dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 124

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Only sky is the limit

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rzut_2.jpg
Wyświetleń:	318
Rozmiar:	93,5 KB
ID:	270692

    Witajcie

    Zainspirowana przez Sis,wrzucam plan mojego nowego M. - może ktoś z nudów rzuci okiem i podpowie jakies ciekawe rozwiązanie )

    Kupiłam M. bo zmusiła mnie do tego sytuacja zyciowa, ale mam nadzieję, że da mi ostatcznie mnóstwo satysfakcji i radości tworzenia.

    Ma niecałe 54m. Znajduje się na pograniczu Woli i Ochoty (na Woli się urodziłam i wychowałam). Moim must-have był balkon. i jest. Niewielki, ale musze go jakoś pięknie zagospodarować! (- pomożecie???!)

    Wprowadzę się na początku roku. Czasu niby dużo, a jednak jakoś tak...mało.

    Z takich moich pomysłów na szybko:
    1. To małe WC chciałabym zamienić na mały schowek/garderobę - może dałoby sie go ciut powiększyć? Bardzo chciałabym mieć garderobę!
    2. Zastanawiam się czy nie przesunąc nieco ściany od łazienki bliżej wejścia sypialni - niewiele, ale może dałoby się ją (łazienkę) powiększyć.
    3. Kuchnię od salonu może oddzielić blatem i w ogóle tam wrzucić płytę ind. ? Co sądzicie?

    Z moich inspiracji to:
    Chcę mieć na pewno biokominek (przetestowałam w poprzednim mieszkaniu i jest super). Podobają mi się też te imitacje betonu na ścianach, ale z drugiej strony także czerwona cegła...
    Na jakiejś ścianie na pewno chcę mieć kilka moich ulubionych sentencji. Gdzieś w mieszkanie chętnie wkomponowałanbym także jakieś ładne zdjęcie mojego kochanego miasta...

    Zapraszam do wypowiadania się - pozytywnie i negatywnie. Rady przyjmuje chętnie. Konstruktywną krytyke także, problem mam z tą niekonstruktywną, ale jakoś i to przezyję

    WITAJCIE
    Ostatnio edytowane przez Aśku ; 18-07-2014 o 23:00

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony