dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23
  1. #21

    Domyślnie

    Właśnie bardzo poważnie się zastanawiam, żeby zmienić pierwotną koncepcję krycia dachu (blachodachówka) na dachówkę/płytkę włóknisto cementową produkcji Uniprodek. Doradźcie coś, żebym poźniej nie żałował...

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał dadziu
    Ja mam juz deskowanie i pape polozone w zeszlym roku

    blasze firmy BISTYP "Remka2". Czy ktos o tym slyszal i jakie ma doswiadczenia, ewentualni?
    papa z posypką czy bez
    jezeli ma posypke to nie mozesz kłasc na to blachy, na skutek ruchów termicznych blachy, posypka podrapie blache i bardzo szybko Ci skoroduje.

    BISTYP swego czasu był to tez duuuzy osrodek badawczy, i sporo dobrego zrobili dla budownictwa, a ludzie tam pracujący maczali swoje palce w duuzej ilosci projektów i nowinek technicznych.
    z tego co da sie wyczytac na www, blachy mają z huty Florian, wieć nie powinno być zle, bardziej wzbudzają moje zaufanie niz jakie Srutuutuki
    a Pruszyński... no cóż dom ma duzy... i nie koniecznie pokryty blachodachówką

  3. #23

    Domyślnie

    Muszę dziś/jutro podjąc decyzję: blachodachówka czy dachówka włóknocementowa f-my Uniprodek. Będę bardzo wdzięczny za wszelkie opinie nt. pokrycia włóknocementowego. Jak toto się sprawuje???

    Pozdrawiam
    Jędrek

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony