Cytat Napisał Beja Zobacz post
I oczywiście równie normalne jest, że chcą za to jak najmniej zapłacić. Dlatego takie wytwory ludzkiej pomysłowości jak oczyszczalnie VH, AT, NV, FEL i wiele innych cieszą się największym powodzeniem. Papiery mają w porządku, a co się z tym wszystkim dzieje po tygodniu, miesiącu, roku - kogo to obchodzi? Ścieki znikają w odpływie i załatwione.
Podkreślam, że nie mam pretensji do nabywców, bo to sprzedawcy świadomie i perfidnie oferują produkty, korzystając z przepisów, które na to pozwalają. Nabywcy nie muszą się na tym znać, a sprzedawcy - tak!

dziękuję za merytoryczny głos



i teraz wracam do mojej pierwszej wypowiedzi

nie stać mnie na super eko oczyszczalnię
zastanawiałem się tutaj głośno nad rozprowadzeniem drenażu z szamba...i liczyłem się że spadnie na mnie fala krytyki, ale też gdzieś po cichu liczyłem, na jakiś pozytywny głos
opór we mnie wobec takiego rozwiązania maleje wobec:
1. cała okolica ma wodę z sieci, nikt juz nie korzysta ze studni, zresztą woda jest tak zażelaziona, ze Sanepid zakazał jej spożycia
2. chyba tylko ja mam szczelne szambo...reszta wali albo do rowu !!! albo mają dziurawe zbiorniki, to poniemiecka wieś
3. nie ma szans na skanalizowanie

to jest tak jak Unia Europejska "walczy" ze smogiem a USA i Chiny mają to w dupie



Beja, twój głos o sprzedawcach jest również celny, niestety