dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie Apel dziewczyny na Facebooku.

    http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...69329170_n.jpg

    PROSZĘ O POMOC!
    Wczoraj podczas spaceru z psami znalazłam w lesie tego biedaka, jest skrajnie wycieńczony, było mu niesamowicie zimno, wszystkie poszlaki wskazują na to że był przywiązany gdzieś w lesie przez bardzo długi czas... Zabrałam go ze sobą, dziś widać niesamowitą poprawę ale niestety nie może u mnie zostać, mam sesje, pracę i dwa bordery, po prostu nie jestem w stanie jeszcze opiekować się tym biedakiem Bardzo pilnie szukam DT bo jeśli nikt się nie znajdzie to niestety będę zmuszona zawieźć go do schroniska a wszyscy wiemy jak wtedy skończy się jego historia...
    Pies wygląda bardzo źle ale ma wielką wolę walki, jest niesamowicie wdzięczny i grzeczny, daje robić ze sobą wszystko, przychodzi i prosi o głaskanie, naprawdę bardzo chciałabym mu pomóc ale nie mogę...
    Bardzo proszę o udostępnianie, sprawa strasznie pilna, w razie czego proszę o kontakt na fb albo tel.664713665

    Patrycja Kowalczyk

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Dziewczyna jest z Zabrza.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony