dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 53
  1. #1
    Guest

    Domyślnie Fantazje ... nie erotyczne :-)

    Wczoraj było losowanie lotto, gdzie szóstka wynosiła jakieś 4 bańki
    Tak sobie siedziałem i sie zastanawiałem jak by wyglądał mój dom gdybym to właśnie ja został tym szczęśliwcem
    Na pewno bym miał basen w środku, salę audio-video i kabriolet przed chatą.
    A Wy?
    Uruchomcie wyobraźnie

  2. #2

    Domyślnie

    Ahaaa - ja to pisałem

    pzdr.

  3. #3
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar gabriela
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Posty
    869

    Domyślnie

    Przedew szystkim ukonczylibysmy budowe piorunem, bez ogladania sie na kase i wszystko byloby naj-najlepsze, a potem zaczelabym budowac drugi dom marzen wg projektu extradom UPB -331.
    Gabriela

  4. #4

    Domyślnie

    Też o tym marzę- wygrać chociaż tyle kasy w "totka", żeby spokojnie wybudować dom na dobrym poziomie i ... żeby trochę tej kasy zostało .

  5. #5
    Guest

    Domyślnie Re: Fantazje ... nie erotyczne :-)

    Cytat Napisał Anonymous
    Wczoraj było losowanie lotto, gdzie szóstka wynosiła jakieś 4 bańki
    A Wy? Uruchomcie wyobraźnie
    Dom zbudowałabym tak, jak zaplanowałam. Taki mi zupełnie wystarczy. Ale podniosłabym standard wykończeniówki. Takie są teraz niektóre podłogi: i drewniane, i z terakoty. Pewnie wybierałabym strasznie długo A te stiuki na ściany, materiały na zasłony ściągnęłabym z WB. Na pewno zadbałabym także o to, aby dom był "inteligentny". Uwielbiam wszelką technikę i martwi mnie to, czy wystarczy mi pieniędzy na system automatycznego podlewania. Samochód pewnie i tak kupiłabym używany - prawo jazdy właśnie robię i kupowanie nowego byłoby w tym przypadku bezsensownym zakupem. Resztę pieniędzy przeznaczyłabym na: 1. mieszkanie dla córki (na razie nazbierałam jakąś 1/4), 2. emeryturę (jakieś miłe obligacje), 3. PODRÓŻE! Nie wyobrażam sobie życia bez podróżowania i bardzo chciałabym wreszcie wyjechać do Afryki, ale nie tam Maroko czy Tunezja, ciągnie mnie nad jezioro Malawi 4. Dobroczynność (obrzydliwie to brzmi po polsku) - własnym szczęściem warto się dzielić, inaczej jest jakieś takie, no nie wiem jako to napisać - niepełne chyba będzie najlepiej, 5. rozwój prowadzonej przeze mnie firmy.

  6. #6
    cynik
    Guest
    cynik

    Domyślnie Re: Fantazje ... nie erotyczne :-)

    Cytat Napisał Anonymous
    Wczoraj było losowanie lotto, gdzie szóstka wynosiła jakieś 4 bańki
    no, farciarzy było dwóch, po półtorej bani na bańkę minus podatek 10%.
    jak trafię, to się będę martwił co dalej

  7. #7

    Domyślnie

    pierwszy 1 mln na dworek z kapitalnym remontem
    drugi i kolejny mln na rozmanzanie - aby zwrocil sie ten pierwszy i podroze
    Radek
    _______________________
    !!!!!!! na dziś - działka !!!!!!!!

  8. #8
    Lider FORUM (min. 2800) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kgadzina
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    3.883

    Domyślnie

    Błoga świadomość że NIE MUSZĘ nic robić tylko korzystać z życia do woli.
    Ale czy to nie jest zdradliwe?

  9. #9

    Domyślnie

    Znam dwa takie przypadki. Jeden szczęśliwiec zbudował dom, objeździł pół świata, świetnie zainwestował pieniądze, oczywiście zrezygnował z pracy. Teraz popadł w apatię, nic mu się nie chce. Szuka pracy!
    Drugi, o którym opowiadali mi moi murarze, przepił wszystko, żona od niego odeszła.
    Może lepiej ni kusić losu?

  10. #10

    Domyślnie

    Jak byś był zonaty z moją starą, to by ci 4 bańki niewiele pomogły. W mig by sobie poradziła i chodziłbyś pozyczać.
    Może spotkamy się, tam gdzie trafi każdy z nas, tam gdzie życie będzie snem...?
    I zobaczysz, będzie czas, żeby śpiewać, żeby grać, za sto lat, za rok, za dzień...

  11. #11
    Guest

    Domyślnie

    Nie gadaj że za 4 banie nie mógłbyś mieć zupełnie nowej "starej"

  12. #12
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    retrofood

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    17.508

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anonymous
    Nie gadaj że za 4 banie nie mógłbyś mieć zupełnie nowej "starej"
    I to całkiem mało używaną!
    Wypijmy zatem, wypijmy do dna
    Za pokręconą nić DNA



    Tu była reklama...

  13. #13

    Domyślnie

    4 banie jak się tak lepiej zastanowić to wcale nie tak dużo na realizacje marzeń. Chciałabym mieć dworek a najlepiej zamek, generalny remont + meble itp + doprowadzenie parku do świetności tak ze 4 ha, oranżeria, bażanciarnia i staw i.......... już jestem na dużym kredycie , a gdzie stajnia i araby. Dalej bym musiała pracować i to 10x tyle aby to wszystko utrzymać. Często oglądam stare dworki i takie tam ruiny, mój M ma już dość, bo za każdym razem twierdzę, że kiedyś w takim zamieszkamy . Umeblowany dworek mam w głowie od dawna, nawet mam juz pomocnik i pensjonarkę do niego. Często robie sobie wizualizacje swoich marzeń jak tam jest pięknie. Marzenia dobra rzecz

  14. #14
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Barbossa
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Allenstein - niestety tylko duszą
    Dzielnica
    a może jeszcze nr buta, co :-/
    Posty
    11.187

    Domyślnie

    to i ja się podzielę swoją refleksją:
    siedlisko nad jeziorem (Mazury - mój sentyment), min parę hektarów, tak aby nikt obcy się nie kręcił w okolicy, jakiś wolny zawód, lub jakieś uprawnienia projektowe, tak aby zajęcie było

    a, żeby było weselej to powiem/napiszę co mi sie zdarzyło:
    kumulacja - 6 banieczek, a u mnie na kuponie piątka (na chybił trafił), szósta liczba 22, a żeby zgarnąć 6 baniek musiałbym mieć punkt wyżej - 23
    nikt nie wygrał, była następna kumulacja 9 baniek i trafiły chyba 3 (czy 4) osoby
    od tamtej pory (3 lata) nic powyżej trójki, a i to rzadko
    albo c..., albo jesteś c..., nie ma innej możliwości

  15. #15
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    na moje marzenie to nie wiem czy 20 mln by starczylo (moze euro )

  16. #16

    Domyślnie

    Cytat Napisał zielonooka
    na moje marzenie to nie wiem czy 20 mln by starczylo (moze euro )
    A cóż to za marzenie?

  17. #17
    Lider FORUM (min. 2800) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar arcobaleno
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    4.024

    Domyślnie

    Uwielbiam o tym marzyć..... Wszystko mam już obcykane

    Po pierwsze : naszą połówkę bliźniaka zostawiam szwagrowi a sami budujemy extra chatę gdzies w pobliżu nad jeziorkiem

    Po drugie: wykańczam na cacy domy rodziców, siostrze kupuję mieszkanie w mieście (na wsi jej się niezbyt podoba ), bratu wpłacam okrągłą sumkę na bezsensowną lokatę żeby mógł ruszyć jak dorośnie i zmądrzeje

    Po trzecie: każdemu po fajnym wozie, dla nas dodatkowo motor - chyba ze ktoś jeszcze by reflektował

    Po czwarte: chłopaki (mąż, brat, szwagier) otwierają stacje diagnostyczną a dziewczyny (ja, siotra, przyszła żona szwagra) salon pięknosci

    Po piate: podróze, podróze, podróze

    Po szóste: wszystkim wujkom i ciotkom i babciom po równej miłej sumce

    No...to chyba na tyle ..mam nadzieję, że wystarczy kasy
    Domek Arcobaleno

    ...bo od marzeń wszystko się zaczyna...

    Dzień za Dniem..
    Zapraszam Do Mojej Pracowni

  18. #18

    Domyślnie

    Z paroma bańkami wypierniczałbym z tego kraju.
    Klimat nieciekawy i bandyctwo w koło (o rządzących pajacach nie wspomnę).
    Kupiłbym domek nad ciepłym morzem.
    JEŚLI CHCESZ ABY BYŁO ZROBIONE DOBRZE,ZRÓB TO SAM.

  19. #19

    Domyślnie

    Cytat Napisał arcobaleno
    Po czwarte: chłopaki (mąż, brat, szwagier) otwierają stacje diagnostyczną a dziewczyny (ja, siotra, przyszła żona szwagra) salon pięknosci
    Rozumiem, ze kazdemu to, co potrzebne?

    p.s. Na pewno by sie okazalo, ze masz duza wieksza rodzine i oczekiwania i musialabys rozdac wszystko, zeby wszyscy dostali "sprawiedliwie". A i tak polowa mialaby zal, ze dostala za malo... A druga polowa, ze tamci dostali za duzo...

    Rodziny raczej nie uszczesliwisz pieniedzmi.

  20. #20
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Ja bym kupila kilka hektarow ziemi .
    Prowadzilabym schronisko dla psow i koni .

    Ziemia nad jeziorem musialby byc , zeby Stary ryby mogl polowic.

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony