dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 8
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 148
  1. #41

    Domyślnie

    A no chodzi o to że 99% bierze to za montaż instalacji centralnego odkurzacza Bo jednostkę na kilka kołków to szybciutko można pozamiatać
    Ja Nie każe nikomu montować tego za darmo, ale wpisy montaż odkurzacza gratis są lekkim nadużyciem, gdyż mogą być rozumiane w dwojaki sposób, a polak zawsze ma nadzieje na taniości i rozumie to w sposób bardziej dopasowany dla niego. Czyli że ktoś zamontuje mu system za darmo, a to jest juz wprowadzanie w błąd. O to mi chodzi

    Co do odkurzacza to już zakupiłem wcześniej ale ze jeszcze nie mieszkam to nie jest zainstalowany. Co ciekawe rok temu zapłaciłem za niego również 2800 brutto. Najdalszy punkt instalacji to jest szufelka w kuchni i do odkur5zacza ma 8,5 m. Cała instalacja ma w sumie 18,5 m. Mam dwa gniazdka: jedno na poddaszu i jedno na dole. Umiejscowione centralnie. Do tego w piwnicy wbudowane w odkurzacz. Do tego dochodzi właśnie szufelka z kuchni i szufelka z wiatrołapu. Jak oceniasz taka instalacje do tego SC 335?

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Napisał photos Zobacz post
    A no chodzi o to że 99% bierze to za montaż instalacji centralnego odkurzacza Bo jednostkę na kilka kołków to szybciutko można pozamiatać
    Ja Nie każe nikomu montować tego za darmo, ale wpisy montaż odkurzacza gratis są lekkim nadużyciem, gdyż mogą być rozumiane w dwojaki sposób, a polak zawsze ma nadzieje na taniości i rozumie to w sposób bardziej dopasowany dla niego. Czyli że ktoś zamontuje mu system za darmo, a to jest juz wprowadzanie w błąd. O to mi chodzi

    Co do odkurzacza to już zakupiłem wcześniej ale ze jeszcze nie mieszkam to nie jest zainstalowany. Co ciekawe rok temu zapłaciłem za niego również 2800 brutto. Najdalszy punkt instalacji to jest szufelka w kuchni i do odkur5zacza ma 8,5 m. Cała instalacja ma w sumie 18,5 m. Mam dwa gniazdka: jedno na poddaszu i jedno na dole. Umiejscowione centralnie. Do tego w piwnicy wbudowane w odkurzacz. Do tego dochodzi właśnie szufelka z kuchni i szufelka z wiatrołapu. Jak oceniasz taka instalacje do tego SC 335?
    co do montażu instalacji nigdy tak nie pomyślałem napewno to zmienie zeby nie wprowadzać nikogo w błąd

    co do odkurzacza w twoim domu to 95% sobie poradzi masz 4 gniazda a w tym 2 szufelki i 18m instalacji bedziesz z niego zadowolony ja osobiście proponuje dokupić sobie szczotkę do podłóg twardych 35cm bardzo przydatna jezeli masz więcej podłóg twardych
    http://allegro.pl/show_item.php?item=1526728316
    prowadzimy sprzdaz i montaz jedenostek centralnych oraz systemow cetralnego odkurzacza jak masz jakies pytania to pisz pozdrawiam Łukasz

  3. #43

    Domyślnie

    No przede wszystkim będą twarde mam taka
    http://allegro.pl/odkurzacz-centraln...477052451.html
    No jak w tym zestawie. Mówisz że nie za bardzo?? w zasadzie to chyba nie wiele się różnią ?? Bo w tamtej tez można te włosie opuścić

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Napisał photos Zobacz post
    No przede wszystkim będą twarde mam taka
    http://allegro.pl/odkurzacz-centraln...477052451.html
    No jak w tym zestawie. Mówisz że nie za bardzo?? w zasadzie to chyba nie wiele się różnią ?? Bo w tamtej tez można te włosie opuścić
    ta szczotka jaką masz jest dobra jak masz twarde i miękkie podłogi ale jej szerokość to 27cm a ta o której ma 35 na odkurzaniu dużych powierzchni
    7cm jest bardzo odczuwalne
    prowadzimy sprzdaz i montaz jedenostek centralnych oraz systemow cetralnego odkurzacza jak masz jakies pytania to pisz pozdrawiam Łukasz

  5. #45

    Domyślnie

    ok dzięki za rady

  6. #46

    Domyślnie

    Cytat Napisał photos Zobacz post
    ok dzięki za rady
    polecam sie na przyszłość
    prowadzimy sprzdaz i montaz jedenostek centralnych oraz systemow cetralnego odkurzacza jak masz jakies pytania to pisz pozdrawiam Łukasz

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Napisał KRUSZYNO Zobacz post
    polecam sie na przyszłość
    No to skoro tak to juz mam pytanie....uzupelnialem pustki powietrza styropianem...juz nie wazne gdzie i po co, do rzeczy. Na calej kondyknacji mam mam kupe tych drobin i zadne zamiatanie nie pomaga, wiadomo, z kazdym ruchem szczotki przemieszczaja sie...i tak sie zastanawiam czy nie wykorzystac mojego Beama do tego. Moge oczywiscie i malym odkurzaczem ale co minute bede musial oprozniac pojemnik a troche tego jest...widzisz jakies przeciwwskazania?

  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Napisał photos Zobacz post
    No to skoro tak to juz mam pytanie....uzupelnialem pustki powietrza styropianem...juz nie wazne gdzie i po co, do rzeczy. Na calej kondyknacji mam mam kupe tych drobin i zadne zamiatanie nie pomaga, wiadomo, z kazdym ruchem szczotki przemieszczaja sie...i tak sie zastanawiam czy nie wykorzystac mojego Beama do tego. Moge oczywiscie i malym odkurzaczem ale co minute bede musial oprozniac pojemnik a troche tego jest...widzisz jakies przeciwwskazania?
    śmiało można to odkurzyć nic sie nie stanie sorki za tak późną odpowiedź
    prowadzimy sprzdaz i montaz jedenostek centralnych oraz systemow cetralnego odkurzacza jak masz jakies pytania to pisz pozdrawiam Łukasz

  9. #49

    Domyślnie

    na allegro są podróbki beama http://allegro.pl/centralny-odkurzac...576662056.html jak one mają się do Beama?

  10. #50

    Domyślnie

    Tu było trochę dyskusji na temat tej jednostki ale żadnych konkretów. Wiadomo że jest to typowa chińszczyzna

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...cane-165-warto
    Porównując go np z SC335 Beam to ten chińczyk ma słabszą siłę ssania a według nich może obsłużyć większą ilość gniazd i dłuższą instalację...Może i da redę ale to będzie już chyba absolutne maximum. Nie wiem czy kwota 700-800 zł bo o tyle jest tańszy od Beama jest wystarczająca aby przekonać kogoś do kupna tego odkurzacza
    Ostatnio edytowane przez photos ; 04-05-2011 o 08:17

  11. #51

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulca Zobacz post
    na allegro są podróbki beama http://allegro.pl/centralny-odkurzac...576662056.html jak one mają się do Beama?
    to nie jest podróba to firma TQD całkiem co innego jest głośniejszy gorzej wykonany i w większości składany w chinach
    prowadzimy sprzdaz i montaz jedenostek centralnych oraz systemow cetralnego odkurzacza jak masz jakies pytania to pisz pozdrawiam Łukasz

  12. #52

    Domyślnie

    ale ma mocniejszy silnik, silnik firmy AMETEK której produkty były kiedyś montowane w Beamach, 3 lata gwarancji, i 800 w kieszeni by zostało, tylko czy warto?

  13. #53

    Domyślnie

    tak ale można zakupić BEAMA z regulacją siły ssania reguluje on pracą silnika a nie lewym powietrzem no i wiadomo ze bedzie pobierał mniej prądu
    prowadzimy sprzdaz i montaz jedenostek centralnych oraz systemow cetralnego odkurzacza jak masz jakies pytania to pisz pozdrawiam Łukasz

  14. #54

    Domyślnie

    Planuję zakup odkurzacza ale wydatek 3 tyś. na jednostkę nieco mnie odstrasza. Dom jest nieduży ok. 130m pow. użytkowej, wykonana instalacje 2 gniazda i 2 szufelki (myślę nawet nad zaślepieniem jednej) i tu moje pytanie: czy zakup Beama 265 ma sens- sama jestem zdziwiona tak niską ceną....

  15. #55

    Domyślnie

    ja do 2 gniazd i 2 szufelek mam 335, zawsze bezpieczniej. Za komplet zapłaciłem 2800 plus instalacja.
    Ostatnio edytowane przez photos ; 30-09-2011 o 08:35

  16. #56

    Domyślnie

    ja mam 4 gniazda i 3 szufelki, najdłuższy odcinek rurociągu jakieś 15m, mam 335 i żałuję że nie wziąłem mocniejszej jednostki :/

  17. #57

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulca Zobacz post
    ja mam 4 gniazda i 3 szufelki, najdłuższy odcinek rurociągu jakieś 15m, mam 335 i żałuję że nie wziąłem mocniejszej jednostki :/
    U mnie taką długość to ma cała instalacja dokładnie lekko ponad 18 m. A najdalszy punkt jak pisałem wcześniej to coś koło 8 m. W tym przypadku lekkie przewymiarowanie jednostki centralnej jest raczej wskazane.
    Może sprzedaj swój EWA7506 i kup mocniejszy

  18. #58

    Domyślnie

    kiedyś zmienię na pewno, teraz już mnie finansowo wyssało

  19. #59

    Domyślnie

    Mam na razie samą instalację 8 gniazd w tym 2 szufelki, odległość do najdalszego punktu około 20mb, jaki model Beama wybrać ?
    Tu nie było reklamy, tylko informacja że mój nick to "kamieniarz"



    .

  20. #60

    Domyślnie

    Cytat Napisał kamieniarz Zobacz post
    Mam na razie samą instalację 8 gniazd w tym 2 szufelki, odległość do najdalszego punktu około 20mb, jaki model Beama wybrać ?
    To już na pewno nie 335, myślę że 355 będzie odpowiedni

Strona 3 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony