dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 32

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arek74 Zobacz post
    odnośnie paskudzenia...
    to albo źle mnie zrozumiałeś albo nie chciałeś zrozumieć

    Pointa mojej wypowiedzi jest to ze nie wierzę że POŚ są ekologiczne.
    Uważam, ze większośc z nich nie spełnia norm po jakimś czasie użytkowania i jest to tylko ściema. Więc pomiędzy paskudzeniem Kowalskiego który ma w dupie ekologię i celowo wybudował dziurawe szambo a Nowakiem, który żyje w nieświadomosci (lub świadomości) i używa kiepskiej jakości POŚ albo zaniedbanego POŚia, stawiam znak równości, obaj paskudzą

    a co do skażenia gleby i wody...jeżeli ktoś ma jakies ciekawe linki, które opisują takie skażenia to prosze podsunąć...jakies analizy, konkretne zbadane przypadki



    a co do podatków...nie mam zamiaru płacić podatków państwu które istnieje tylko teoretycznie i jest to ch.uj d.upa i kamieni k.upa
    Popieram w 100%

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar lecho*ski
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    91-341
    Posty
    801

    Domyślnie

    minęły 3 lata a merytorycznej odpowiedzi brak.
    setki użytkowników ma podobną sytuację do autora wątku, chcieliby coś sensownego z tym zrobić, może dwa dodatkowe przelewy, może coś innego ?
    a tu tylko reklama, znam to z innego forum i w sumie się nie dziwię, jakkolwiek skala braku jakiejkolwiek próby pomocy jest powalająca
    Lechosław Kierzkowski.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał lecho*ski Zobacz post
    jakkolwiek skala braku jakiejkolwiek próby pomocy jest powalająca
    Oj, a może po prostu nikt nie dał odpowiedzi, która byłaby zadowalająca dla ciebie?? Większość użytkowników chyba rozumie, że rozwiązania typu dwie komory i rurą do rzeki (mniej więcej ktoś coś takiego tu opisał) prowadzą do oszczędności ale na pewno nie są fair w stosunku do całego otoczenia.

    3 lata temu topicstarterowi napisałem, że jak się przypomni na priv, to mu prześlę namiar na jeszcze inne urządzenie, bo miałem folder napowietrzacza z takim małym złożem. Nie napisał to o kwestii zapomniałem.

    Sensowne rozwiązanie co do takiej przeróbki: Biomicrobics Retrofast - poszukaj na necie i youtube. Mieli przedstawicielstwo w Polsce.

    Jak ktoś mnie koniecznie potrzebuje wkurzyć, to niech napisze że to też reklama.
    Ostatnio edytowane przez erniej ; 25-07-2015 o 11:56
    zobaczymy ile zbędnych kabli i niepotrzebnych kombinacji można zrobić w domu....
    http://dom.vi.pl/ budowa. Komentarze: http://forum.muratordom.pl/post4128956.htm#4128956

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony