznaniu. Nawet przedstawiciele Salmandra mówią, że ta firma to porażka...
    Ostrzegam przed firmą Mirolet z Bydgoszczy / okna Salamander !!! ŻENADA! czytaj http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=24491

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał tom soyer
    moze namowimy Arkadly i uda sie taka liste dobrych i najgorszych wstawic w
    http://republika.pl/grupa_wielkopolska/
    ?
    ja tez mam kilku kandydatow
    A jakby to wygląda w aspekcie prawnym?
    Nie chciałbym być ciagany po sądach za publikacje "fałszywych" informacji.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał Karol N.
    Miedzyrzecz troche dalej od Poznania ale geograficznie tez Wielkopolska.
    Firma OKPLAST. Firma dokonuje przerobek systemu VEKA (stolarka budowlana) twierdzac ze go polepsza a faktycznie oszczedza na czym sie da. Nie montuje wszystkich zamowionych elementow a jest beznadziejne wywalczenie jakichkolwiek swiadczen gwarancyjnych. Gwaranja 5 lat pod warunkiem wykonywania przegladow rocznych przez ta firme, cena przegladu i regulacji 30zl za........ jedno skrzydlo okna drzwi itp.
    Kiedys mieli prawdopodobnie przedstawicielstwo rowniez w Poznaniu.

    Karol N.
    tez mialem bardzo niedobre doswiadczenia z ta firma kiedy jeszcze wymienilaem okna w bloku. okna sie wypaczaja, sa zbyt miekkie. walka z firma o kazda niedorobke.
    - wyremontowałem 50letni dom -

  11. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arkadly
    Cytat Napisał tom soyer
    moze namowimy Arkadly i uda sie taka liste dobrych i najgorszych wstawic w
    http://republika.pl/grupa_wielkopolska/
    ?
    ja tez mam kilku kandydatow
    A jakby to wygląda w aspekcie prawnym?
    Nie chciałbym być ciagany po sądach za publikacje "fałszywych" informacji.
    arkadly
    tobie zlecimy jedynie opracowanie tabelki. oceny w formie plusow i minusow (np od --- do +++ za wykonastwo/obsluge i cene?) z "podpisem" tego kto ocenia. Ten kto ocenia ma fakture ma wiec prawo ocenic solidnosc i nierzetelnosc firmy. Takie jest moje zdanie.
    - wyremontowałem 50letni dom -

  12. #12

    Domyślnie

    OK. Ale przesyłajcie info na moje prywatne konto [email protected]
    Nie zawsze jestem on-line na muratorze.

    A.

  13. #13

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arkadly
    OK. Ale przesyłajcie info na moje prywatne konto [email protected]
    Nie zawsze jestem on-line na muratorze.
    A.
    a nieszloby tak tego zrobic zeby mozna samemu wpisywac nazwe i branze firmy i ja oceniac?

    chce ci oszczedzic troche roboty
    - wyremontowałem 50letni dom -

  14. #14

    Domyślnie

    Ludzie! Nie decydujcie sie na tartak w Rogalinku! Więźbę przywozili mi przez tydzień, po kilka krokwi dziennie. Mimo, że wpłaciłem 2/3 kwoty za całość z ponad dwu miesięcznym wyprzedzeniem.
    Odradzam!!!!

  15. #15
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    mariof i inni - popieram, z calych sil popieram te inicjatywe. Nie wazne z jakiego rejonu kraju wazne by przestrzec innych lub innym kogos polecic


    Moj pomysl jednak nie znalazl poparcia i sadze, ze jest to wynikiem naszej jakby cechy narodowej - gadac aby gadac to chetnych jest wielu a jak pod tym wszystkim trzeba sie podpisac by osad swoj uwiarygodnic - brak odwagi
    Moze Tobie sie uda to czego mi sie nie udalo tak naprawde stworzyc
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  16. #16
    Guest

    Domyślnie

    mnie sie inicjatywa bardzo podoba i moze by ja jakos wsparl murator
    nie chodzi aby zrobic spis firm nierzetelnych ale o to aby zrobic katalog alfabetyczny i tak jak np na günstiger.de
    dla kazdej firmy bylyby komentarze na plus i na minus
    kazdy ocenialby powiedzmy w skali od jeden do 5
    i wtedy ktos kto mysli nad wynajeciem firmy sprawdza w muratorze jaki jest ranking, czy duzo wypowiedzi i czy sa one na plus czy na minus
    oczywiscie pozostaje problem taki, zeby firmy same sobie nie dopisywaly pozytywnych opinii, ale to sie moze jaks da zalatwic

  17. #17

    Domyślnie OSTRZEGAM NIESOLIDNA FIRMA!!!!!!!!

    Uwaga! Przestrzegam wszystkich przed korzystaniem z usług firmy Gaap z Kłodzka, występującą również jako firma-córka: "Paprocki i Wilusz" w Poznaniu. www.gaap.pl
    handlują oknami, panelami, drzwiami i czym popadnie
    po pierwsze manipulują cenami - kuszą klienta kilkanaście procent niższą ceną a potem na fakturze okazuje się że to po prostu towar na 7% VAT - stąd niższa cena. Mi na przykład było to bardzo nie na rękę, poza tym wszystkie faktury są wystawiane w tym momencie na montaż (np. montaż paneli) więc zapewne żegnaj gwarancjo....
    po drugie i najważniejsze - nie są w stanie dotrzymać ABSOLUTNIE ŻADNEGO TERMINU. z każdych 4 tygodni robi się 7-8. a jak słyszę "jutro" to po prostu rzygam!!!! jak już coś przyjdzie to i tak nie kompletne.
    Ręce opadają. Radzę trzymać się od nich z daleka!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  18. #18

    Domyślnie Re: OSTRZEGAM NIESOLIDNA FIRMA!!!!!!!!

    bardzo proszę czytających, aby podciągnęli od czasu do czasu ten post. dziękuję

  19. #19

    Domyślnie Re: OSTRZEGAM NIESOLIDNA FIRMA!!!!!!!!

    Cytat Napisał Lukrecja
    bardzo proszę czytających, aby podciągnęli od czasu do czasu ten post. dziękuję
    Lukrecjo,
    wrzuc ich na czarna liste niesolidnych Wielkopolska (link gdzies na grupie wlkp znajdziesz)

  20. #20

    Domyślnie

    Ale podciągać warto. Nienawidzę takich cwaniaków.

Strona 1 z 29

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony