dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 188 z 190
Pokaż wyniki od 3.741 do 3.760 z 3794
  1. #3741
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    krzych13

    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Skąd
    Rybno
    Kod pocztowy
    13-220
    Posty
    8

    Domyślnie

    Samsu Ty jesteś ciemny jak tabaka w rogu, przychodzisz łamzać na info znawco-znawców spalania bo ogarnąć sam nic nie umiesz!To samo się tyczy mtdeusz pod przykrywką Alewalneło-sami.. geniusze.Ciemnogród!!!
    A co Ci do mojego wymiennika?!Co?!Bardzo ładny jest tak apropo!
    Ostatnio edytowane przez krzych13 ; 04-11-2020 o 12:19

  2. #3742
    mtdeusz
    Guest
    mtdeusz

    Domyślnie

    Cytat Napisał krzych13 Zobacz post
    Jak Was ładnie załadowałem pod h.. z tym grafitem!!!!Ha ha ha.
    "Do złej gry...- dobra mina"... -
    taki tylko zna... - "ratuneK".!
    Ucz się człeku... (lub łyk wina.!).!
    Ja... polecam... - silny trunek.!

    Cóż... takiemu... - pozostaje.?
    Kpić ze siebie.., swej głupoty.!
    W zaprzeczeniach mu się zdaje -
    ten... ratunek... (tej... - tępoty.!)
    ``````````````````````````
    Sadza (pot. kopeć) - głównym składnikiem sadzy jest amorficzna postać węgla.
    Sadza zawiera drobne struktury grafitopodobne... (tylko jako dodatek - śladowe ilości.!).

  3. #3743
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    krzych13

    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Skąd
    Rybno
    Kod pocztowy
    13-220
    Posty
    8

    Domyślnie

    Ranger-poeto dlaczego piszesz pod przykrywką z konta mtdeusz czy może dopadło cię rozdwojenie jaźni zwane schizofrenia?!

  4. #3744
    ELITA FORUM (min. 1000)
    DUNIA.MD

    Zarejestrowany
    Oct 2020
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    1.271

    Domyślnie

    Ranger-poeto dlaczego piszesz pod przykrywką z konta mtdeusz
    Może to hybryda @mtdeusz-a który woli zakopcić.

  5. #3745
    mtdeusz
    Guest
    mtdeusz

    Domyślnie

    Cytat Napisał samsu Zobacz post
    To też się przyda.
    No..., polecam.., także na karteczkach... (papierowych.!).!
    Wszędzie wklejaj... - ściany.., sufit... (tak tapetuj pokój.!)..,
    by za dnia ... (i przed snem.!) - wbijać TO... - do głowy.!
    Rano wstając - czytaj znowu..! Trolling.? Dej se spokój.!

    Cytat Napisał samsu Zobacz post

    Uzupełnienie.

    Dlaczego gubisz do fajczenia, smrodzenia oponami informacje tak konieczne i cenne : https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post7980458 - https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post7990439
    Nie mam obaw... (o te straty.!).!
    Mój sekretarz zbiera skrzętnie...
    (pewien... samiec., tak, na...- "raty".!).!
    Podpuch lubię z TYM... (namiętnie.!)... cha.., cha...

  6. #3746
    mtdeusz
    Guest
    mtdeusz

    Domyślnie

    Moje, ogólne...- infp...

    Kiedy bezmiar jest... - głupoty -
    z taką trzeba CÓŚ... - tu zrobić.!
    Tylko...- kpina... (z tej... - tępoty.!) -
    humor, lód na główki (chłodzić.!).!

    ************************************
    Wymownym jest tu tak widoczny Fakt, że... już nie tylko jeden Adwersarz rejteruje się z ucieczką - od tego, mojego Tematu - WYZWANIA...
    (dot. fuknięcia sadzy i...- nie-spalania.!)...
    TO ... tylko oznacza, że... ci, którzy cokolwiek tu... (po... - TYM.!) - napisali...
    jeno we fałszywie rozumianej "dumie" - chcą, aby... "prestiż" - zachowali...
    `````````````````````````````````````````````````` `````
    Ponawiam te, dwa pytanka... (bo... TO... jest absolutna Podstawa dla dalszych, merytorycznych Dyskusji... (już o bardziej, skumulowanych Efektach spalania nieodgazowanych paliw stałych.!)...
    Poza tym... - mój wywołany Temat...- absolutnie ma scisły związek
    z tytułowym tutaj Wątkiem... "Ekonomiczne spalanie..."...!!!


    Ktoś wie dlaczego tu sadza wybuchła?
    https://youtu.be/GDveHDGgGIc

    I dlaczego fuknęło tylko troszkę a nie cała kupka ?

    https://www.youtube.com/watch?v=_WtTag3Nm9Q
    Ostatnio edytowane przez mtdeusz ; 04-11-2020 o 17:17

  7. #3747
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    krzych13

    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Skąd
    Rybno
    Kod pocztowy
    13-220
    Posty
    8

    Domyślnie

    Najsampierw odpowiedz na pytanie: Dlaczego piszecie we dwoje z jednego konta?!
    Ranger:
    Taki z Ciebie expert spalania to dlaczego nie ogarnąłeś kotła temu drugiemu Alewalneło tylko przyleciał na info z podkulonym ogonem skamlać o pomoc?!
    Ostatnio edytowane przez krzych13 ; 04-11-2020 o 17:44

  8. #3748
    ELITA FORUM (min. 1000)
    DUNIA.MD

    Zarejestrowany
    Oct 2020
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    1.271

    Domyślnie

    I dlaczego fuknęło tylko troszkę a nie cała kupka ?
    Temat na Nobla - coś widziałem ale tylko ja.

    PS.
    Skończcie te telenowele bo udajecie specjalistów a nawet nie macie odpowiednich kotłów. Dokładając do tego główne paliwo jakim są opony mieszacie ludziom w głowach i zniechęcacie do czystego palenia.

  9. #3749
    mtdeusz
    Guest
    mtdeusz

    Domyślnie

    Cytat Napisał krzych13 Zobacz post
    Najsampierw odpowiedz na pytanie: Dlaczego piszecie we dwoje z jednego konta?!
    Po*sam*pierw..,
    1. Piszę tutaj sam, nikt inny nie zna hasła do mojego konta.!
    2. Jestem w bardzo dobrej, bieżącej Relacji z Rangerem..,
    i... tak, jak każdy, zarejestrowany Użytkownik tego Portalu -
    mam Prawo się konsultować... (z Kim mi się podoba.!) -
    również na Temat treści moich, publicznych komentarzy...- tutaj..,
    3. W odróżnieniu do ciebie... (i nielicznym, tobie podobnym.!) -
    mam wielki Szacunek dla Człowieka, który jako mgr. inż.
    z zawodu - "Projektowanie, Technologia Budowy Maszyn" -
    poświęcił ogrom czasu dla opanowania Tematu -
    "Proces Spalania Paliw Stałych".., i... jest skłonny dyskutować
    z uczciwymi Ludźmi w tej tematyce..,
    ````````````````````````````````````
    Ooo.., "Mistrzu, Mesjaszu, Pasterzu"...- daj... mnie i... - Innym - TO...
    "Zezwolenie"... (choćby "dyspensę".!).., błagamy cie.., o...- "Panie".!
    Nie czuj się już caaałkiem...- zignorowany... (jam nie z twego... "stada".!)...


    Cytat Napisał krzych13 Zobacz post
    Ranger:
    Taki z Ciebie expert spalania to dlaczego nie ogarnąłeś kotła temu drugiemu Alewalneło tylko przyleciał na info z podkulonym ogonem skamlać o pomoc?!
    A... to... zobacz sobie - głównie czemu, jakiemu Tematowi Ranger poświęca swój, cenny czas...- tutaj... :
    https://czystespalanie.info/
    i... choćby... - tutaj... :
    https://czystespalanie.info/prolog-d...lania-biomasy/
    Wtedy zorientujesz się, że... Jego nie interesuje...
    "bicie żółtej jak słoneczko - piany"... (przy firmowych konstrukcjach, nawet tej 5-tej klasy.!) - gdzie przy "żółciutkim jak słoneczko - płomieniu" - szczytem osiągu ich konstruktorów...- jest rozrzedzona, niewidoczna gołym okiem - sadza nad kominem.!
    Nawet nie prosiłem Go... o... "przenicowanie"... mojego kopciucha.! Kupię sobie komorę zgazowującą...
    (po wyborze i konsultacji z Rangerem.!)...
    Ostatnio edytowane przez mtdeusz ; 04-11-2020 o 19:24

  10. #3750
    mtdeusz
    Guest
    mtdeusz

    Domyślnie

    I dlaczego fuknęło tylko troszkę a nie cała kupka ?
    Cytat Napisał DUNIA.MD Zobacz post
    Temat na Nobla - coś widziałem ale tylko ja.

    Może nie aż na tego Nobla, ale - jest cóś na "rzeczy", bo kiedyś Ranger mi przysłał ten film - także dot. spalania sadzy (z Jego jakże trafionym komentarzem - ponad rok temu.!)... :
    https://www.youtube.com/watch?v=ifDLwjgBerE
    cyt. - Ranger 1 rok temu
    Zaciekawiony tym tytułem... :
    "W jaki sposób dochodzi do pożaru sadzy w przewodzie kominowym" - i... widząc, że wypowiada się utytułowany... (naszywkami medalowymi.!) - zawodowy oficer Straży Pożarnej - myślałem, że usłyszę od takiego specjalisty, zawodowca - choćby jedno zdanie w odpowiedzi na ten Temat. Nie usłyszeliśmy np. wyjaśnienia - dlaczego przewód kominowy obrastając sadzą przez ok. rok czasu - mógł z tą sadzą normalnie funkcjonować przy codziennym paleniu w pieco - kuchni, aż tu nagle dopiero po tak długim czasie - doszło do zapalenia i pożaru. Ani jednym słowem nie ma tu wyjaśnienia o... zainicjowaniu i przebiegu Procesu... (w jakich Warunkach może dojść do tego pożaru.!), oraz... o sposobach w samodzielnym i szybkim opanowaniu Zjawiska. Również przy takiej "Okazji" - należałoby choćby wspomnieć cóś o... kopciuchowym, "sadzowym paleniu"... (przeciwprądowym vs. - współprądowym.!). Wstyd Panie oficerze, tyle... (że... trzeba czyścić komin.!) - to już wie mały Jaś, który omija czarnych kominiarzy... (chce być strażakiem, bo... podobają się Jemu hełmy i czerwono-srebrne autka.!). Proponuję nabyć podręcznik pt. "Stechiometria Spalania"... (skoro w Pana Szkole tego Tematu - nie było, albo...- ominął TO... na... "wagarach".!)... Ranger... https://czystespalanie.info/
    ```````````````````````````````````
    Skoro od zawodowców (od spalania i gaszenia + kuminiorze - sadzy czyszczenia.!) - do dziś - mamy brak tej, "zawodowej" odpowiedzi - tyż..,
    to... nie dziwota, że i tu... (z tymi. co poniektórymi.!) - jest tak, jak tutaj widać - piszą...
    Skoro tutaj w odpowiedziach - jest tylko - trolling, hateing..,
    albo - bardziej stonowana, ta... (dla Rangera.!) - "zachęta"... :
    PS.
    Cytat Napisał DUNIA.MD Zobacz post
    Skończcie te telenowele bo udajecie specjalistów
    To... tak dajecie "pole" dla rzeczowo - merytorycznej, uczciwej Dyskusji (o tej, absolutnej Podstawie dla obecnego tutaj Tematu.!) - o... "Ekonomicznym spalaniu..."...???
    Za te - "pomyje na głowę" - miałżeby Ranger... - n a g r a d z a ć ...
    (Jego żmudnie zdobywaną Wiedzą w tym Temacie.!)...!!!???
    Ostatnio edytowane przez mtdeusz ; 06-11-2020 o 21:07

  11. #3751

    Domyślnie ranger - ciemna strona mocy Czystego Spalania.

    Cytat Napisał krzych13 Zobacz post
    Samsu Ty jesteś ciemny jak tabaka w rogu, przychodzisz łamzać na info znawco-znawców spalania bo ogarnąć sam nic nie umiesz!To samo się tyczy mtdeusz pod przykrywką Alewalneło-sami.. geniusze.Ciemnogród!!!
    A co Ci do mojego wymiennika?!Co?!Bardzo ładny jest tak apropo!
    Cytat Napisał mtdeusz Zobacz post
    "Do złej gry...- dobra mina"... -
    taki tylko zna... - "ratuneK".!
    Ucz się człeku... (lub łyk wina.!).!
    Ja... polecam... - silny trunek.!

    Cóż... takiemu... - pozostaje.?
    Kpić ze siebie.., swej głupoty.!
    W zaprzeczeniach mu się zdaje -
    ten... ratunek... (tej... - tępoty.!)
    ``````````````````````````
    Sadza (pot. kopeć) - głównym składnikiem sadzy jest amorficzna postać węgla.
    Sadza zawiera drobne struktury grafitopodobne... (tylko jako dodatek - śladowe ilości.!).
    Cytat Napisał krzych13 Zobacz post
    Ranger-poeto dlaczego piszesz pod przykrywką z konta mtdeusz czy może dopadło cię rozdwojenie jaźni zwane schizofrenia?!
    Cytat Napisał DUNIA.MD Zobacz post
    Może to hybryda @mtdeusz-a który woli zakopcić.
    Cytat Napisał mtdeusz Zobacz post
    No..., polecam.., także na karteczkach... (papierowych.!).!
    Wszędzie wklejaj... - ściany.., sufit... (tak tapetuj pokój.!)..,
    by za dnia ... (i przed snem.!) - wbijać TO... - do głowy.!
    Rano wstając - czytaj znowu..! Trolling.? Dej se spokój.!


    Nie mam obaw... (o te straty.!).!
    Mój sekretarz zbiera skrzętnie...
    (pewien... samiec., tak, na...- "raty".!).!
    Podpuch lubię z TYM... (namiętnie.!)... cha.., cha...
    Cytat Napisał mtdeusz Zobacz post
    Moje, ogólne...- infp...

    Kiedy bezmiar jest... - głupoty -
    z taką trzeba CÓŚ... - tu zrobić.!
    Tylko...- kpina... (z tej... - tępoty.!) -
    humor, lód na główki (chłodzić.!).!

    ************************************
    Wymownym jest tu tak widoczny Fakt, że... już nie tylko jeden Adwersarz rejteruje się z ucieczką - od tego, mojego Tematu - WYZWANIA...
    (dot. fuknięcia sadzy i...- nie-spalania.!)...
    TO ... tylko oznacza, że... ci, którzy cokolwiek tu... (po... - TYM.!) - napisali...
    jeno we fałszywie rozumianej "dumie" - chcą, aby... "prestiż" - zachowali...
    `````````````````````````````````````````````````` `````
    Ponawiam te, dwa pytanka... (bo... TO... jest absolutna Podstawa dla dalszych, merytorycznych Dyskusji... (już o bardziej, skumulowanych Efektach spalania nieodgazowanych paliw stałych.!)...
    Poza tym... - mój wywołany Temat...- absolutnie ma scisły związek
    z tytułowym tutaj Wątkiem... "Ekonomiczne spalanie..."...!!!


    Ktoś wie dlaczego tu sadza wybuchła?
    https://youtu.be/GDveHDGgGIc

    I dlaczego fuknęło tylko troszkę a nie cała kupka ?

    https://www.youtube.com/watch?v=_WtTag3Nm9Q
    Cytat Napisał krzych13 Zobacz post
    Najsampierw odpowiedz na pytanie: Dlaczego piszecie we dwoje z jednego konta?!
    Ranger:
    Taki z Ciebie expert spalania to dlaczego nie ogarnąłeś kotła temu drugiemu Alewalneło tylko przyleciał na info z podkulonym ogonem skamlać o pomoc?!
    Cytat Napisał DUNIA.MD Zobacz post
    Temat na Nobla - coś widziałem ale tylko ja.

    PS.
    Skończcie te telenowele bo udajecie specjalistów a nawet nie macie odpowiednich kotłów. Dokładając do tego główne paliwo jakim są opony mieszacie ludziom w głowach i zniechęcacie do czystego palenia.
    Cytat Napisał mtdeusz Zobacz post
    Po*sam*pierw..,
    1. Piszę tutaj sam, nikt inny nie zna hasła do mojego konta.!
    2. Jestem w bardzo dobrej, bieżącej Relacji z Rangerem..,
    i... tak, jak każdy, zarejestrowany Użytkownik tego Portalu -
    mam Prawo się konsultować... (z Kim mi się podoba.!) -
    również na Temat treści moich, publicznych komentarzy...- tutaj..,
    3. W odróżnieniu do ciebie... (i nielicznym, tobie podobnym.!) -
    mam wielki Szacunek dla Człowieka, który jako mgr. inż.
    z zawodu - "Projektowanie, Technologia Budowy Maszyn" -
    poświęcił ogrom czasu dla opanowania Tematu -
    "Proces Spalania Paliw Stałych".., i... jest skłonny dyskutować
    z uczciwymi Ludźmi w tej tematyce..,
    ````````````````````````````````````
    Ooo.., "Mistrzu, Mesjaszu, Pasterzu"...- daj... mnie i... - Innym - TO...
    "Zezwolenie"... (choćby "dyspensę".!).., błagamy cie.., o...- "Panie".!
    Nie czuj się już caaałkiem...- zignorowany... (jam nie z twego... "stada".!)...


    A... to... zobacz sobie - głównie czemu, jakiemu Tematowi Ranger poświęca swój, cenny czas...- tutaj... :
    https://czystespalanie.info/
    i... choćby... - tutaj... :
    https://czystespalanie.info/prolog-d...lania-biomasy/
    Wtedy zorientujesz się, że... Jego nie interesuje...
    "bicie żółtej jak słoneczko - piany"... (przy firmowych konstrukcjach, nawet tej 5-tej klasy.!) - gdzie przy "żółciutkim jak słoneczko - płomieniu" - szczytem osiągu ich konstruktorów...- jest rozrzedzona, niewidoczna gołym okiem - sadza nad kominem.!
    Nawet nie prosiłem Go... o... "przenicowanie"... mojego kopciucha.! Kupię sobie komorę zgazowującą...
    (po wyborze i konsultacji z Rangerem.!)...
    Cytat Napisał mtdeusz Zobacz post
    Może nie aż na tego Nobla, ale - jest cóś na "rzeczy", bo kiedyś Ranger mi przysłał ten film - także dot. spalania sadzy (z Jego jakże trafionym komentarzem - ponad rok temu.!)... :
    https://www.youtube.com/watch?v=ifDLwjgBerE
    cyt. - Ranger 1 rok temu
    Zaciekawiony tym tytułem... :
    "W jaki sposób dochodzi do pożaru sadzy w przewodzie kominowym" - i... widząc, że wypowiada się utytułowany... (naszywkami medalowymi.!) - zawodowy oficer Straży Pożarnej - myślałem, że usłyszę od takiego specjalisty, zawodowca - choćby jedno zdanie w odpowiedzi na ten Temat. Nie usłyszeliśmy np. wyjaśnienia - dlaczego przewód kominowy obrastając sadzą przez ok. rok czasu - mógł z tą sadzą normalnie funkcjonować przy codziennym paleniu w pieco - kuchni, aż tu nagle dopiero po tak długim czasie - doszło do zapalenia i pożaru. Ani jednym słowem nie ma tu wyjaśnienia o... zainicjowaniu i przebiegu Procesu... (w jakich Warunkach może dojść do tego pożaru.!), oraz... o sposobach w samodzielnym i szybkim opanowaniu Zjawiska. Również przy takiej "Okazji" - należałoby choćby wspomnieć cóś o... kopciuchowym, "sadzowym paleniu"... (przeciwprądowym vs. - współprądowym.!). Wstyd Panie oficerze, tyle... (że... trzeba czyścić komin.!) - to już wie mały Jaś, który omija czarnych kominiarzy... (chce być strażakiem, bo... podobają się Jemu hełmy i czerwono-srebrne autka.!). Proponuję nabyć podręcznik pt. "Stechiometria Spalania"... (skoro w Pana Szkole tego Tematu - nie było, albo...- ominął TO... na... "wagarach".!)... Ranger... https://czystespalanie.info/
    ```````````````````````````````````
    Skoro od zawodowców (od spalania i gaszenia + kuminiorze - sadzy czyszczenia.!) - do dziś - mamy brak tej, "zawodowej" odpowiedzi - tyż..,
    to... nie dziwota, że i tu... (z tymi. co poniektórymi.!) - jest tak, jak tutaj widać - piszą...
    Skoro tutaj w odpowiedziach - jest tylko - trolling, hateing..,
    albo - bardziej stonowana, ta... (dla Rangera.!) - "zachęta"... :
    PS.


    To... tak dajecie "pole" dla rzeczowo - merytorycznej, uczciwej Dyskusji (o tej, absolutnej Podstawie dla obecnego tutaj Tematu.!) - o... "Ekonomicznym spalaniu..."...???
    Za te - "pomyje na głowę" - miałżeby Ranger... - n a g r a d z a ć ...
    (Jego żmudnie zdobywaną Wiedzą w tym Temacie.!)...!!!???
    Dla potomnych zabezpieczam, by nie mieli wątpliwości w tym komu i za co jedwabne urządzają - zakaz spalania paliw stałych z uwagi na kolory tęczy jest modny i dlatego konieczny.

    @krzych13 – Sorki, że po tym co do mnie i o minie napisałeś – i że tu jeszcze z tego powodu mam czelność się do Ciebie z propozycją zwracać - acz nie – chcąc zamierzony osiągnąć zamiar - tak jak w płonnej i bezpodstawnej nadziei kiedyś pisałem do @rangera w nie swojej sprawie i Tobie muszę się podlizać – i niech wszyscy mają to na oczach – ranger mnie olał ciepłym moczem za czelność dążenia do prawdy – z Chorzowa jest, więc muszę mu to wybaczyć, bo z przykrością i odrazą muszę się po raz wtóry przyznać do tego, że ja jestem z Warszawy a nie z jakiegoś zadupia ukrainy – Ty jesteś z Rybnika, że niby jakiś kurort uzdrowiskowo-wypoczynkowy dla chorych i turystów, którzy płaca za oddychanie czystym i świeżym powietrzem – więc mi się zdaje, że komu jak komu ale Tobie powinno zależeć na tym, by podobni rangerowi nie wywalili Cię wraz z rodziną Twoją z chaty Twojej – tak więc – skoro ranger po waz entny splugawił ideę forum – to ja jak nadmieniłem – mam taka dla Ciebie propozycję – tu torsji dostaję ale cóż idea ważniejsza niż zdrowie i życie – Ty zagraj ze mną w fanty – ja z rangerem w fanty przegrałem – ranger po raz entny mnie oszukał – skutkiem czego z YT i FM-mu usunąłem to czego usuwać nie powinienem – dzięki czemu on teraz może się chełpić tym, że to było spowodowane nie jego obłędem a moim oświeceniem.

    Mam nadzieję, że tytułem wstępu – rzecz dla Ciebie jest jasną – acz w co wątpię ale – skoro ranger nie chce grać w fany, bo z tego powodu majty ma mokre, to jeśli Ty jesteś facetem i po tym wszystkim co ode mnie dostałeś i o mnie nawypisywałeś oraz na tą okoliczność pokazałeś – bo że niby infomanki Cię za to chwaliły i swymi serduszkami obdarzyły – mimo to – zagraj ze mną w fany i opisz jak to z Tobą i rangerem było – w tym miejscu – proszę wybacz, że do rangera próbowałem Cię przekonać – skąd mi to wiedzieć było, że z niego nie człowiek a oszust.

    Ja rangera od lat śledzę i pilnuję wszystkich których wypatrzeć zdołać ale jeszcze mi się nie udało choć jednego takiego wypatrzyć by coś od rangera dostał – nawet @marcin z YT a @Buli z Info-Ogrzewanie oblizał się nie smakiem – tak jak Ty stety niestety prze zemnie – skutkiem czego @marcin/Buliz z @Piecuchem19 z Info-Ogrzewanie położyli kamień węgielny pod technologię którą by opanować - najpierw trzeba ją złamać – tak jak tutaj o tym napisałem : Modyfikacje kotła DS do palenia drewnem Wydzielone zMPM Ds 5 klasa – przeróbki – modyfikacje do palenia ciągłego bez bufora - https://forum.info-ogrzewanie.pl/top...comment-536950 .

    To jak – zagrasz ze mną w fanty i opiszesz jak to z Tobą i rangerem było, że bo niby on Cię na YT wypatrzył a Ty go na Info-Ogrzewanie okłamałeś - by go okraść z tego niby jego niebieskiego co ma 800*C i jest tyle z tego co by se garnek wody zagrzać lub kiełbaskę na patyku podgrzać – z tego powodu jako że bo niby jesteś producentów kotłów i tak jak @mtedeusz który tego niebieskiego razy wiele doświadczył i też ma go głęboko w brązowym oczku usytuowanym w bruździe między policzkami.

    Podaj swoją cenę za rzecz o którą się do Ciebie zwracam a jeśli kwota będzie dla mnie możliwą do spełnienia – ugodzimy się i na Twe żądanie postąpię zgodnie z wolą Twoją wolą i oczekiwaniem.

    Pozdrawiam serdecznie.

    Strategia.

    Jak takim kocioł nagrzać : Gaz drzewny•21 lut 2014-Marcin Krawędź : https://www.youtube.com/watch?v=tPZ81xjSnAk a co dopiero ogrzać takim chatę.
    O takim to co innego – z tego czuć i widać potęgę płomienia żółtego jak słoneczko : https://www.youtube.com/watch?v=D2sGy7k-bGA
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Gaz drzewny 1.jpg
Wyświetleń:	21
Rozmiar:	79,7 KB
ID:	450059   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Gaz drzewny 2.jpg
Wyświetleń:	18
Rozmiar:	54,1 KB
ID:	450060  
    Ostatnio edytowane przez samsu ; 08-11-2020 o 21:30

  12. #3752

    Domyślnie

    Pożar sadzy - https://forum.muratordom.pl/showthre...%C5%BCar-sadzy

    Tu w realu do czynienia z rzeczą mamy, rzeczą autentyczną a nie z jakimiś tam dyrdymałami :

    Rangers Country Rock Music CD
    1 rok temu (edytowany)
    Nie zapala się sadzy spalinami... (wywiewającymi powietrze...
    z tym.., jeno... - 21%-towym tlenem..!)...!!!
    Nawet... Święty Boże - tutaj też mi nie pomoże... -
    (kiedy do... "T r ó j k ą t a"...- O2... nie...- dołożę..!)...
    Tu... przypadkiem tak fuknęło -
    bo... powietrzem zachłysnęło..!
    By ta... s a d z a... się spalała -
    cug powietrza., iskra... (mała.!)!
    Ranger
    1 tydzień temu
    Extra... Przykład tutaj mamy...
    (gdy tak węgiel - rozżarzamy.!).!
    No.., i... extra TO... - fuknięcie.!
    Tylko cząstka, nic, stygnięcie.?

    Kto... (dokładnie.!) - w y t ł u m a c z y...
    (tę... Reakcję.!) - co... TO ... z n a c z y.?
    TO ... jest zasadnicza ... - S p r a w a.!
    Później - z holzgas... (też ... "zabawa".!).!

    Że bo niby – o - https://www.youtube.com/watch?v=GDve...ature=youtu.be

    Cytat Napisał DUNIA.MD Zobacz post
    Temat na Nobla - coś widziałem ale tylko ja.
    Tak tak – noble rozdawaj, to i ty też na pewno za rozdawanie Nobla dostaniesz.

  13. #3753

    Domyślnie

    Cytat Napisał Januszem Zobacz post
    Ty żółty weź pisz po Polsku, tego twojego bełkotu nie da się czytać.
    Jak słoneczko zapomniałeś dodać – specjalnie dla ciebie w cytatach jest zabezpieczone a poza tym polecam czytanie dowcipów w necie, to bardziej zabawne i żadnej wiedzy do tego nie potrzeba.

  14. #3754

    Domyślnie

    Dzięki mieć to będę na uwadze – kiedy czytać ciebie będzie można u rangera – wszak zaprasza i wzywa z daleka, więc nie peniaj – tylko dawaj – ja wolę czytać niż pisać.

  15. #3755
    mtdeusz
    Guest
    mtdeusz

    Domyślnie

    Szanowny Kolego...- Januszem..,
    Twoja ta, poniższa uwaga - absolutnie trafiona... (w Imieniu Nas - wszyskich, czytających jakiekolwiek teksty.!)... :

    Cytat Napisał Januszem Zobacz post

    Ty żółty weź pisz po Polsku, tego twojego bełkotu nie da się czytać.
    Tylko śmiać się.., i rymkować..,
    (aby bełkot - tak puentować.!)... :

    Mniej niż -"O"... (zero.!) - tutaj mamy.!
    Bełkot jakiś... (o s o b n i k a .!).!
    Skala - IQ...??? Na... omamy...???
    Nie ma liczby... (współczynnika.!).!

    Skoro osobnik ... tak luuubi... cudze teksty... tu - kopiować -
    Ranger kiedyś &samca podsumował z linkiem = reagować.!)... :
    https://www.youtube.com/watch?v=FdMXAsxacts
    cytat końcówki jednego z komentarzy... : .../.../...
    Ale...- troll`om.., hater`om.., samcom-alfa... przecież nie o TO...- chodzi. Dla nich Celem Życia...- jest... brylowanie, zwracanie na siebie uwagi przez bezmyślne kopiowanie Źródeł... (jak to...- o graficie.!) - przewodzenie "barankom" w swoim stadzie i rewirze..!
    Nie mają żadnej, innej, pożytecznie - uczciwej Pasji, nic pozytywnego Otoczeniu nie mają do... zaoferowania... (prócz...- troll`owania..!)...
    Wy..., wszyscy..., uczciwie Partnerów... - postrzegający..., miejcie na względzie powyższe,
    a... pomocne niech Wam będzie...- to.., poniższe... - linki...:
    https://de.wikipedia.org/wiki/Troll_(Netzkultur)
    a... ten...- już użyteczny w Waszym Żywotku...
    (jak najlepiej postępować z takim...- "unikatem".!)... :
    https://olneo.pl/travelblog/trolle-i...eta-w-serwisie

    Kol. Januszem..,
    moje pozdrówka (i w Imieniu Rangera.!) - dla Ciebie... ))))
    Ostatnio edytowane przez mtdeusz ; 07-11-2020 o 19:18

  16. #3756
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    carinus

    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    lubuskie/Belgia
    Posty
    71

    Domyślnie

    Chyba fora pomyliłem,chciałem wejść na FM a jestem na jakimś k...a tanim poetyckim.

  17. #3757
    mtdeusz
    Guest
    mtdeusz

    Domyślnie

    Cytat Napisał carinus Zobacz post
    Chyba fora pomyliłem,chciałem wejść na FM a jestem na jakimś k...a tanim poetyckim.
    Dobrze trafiłeś, jeno stronki pomyliłeś, bo... rzeczowe, merytoryczne i.. - prozaiczne pytanko - jest tutaj... (bez poetyki.!)... :
    Może... wreszcie Ty... (pierwszy.!) - podejmiesz TO - WYZWANIE...
    (skoro preferujesz - tak, jak ja i Ranger... - rzeczowość + merytorykę.!) -
    i... odpowiesz na TO.., wcześniejsze pytanie...???
    Abyś nie musiał się "przedzierać" - przez ten gąszcz prymitywnych prowokacji naczelnego tutaj "żółtodzioba - tapeciarza"...
    ("zaciemniacza" białych stron tego FM`a.!) - powtórnie przenoszę...
    (aby było bliżej, tej...- merytoryki, Naszej rzeczowej Dyskusji dla Tematu - "Ekonomiczne Spalanie... ".!) - z tej stronki... :
    https://forum.muratordom.pl/showthre...%82ych/page186

    Ktoś wie dlaczego tu sadza wybuchła?
    https://youtu.be/GDveHDGgGIc

    I dlaczego fuknęło tylko troszkę a nie cała kupka ?

    https://www.youtube.com/watch?v=_WtTag3Nm9Q

    `````````````````````````````````````````````````` `````````````````````````````````````
    No.., wreszcie Ktoś do tematycznej Dyskusji na tym... - FM`ie..!

  18. #3758
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    carinus

    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    lubuskie/Belgia
    Posty
    71

    Domyślnie

    Chętnie podyskutuję,tylko z kim?Szanuje osoby starsze,doceniam zasoby ich wiedzy,ale numery z zamianą właściciela konta i podszywanie się pod kogoś innego(którego znamy),wszystko prowadzone żałośnie nieudolnie,sugerują mi,że mam do czynienia z osobą mającą w najlepszym przypadku pewną chorobę psychiczną,w najgorszym że ma innych za ...idiotów?Do tego tekst w swojej formie prawie nieczytelny,liczne "jąkania" po kilku wyrazach.Nie,dziękuję,postoję.

  19. #3759
    mtdeusz
    Guest
    mtdeusz

    Domyślnie

    Cytat Napisał carinus Zobacz post
    mam do czynienia z osobą mającą w najlepszym przypadku pewną chorobę psychiczną

    Jedynie - tu... (ostatni wyraz.!) - masz Rację : "pozo-stać tam, gdzie stoisz".!
    Ze "swoimi", tobie podobnymi, i - brylować...
    (albo - agresywnym &samcom - "aportować".!).!
    Idiotycznie - "z żółcią - pianę bić", robić dobrą minę do złej "gry"...
    Tak... u d a w a ć... tematyczne obeznanie (tchórzliwe rejterowanie.!).!
    Całe, twoje dictum - by - u n i k n ą ć - tego, merytorycznego WYZWANIA.!
    Idiotyczny pretekst - by nie przyznać się do Faktu, że nie umiesz
    odpowiedzieć na te, moje dwa - PYTANIA...
    (co akurat tylko CIEBIE dopisuje do listy - jedynego tu,
    tego., drugiego "przypadku"... (zakwalifikowania.!)...
    ````````````````````````
    Wy., wszyscy., prawdziwie i uczciwie Partnerów - postrzegający..,
    pragnący uczciwie i poszanowaniu Innych - poszerzać swoją Wiedzę -
    miejcie na względzie TO., powyższe.,
    a pomocne niech Wam będzie - to., poniższe..:
    https://de.wikipedia.org/wiki/Troll_(Netzkultur)
    a... ten., już użyteczny we Waszym Żywotku...
    (jak najlepiej postępować z takimi...- "u n i k a t a m i".!)... :
    https://olneo.pl/travelblog/trolle-i...eta-w-serwisie
    Ostatnio edytowane przez mtdeusz ; 11-11-2020 o 12:55

  20. #3760
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    carinus

    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    lubuskie/Belgia
    Posty
    71

    Domyślnie

    Przepraszam,czy jest na forum lekarz psychiatra?

Strona 188 z 190

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony