dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 18 z 227
Pokaż wyniki od 341 do 360 z 4523
  1. #341
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar cronin
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    3.949
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Cześć, czyżbyśmy były sąsiadkami?
    Dzieciaki bez zmian, od wczoraj mają basen napompowany na balkonie taki 2x1,5 więc trwa wodne szaleństwo i oczywiście dzikie wrzaski i wojny przy wyjmowaniu
    Odnośnie betonu, ja nigdzie indziej nie szukałam moja cena 295 jest za beton i pompę razem, a tak mi się kojarzy że pompę to liczy się na godziny a nie za m3? W każdym razie chętnie wezmę od Ciebie namiar na ten beton.
    Większość jak nie wszystkie materiały będę zamawiać w Wyszkowie, wyślę Ci na priv namiar i ceny, bezkonkurencyjne w stosunku do Marek i w cenę już wliczony jest transport.
    Studnię wzięłam z internetu a pan mnie przekierował do swojego znajomego obsługującego Marki, ale ja kopię taką do 10m płacę 900 zł, za wszystko. Ale głębsze też pewnie robią bo sprzęt mają, kopanych chyba nie robią.
    A jeśli można spytać jak rozwiązałaś sprawę gruntu pod fundament, (trafiłam na wątek o mareckich gruntach)?
    RÓB NIE KOMBINUJ

    Było mi bardzo miło Was gościć ... komentarze miło widziane w dzienniku

    Dziennik i komentarze kostki

  2. #342
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar cronin
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    3.949
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Pomysł na dolną łazienkę, mała i po taniości
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	mała szara łazienka.jpg
Wyświetleń:	110
Rozmiar:	36,7 KB
ID:	121003
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	mała szara łazienka2.jpg
Wyświetleń:	111
Rozmiar:	87,9 KB
ID:	121004

    Ps. znowu coś pokombinowali z forum, jak ja nie lubię zmian
    RÓB NIE KOMBINUJ

    Było mi bardzo miło Was gościć ... komentarze miło widziane w dzienniku

    Dziennik i komentarze kostki

  3. #343
    ELITA FORUM (min. 1000)
    GraMar

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Marki
    Kod pocztowy
    05-270
    Posty
    1.299

    Domyślnie

    Mam takie nieodparte wrażenie o sąsiedztwie od 2 miesięcy, z poprzednich fotek ....Czy obok jest JWC?
    Psotek nie kojarzę.


    Uważam, że należy szukać materiałów w moim przypadku, bo będą potrzebne straszne ilości. Nie wiem kiedy, ale tym bardziej trzeba mieć obwąchane przynajmniej numery telefonów i ich metody na przetrwanie. Pompa może być na godziny, za przepompowane m3, a czasem do tego jeszcze doliczają przejazd, zdarza się także darmowa pompa. Uważam, że najlepiej brać pompę razem z betonem, bo one często się psują i możnaby sobie w ten sposób zmarnować beton.

    Czy polecenie z Wyszkowa to Agrobud, od pirawawy? On rekomendował wyszkowskie ceny i usługi.
    Od dawna czytałam sobie mareckie i wołomińskie forum oraz robiłam notatki z usług, poleceń, adresów, opinii.

    Dot. studni- to w Markach kopie się ZAWSZE NA 12/13 metra-jest tam pokład i źródło. Ja znalazłam na mareckim forum polecanego p.Stachonia.

    Dot gruntu- to leżę i kwiczę....


    ------------------------
    Cytat Napisał cronin Zobacz post
    Cześć, czyżbyśmy były sąsiadkami?
    Dzieciaki bez zmian, od wczoraj mają basen napompowany na balkonie taki 2x1,5 więc trwa wodne szaleństwo i oczywiście dzikie wrzaski i wojny przy wyjmowaniu
    Odnośnie betonu, ja nigdzie indziej nie szukałam moja cena 295 jest za beton i pompę razem, a tak mi się kojarzy że pompę to liczy się na godziny a nie za m3? W każdym razie chętnie wezmę od Ciebie namiar na ten beton.
    Większość jak nie wszystkie materiały będę zamawiać w Wyszkowie, wyślę Ci na priv namiar i ceny, bezkonkurencyjne w stosunku do Marek i w cenę już wliczony jest transport.
    Studnię wzięłam z internetu a pan mnie przekierował do swojego znajomego obsługującego Marki, ale ja kopię taką do 10m płacę 900 zł, za wszystko. Ale głębsze też pewnie robią bo sprzęt mają, kopanych chyba nie robią.
    A jeśli można spytać jak rozwiązałaś sprawę gruntu pod fundament, (trafiłam na wątek o mareckich gruntach)?

  4. #344
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar cronin
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    3.949
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Tak obok jest JWC a psotki rzadko bywają na placu zabaw bo w tygodniu przedszkole i babcia a w weekendy działka .
    Twój beton wychodzi taniej niż mój, więc chętnie wezmę namiary do nich

    Po studni właśnie jestem, zajęło Panom 2 godziny i wodę mam na 10 metrach. W ogóle nie jest źle bo glina zaczyna mi się na 3 metrach a skończyła k. 7-8m, oczywiście parę metrów dalej może być trochę inaczej. No w każdym razie wykopali, przepłukali i leci.

    Robiłaś badania geotechniczne? koszt ok. 1000 a byłabyś pewna jaki grunt i ile w obrębie domu (robią 3 odwierty), poza tym opiszą co i jak i pokierują co z tym robić.

    Ps.: To się nazywa fart: w nocy burza, o 7 - 7.30 rano ulewa, studnię kopią od 8 do 10 jest miły chłodek, a od 11 znowu pada
    Ostatnio edytowane przez cronin ; 21-06-2012 o 11:26
    RÓB NIE KOMBINUJ

    Było mi bardzo miło Was gościć ... komentarze miło widziane w dzienniku

    Dziennik i komentarze kostki

  5. #345
    ELITA FORUM (min. 1000)
    GraMar

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Marki
    Kod pocztowy
    05-270
    Posty
    1.299

    Domyślnie

    Świat jest jednak taki malutki...

    Skontaktujemy się, może razem coś budowlanego będziemy zamawiać?? Na pewno nikt na tym nie straciłby.

    Badania geotechniczne robiliśmy we wrześniu, już po powodziach-nie wyszło tak tragicznie /jest w wątku o mareckich gruntach/ ale utrudnieniem jest nasyp z gruzem-nie wiemy ile tego i jak głęboko on sięga.
    Czekaj na PnB i NATYCHMIAST JEDŹ GO ODEBRAĆ I PODPISAĆ! Liczą na kalendarzu każdy dzień od odebrania do uprawomocnienia!!! i nie ma od tego żadnych odstępstw.
    U mnie wszystko poszło bez żadnych kłopotów, w bardzo życzliwej atmosferze.
    Pozdrawiam





    Cytat Napisał cronin Zobacz post
    Tak obok jest JWC a psotki rzadko bywają na placu zabaw bo w tygodniu przedszkole i babcia a w weekendy działka .
    Twój beton wychodzi taniej niż mój, więc chętnie wezmę namiary do nich

    Po studni właśnie jestem, zajęło Panom 2 godziny i wodę mam na 10 metrach. W ogóle nie jest źle bo glina zaczyna mi się na 3 metrach a skończyła k. 7-8m, oczywiście parę metrów dalej może być trochę inaczej. No w każdym razie wykopali, przepłukali i leci.

    Robiłaś badania geotechniczne? koszt ok. 1000 a byłabyś pewna jaki grunt i ile w obrębie domu (robią 3 odwierty), poza tym opiszą co i jak i pokierują co z tym robić.

    Ps.: To się nazywa fart: w nocy burza, o 7 - 7.30 rano ulewa, studnię kopią od 8 do 10 jest miły chłodek, a od 11 znowu pada

  6. #346
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar cronin
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    3.949
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    No chętnie , w razie co na priv.
    Pnb mam już od miesiąca odebrane ale urząd czeka na zwrotki od sąsiadów którzy musieli być powiadomieni żeby mogli się w razie czego odwoływać. Poczta zwraca te zwrotki już ponad miesiąc i oby tylko ich nie zgubili, bo na rozpatrzenie reklamacji czeka się dwa miesiące. Wrócą zwrotki dostanę pieczątkę.
    Rozumiem że nie dało się ominąć tego nasypu? To zostaje tylko wynająć koparkę i rozkopać, współczuję, bo ewentualny fundament na palach podroży fundamenty nawet dwukrotnie.
    RÓB NIE KOMBINUJ

    Było mi bardzo miło Was gościć ... komentarze miło widziane w dzienniku

    Dziennik i komentarze kostki

  7. #347
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MusiSieUdac
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Melmax
    Posty
    3.296

    Domyślnie

    Aniu - piekne masz coreczki
    Ps. A dowiadywalas sie u sasiadow, czy odeslali wogóle zwrotki?

  8. #348
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar cronin
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    3.949
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    A dziękuję, Gabrysia od tygodnia chodzi i śpiewa "na wyspach GERBAMUTACH" znacie?

    Nawet gdyby nie odebrali to powinny już wrócić same listy do urzędu minęło 5 tygodni. To niby standard półtora tygodnia ale mnie się spieszy bo w przyszłym tygodniu przyjeżdża ekipa.
    RÓB NIE KOMBINUJ

    Było mi bardzo miło Was gościć ... komentarze miło widziane w dzienniku

    Dziennik i komentarze kostki

  9. #349
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MusiSieUdac
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Melmax
    Posty
    3.296

    Domyślnie

    Cytat Napisał cronin Zobacz post
    A dziękuję, Gabrysia od tygodnia chodzi i śpiewa "na wyspach GERBAMUTACH" znacie?

    Nawet gdyby nie odebrali to powinny już wrócić same listy do urzędu minęło 5 tygodni. To niby standard półtora tygodnia ale mnie się spieszy bo w przyszłym tygodniu przyjeżdża ekipa.
    ej to honor to kieszeni i maszeruj do sasiadow, interweniuj na poczcie...nie czekaj mi tu biernie !

  10. #350
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar cronin
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    3.949
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Taaa jest Madam
    RÓB NIE KOMBINUJ

    Było mi bardzo miło Was gościć ... komentarze miło widziane w dzienniku

    Dziennik i komentarze kostki

  11. #351
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar cronin
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    3.949
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Rzucam na pożarcie http://zmeczonamama.blox.pl/html
    W przededniu godziny ZERO M pojechał sobie na imprezę integracyjną na calutki weekend Powinnam się cieszyć, bo cały wieczór tylko dla mnie (co oznacza że do nocy będę się błąkać po forum dzwoniąc łańcuchami i strasząc zabłąkanych) no i wyśpię się na całych 120 cm , ale...
    Powrót do domu (z odbiorem Gabi z przedszkola) zajął mi 2 godziny.
    Werka na szczęście nocuje u Babci.
    Smutne jest to że nie dałabym rady wrócić z nimi obiema do domu przebijając się zatłoczonymi autobusami przez koszmarne korki.
    Ciekawe co bym zrobiła bez pomocy mojej Mamy, pewnie siedziałabym na wychowawczym trzy lata i jadła suchy chleb i marchewki.
    RÓB NIE KOMBINUJ

    Było mi bardzo miło Was gościć ... komentarze miło widziane w dzienniku

    Dziennik i komentarze kostki

  12. #352
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    usłyszałam dzwonienie łańcuchów, - myślałam,że to Ty...a tu cisza.....


    ps. marchewki są zdrowe

  13. #353
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar cronin
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    3.949
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    cześć Zaginiona w Buszu, mam doła tyle że psychicznego a nie w terenie no ale mam blaszak i studnię, zawsze jakaś nagroda pocieszenia

    już pomarańczowa jestem od marchewek, nie jadę w tym roku na wakacje więc robię sobie zastępczą opaleniznę
    przegryzam je kalarepkami - to moja wielka miłość, mam jazdę w tym roku na warzywa
    RÓB NIE KOMBINUJ

    Było mi bardzo miło Was gościć ... komentarze miło widziane w dzienniku

    Dziennik i komentarze kostki

  14. #354
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar rasia
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    podStoliczna
    Posty
    14.122
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    289

    Domyślnie

    Na razie dotarłam do jajozy Super! Wrzuć link w podpisie. Mimo że te czasy już daleko za mną, poczytam i pośmieję się z przyjemnością.

  15. #355
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) CZARNY PAS W WALCE O PRAWA INWESTORAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nitubaga
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    18.726

    Domyślnie

    Też dotarłam do końca

    Córcie piękne, pogratulować. Spania w łóżku z rodzicami koniecznie przypilnuj po przeprowadzce. Ja zmieniłam z moimi Bąkami wszystkie złe nawyki własnie wtedy. Jedyne czego nie zdołałam to chodzenie w klapkach czy papciach. Zimą się nie burze bo podłoga ciepła, ale latem pokrzykuje i nic. Przestałam krzyczeć tylko podchodze i każdemu z nich ubieram klapki

    A dołów nie ma co łapać, przeszkadzają mysleć.

  16. #356
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar cronin
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    3.949
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Cytat Napisał rasia Zobacz post
    Na razie dotarłam do jajozy Super! Wrzuć link w podpisie. Mimo że te czasy już daleko za mną, poczytam i pośmieję się z przyjemnością.
    Rasiu witaj, ale na wstępie pragnę zaznaczyć że to nie ja jestem autorką tych blogów "mamowych" choć przeżycia dzieciowe mam identyczne Zresztą kilka z nich opisałam w ramach odstresowywania A Twoje dziecię jak czytałam to już w zasadzie "na wydaniu" więc przed Tobą przeżycia babciowe
    RÓB NIE KOMBINUJ

    Było mi bardzo miło Was gościć ... komentarze miło widziane w dzienniku

    Dziennik i komentarze kostki

  17. #357
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar cronin
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    3.949
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Cytat Napisał nitubaga Zobacz post
    Też dotarłam do końca

    Córcie piękne, pogratulować. Spania w łóżku z rodzicami koniecznie przypilnuj po przeprowadzce. Ja zmieniłam z moimi Bąkami wszystkie złe nawyki własnie wtedy. Jedyne czego nie zdołałam to chodzenie w klapkach czy papciach. Zimą się nie burze bo podłoga ciepła, ale latem pokrzykuje i nic. Przestałam krzyczeć tylko podchodze i każdemu z nich ubieram klapki

    A dołów nie ma co łapać, przeszkadzają mysleć.
    Nitubaga też chciałabym przy przeprowadzce pójść na całość przy przeprowadzce ale my najprawdopodobniej będziemy mieć skończony tylko parter, więc nici z oddzielnych pokoi. Nieważne to pieść przyszłości , na razie myślę jak odsmoczkować i odpieluchować małego uparciucha, od września idzie do przedszkola więc wypadałoby
    A na bosaka sama uwielbiam chodzić
    RÓB NIE KOMBINUJ

    Było mi bardzo miło Was gościć ... komentarze miło widziane w dzienniku

    Dziennik i komentarze kostki

  18. #358
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) CZARNY PAS W WALCE O PRAWA INWESTORAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nitubaga
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    18.726

    Domyślnie

    JA tez lubie na przyboś - jak mawia mój Trzeszczący i Bąkom tez pozwalam, ale po drewnie lub po trawie. A na parterze u nas sam beton, znaczy gress ale to tyż beton. Więc się bezustannie dzieram. Skutek niejaki jest. To znaczu dziecka zaczynają ubierać klapki nie tyle dlatego by ich stawy nie bolały, ile dlatego by się matka już zamknęła No cóż pozostaje mi się cieszyć, lepszy taki powód niż żaden.

  19. #359
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar cronin
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    3.949
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Mnie się marzy żeby można było i po domu i po ogrodzie latac na bosaka tzn w domu drewno a w ogrodzie trawa jak mięciutki dywanik, suchy strumyczek z otoczaków, kawałek czystego piaseczku a'la plaża, i trochę kory jak w lesie. I niech dzieciaki ćwiczą stópki na różnych podłożach
    RÓB NIE KOMBINUJ

    Było mi bardzo miło Was gościć ... komentarze miło widziane w dzienniku

    Dziennik i komentarze kostki

  20. #360
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MusiSieUdac
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Melmax
    Posty
    3.296

    Domyślnie

    Cytat Napisał cronin Zobacz post
    Mnie się marzy żeby można było i po domu i po ogrodzie latac na bosaka tzn w domu drewno a w ogrodzie trawa jak mięciutki dywanik, suchy strumyczek z otoczaków, kawałek czystego piaseczku a'la plaża, i trochę kory jak w lesie. I niech dzieciaki ćwiczą stópki na różnych podłożach
    Tez sie rozmarzylam, z tym ze ja akurat lubie papcie Mlody o dziwo tez

Strona 18 z 227

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony