dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    1986annalisa

    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-289
    Posty
    12

    Domyślnie fototapeta w kuchni?

    Witam!

    Szykują mi się pewne remonty i szukam ciekawych pomysłów. Ostatnio ktoś podsunął mi temat fototapet, ponieważ razem z mężem jesteśmy fotografami więc moglibyśmy zaszaleć. Myślałam czy nie zrobić jej w salonie jednak na salon jest inny plan. Co myślicie o fototapetach w kuchni - między szafkami górnymi a blatem kuchennym? Ktoś praktykował? Jak to się prezentuje? Macie jakieś doświadczenia? Jakoś nie umiem sobie tego zwizuwalizować tym bardziej, że jeszcze nowe szafki nie wybrane... help help!

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    jesteś świeżynka, ale na wszelkie demony internetu, przeczytałaś chociażby to, co masz pod swoim nickiem napisane: "WITAJ, nim zapytasz, poszukaj odpowiedzi".

    Mamy na forum wyszukiwarkę - pod słowem "fototapeta" i "kuchnia" znajdziesz kilkaset wypowiedzi

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    jozef78

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Posty
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał Alinne Zobacz post
    Przestrzeń między blatem kuchennym a szafkami warto jakoś fajnie wykorzystać. Fototapeta może być dobrym rozwiązaniem, warto też rozważyć dekor kuchenny. Tutaj można zobaczyć o co chodzi: http://www.produkcjafototapet.pl/druk_na_szkle.html
    A jak wytrzymałość takich fototapet

  4. #4

    Domyślnie

    No właśnie, też nie wydaje mi sie, żeby przetrwała kontakty z tłuszczem pryskającym i wodą/wilgocią. I parę w kuchni.

  5. #5
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Sapiens

    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    Gdańsk
    Kod pocztowy
    80-264
    Posty
    6

    Domyślnie

    Pomyśl o szkle, PCV, pleksi. Fototapeta w kuchni raczej słabo. Świetną jakość uzyskałem na [EDYTOWANO REKLAMĘ], do tego mają sporo ciekawych wzorów.
    Wczytałem fotę Nicka Cave'a , będę instalował między szafkami!
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 19-08-2013 o 10:24

  6. #6
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    bazzi

    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-503
    Posty
    8

    Domyślnie

    Sporo jest teraz takich realizacji, ale nei każda fototapeta sie do tego nada - trzeba wybierać taką z dodatkową wartswą ochronną (pokrytą laminatem stałym PCV bodajże). Bo fototapeta do kuchni musi być bardziej wytrzymała niż taka standardowa, np. do sypialni czy salonu.

  7. #7
    Banned
    Bluecanvas.pl

    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Gdańsk
    Kod pocztowy
    80-122
    Posty
    19

    Domyślnie

    W kuchni polecam szkło. Zadruk od spodu + biały poddruk + folia - produkt na lata.

  8. #8

    Domyślnie

    Alternatywą (jesli chodzi o udekorowanie czymś kuchni) mogą być panele dekoracyjne na ścianie. Też fajna sprawa

  9. #9

    Domyślnie

    Tapeta w kuchni może wyglądać ciekawie, trzeba uważać na zbyt wzorzyste tło i jaskrawe kolory.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony