dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Jakie ramy okienne chcesz miec/masz w swoim domku?

Głosujących
221. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • biale

    40 18,10%
  • jednostronny kolor

    59 26,70%
  • dwustronny kolor

    122 55,20%
Strona 5 z 5
Pokaż wyniki od 81 do 87 z 87
  1. #81

    Domyślnie

    Dąb złoty dwustronny z firmy Budvar.
    Na początku była opcja jednostronnego ale po obejrzeniu jak wygląda takie okno przy uchyle ( widoczna biel na krawędziach kwatery patrząc z zewnątrz ) przekonałem się jednak do dwustronnego.
    Poza tym dwustronne jest barwione w masie a jednostronne to tylko okleina na białym profilu...
    Gdybym kupował w czerwcu 2007 tak jak wstępnie planowałem to cena zmusiłaby mnie do jednostronnego koloru a ponieważ przeczekałem do zimy to teraz w tej samej cenie zamówiłem dwustronny.
    Złoty dąb faktycznie mocno opatrzony a i orzech bardziej pasował do dachówki ale wydawało mi się że w przypadku orzechu od wewnątrz wnętrza byłyby dość ponure i przyciemnione...

  2. #82
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ola i Krzysiek
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    1.651
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    65

    Domyślnie

    Cytat Napisał agusiek
    Jolus z Melisy - dzięki za utwierdzenie w orzechu. teraz spokojnie mogę isc spac
    Agusiek, żebyś mogła spać podwójnie spokojnie to ja też się dołączę. Orzech jest piękny, bo sama go mam

  3. #83

    Domyślnie

    Agsiek, wczoraj wkleiłam fotki naszych okien do mojego fotosika. Na jednym ze zdjęć jest zbliżenie na okno i dokładnie widać kolor.

  4. #84

    Domyślnie

    dzieki dziewczyny, o maly wlos bym zapadla w sen zimowy

  5. #85

    Domyślnie

    No to u mnie sprawa wygląda tak:

    Na początku miały być białe (tanio)

    Potem stanęło na jednostronnym kolorze ze szprosem w kolorze ram (z jednej strony okleina a z drugiej biały szpros)

    Aktualnie robimy dwustronny kolor, ponieważ różnica wyniosła 15pln na okno w stosunku do jednostronnego koloru

    Dlaczego tak mało?
    Okno jednostronny kolor z biało - okleinowym szprosem kosztowało nas praktycznie tyle, co takie same okno z dwustronnym kolorem ( i szpros dwustronny kolor także)

    morał - uważajcie na ceny szprosów

    Walka z tymi oknami niesamowita była

    pzdr
    jestem takim typem, który w pole login wpisuje "login" i tyle
    bardzo kreatywne, wiem...

  6. #86

    Domyślnie

    Patrząc na wyniki ankiety i dzisiejsze ceny koloru, pewnie mógłbym pozwolić sobie na obustronny kolor. A tak dołączam do licznego grona użytkowników biało-dębowych plastyków. Grunt, że wszystko w jednym kolorze (drzwi i bramy garażowe). I tak będę się upierał, że białe wewnątrz lepiej dopasować do ścian, niż określony kolor drewna...

  7. #87

    Domyślnie

    A ja dzisiaj zdecydowałam - dąb bagienny obustronnie. Mżonek obstalował białe do brązowego dachu i morelowej elewacji!!! Dodam, że brama garażowa ma być brązowa.. Zapłacę wiecej, ale ponieważ jestem czepliwa, więc taki w/w zestaw doprowadzałby mnie do łez nieustająco... Za to córka się na mnie obraziła, że dąb bagienny burzy jej koncepcję pokoju... A ja te dwustronne wybrałam po konsultacji ze specem od okien pcv. Ręce i inne opadają...

Strona 5 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony