dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Cudna bernardynka szuka domu...

    Fundacja Niechciane i Zapomniane

    Beniulka trafiła do nas po długiej tułaczce. Miała na sobie larwy much oraz mnóstwo dredów. Gdy stres opadł, okazała się spokojnym i przyjaznym psem, pozwalającym zrobić przy sobie wszystko. Szybko okazało się, że sunia ma ropomacicze, więc konieczna była operacja, która uratowała jej życie.
    Benia szuka spokojnego domu na resztę życia. Odwdzięczy się za to niesamowitym wzrokiem pełnym wdzięczności i spokoju.
    Benia ma 8 lat, trochę problemów ze stawami. Powinna mieszkać w cieple.
    Jest zaczipowana i wysterylizowana.


    Więcej informacji:
    tel.501 707 079
    [email protected]






  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Oj Wy jestescie wielkimi ludzmi
    Pozdrawiam i musze zapytac czy wiecie co u Stasia , ktorego prawie kiedys adoptowalam ?
    Mam nadzieje , ze bardzo dobrze

  3. #3

    Domyślnie mała około 2 letnia sunia do adopcji

    Cytat Napisał rrmi Zobacz post
    Oj Wy jestescie wielkimi ludzmi
    Pozdrawiam i musze zapytac czy wiecie co u Stasia , ktorego prawie kiedys adoptowalam ?
    Mam nadzieje , ze bardzo dobrze
    Poszukuję domu dla kundelka małego czarnego, który błąkał się koło mojego domu. Pomieszkiwał trochę u mnie trochę u sąsiadów, kiedy domyśliłam się, że będzie miała szczeniaki brałam ja do domu i dokarmiałam, niestety oszczeniła się u sąsiadów a oni wezwali z gminy odławiacza psów i zabrał sunię. zadzwoniłam do gminy i dowiedziałam się, że szczeniaki uśpili a sunia trafi do schroniska. Ze względu na sąsiadów nie mogę jej zabrać ale bardzo leży mi jej los na sercu i poszukuję dla niej domu, ponieważ jeszcze nie została odwieziona do schroniska. Sunia jest bardzo przyjacielska i obdarzy wszystkich miłością.

  4. #4

    Domyślnie mała około 2 letnia sunia do adopcji

    Cytat Napisał rrmi Zobacz post
    Oj Wy jestescie wielkimi ludzmi
    Pozdrawiam i musze zapytac czy wiecie co u Stasia , ktorego prawie kiedys adoptowalam ?
    Mam nadzieje , ze bardzo dobrze
    Poszukuję domu dla kundelka małego czarnego, który błąkał się koło mojego domu. Pomieszkiwał trochę u mnie trochę u sąsiadów, kiedy domyśliłam się, że będzie miała szczeniaki brałam ja do domu i dokarmiałam, niestety oszczeniła się u sąsiadów a oni wezwali z gminy odławiacza psów i zabrał sunię. zadzwoniłam do gminy i dowiedziałam się, że szczeniaki uśpili a sunia trafi do schroniska. Ze względu na sąsiadów nie mogę jej zabrać ale bardzo leży mi jej los na sercu i poszukuję dla niej domu, ponieważ jeszcze nie została odwieziona do schroniska. Sunia jest bardzo przyjacielska i obdarzy wszystkich miłością.
    Jestem z okolic Krakowa

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony