dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 44 z 54
Pokaż wyniki od 861 do 880 z 1069
  1. #861

    Domyślnie

    Kasia bardzo podobają mi się okna a dokładnie ich zmiana na inne niż w oryginalnym projekcie. Jestem ciekaw końcowego efektu. Czekam na kolejne fotki
    ----------------------
    pozdrawiam
    Artur [aLien]

  2. #862
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar KasiaG77
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Aleksandrów Łódzki
    Kod pocztowy
    95-070
    Posty
    209

    Domyślnie

    Piękne okna! Artur dawno Cię nie było Jak domek się sprawuje? Jakieś wskazówki masz?
    Kasia

  3. #863
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    BYQ

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Słupno
    Kod pocztowy
    05-250
    Posty
    144

    Domyślnie

    centy79, aLien01 - montowaliscie oswietlenie w podsufitce (aLien01 - u Ciebie widzialem na zdjeciach). Jakie oprawy zastosowaliscie (ruchome czy nie ruchome, IPxx), jakis link do stronki? Jakie odstepy pomiedzy lampkami? Slyszalem, ze 1,40-1,50m bedzie dobrze, co o tym myslicie?

  4. #864

    Domyślnie

    BYQ ja nie montowałem oświetlenia w podbitce tylko na elewacji. Osobiście nie podoba mi się w podbitce.
    ----------------------
    pozdrawiam
    Artur [aLien]

  5. #865
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    BYQ

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Słupno
    Kod pocztowy
    05-250
    Posty
    144

    Domyślnie

    Bylem swiecie przekonany, ze masz masz w podbitce... Mozesz dac namiary lub jakies szczegoly na te oswietlenie na elewacji? Przy garazu bede dawal wiec moglbym skorzystac

  6. #866

    Domyślnie

    Cytat Napisał KasiaG77 Zobacz post
    Piękne okna! Artur dawno Cię nie było Jak domek się sprawuje? Jakieś wskazówki masz?

    Kasia mieszkamy już 1,5 roku i muszę przyznać, że PARTY jest bardzo praktycznym i funkcjonalnym domem. Jeśli będę budował 3 dom to będzie to PARTY !!!. Jedyna istotna zmiana to powiększenie salonu i kuchni o około 1,7m-1,8m bez tej zmiany nie wyobrażam sobie części dziennej
    ----------------------
    pozdrawiam
    Artur [aLien]

  7. #867

    Domyślnie

    Cytat Napisał BYQ Zobacz post
    Bylem swiecie przekonany, ze masz masz w podbitce... Mozesz dac namiary lub jakies szczegoly na te oswietlenie na elewacji? Przy garazu bede dawal wiec moglbym skorzystac
    Ja kupiłem takie lampy MASSIVE PESCARA. Żałuje, że nie dałem małych lampek LED wpuszczanych nad bramą tak aby oświetlały bramę. Sąsiad ma i fajny efekt.
    ----------------------
    pozdrawiam
    Artur [aLien]

  8. #868
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    BYQ

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Słupno
    Kod pocztowy
    05-250
    Posty
    144

    Domyślnie

    Masz na mysli wpuszczone w nadproze?

  9. #869

    Domyślnie

    Cytat Napisał BYQ Zobacz post
    Masz na mysli wpuszczone w nadproze?
    Niekoniecznie może być naklejana jak oprawy schodowe skyoff
    ----------------------
    pozdrawiam
    Artur [aLien]

  10. #870
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    BYQ

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Słupno
    Kod pocztowy
    05-250
    Posty
    144

    Domyślnie

    Ciekawy pomysl, kable mam wyciagniete, ewentualnie rozrzerze jeden obwod i chyba zamontuje takie 'doswietlenie' samej bramy - dzieki za pomysl

  11. #871
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    BYQ

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Słupno
    Kod pocztowy
    05-250
    Posty
    144

    Domyślnie

    Cos watek zamarl - wszyscy na budowach? U mnie elektryka zrobiona, drzwi wejsciowe wstawione, czekam na tynki i elewacje.

  12. #872
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar KasiaG77
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Aleksandrów Łódzki
    Kod pocztowy
    95-070
    Posty
    209

    Domyślnie

    U nas cisza, zimno jeszcze, szukamy okien, drzwi wejściowych i bramy Fachowcy tak nam pomurowali okna na górze są za nisko o jakieś 20cm, musimy je wykłuć i podnieść -\ Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20160301_083256.jpg
Wyświetleń:	99
Rozmiar:	92,4 KB
ID:	349916 Mariusz pochwal się drzwiami
    Kasia

  13. #873
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    BYQ

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Słupno
    Kod pocztowy
    05-250
    Posty
    144

    Domyślnie

    No fakt, 20cm to troche robi roznicy, szczegolnie jak chcesz miec wysokie okna. Dobrze, ze nie wyszlo to dopiero po zamontowaniu okien
    Zwroc tez uwage na odleglosc krokwi od sciany szczytowej. Bedziecie musieli pamietac o wsadzeniu tam welny na etapie wykonywania elewacji zewnetrznej, bo od srodka to nawet male chinskie raczki nie dadza rady tego zrobic. Chyba, ze pianka bedziecie ocieplac, wtedy powinno sie udac.
    Jesli chodzi o drzwi u mnie to tak wygladaja swiezo po zalozeniu (jeszcze folia nie oderwana byla):


    a tak frontowa strona:

  14. #874
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar KasiaG77
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Aleksandrów Łódzki
    Kod pocztowy
    95-070
    Posty
    209

    Domyślnie

    Pięknie wygląda, my chcemy w kolorze antracyt, ale te też bardzo ładne, mogę podpytac ile placiliscie?
    Kasia

  15. #875
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    BYQ

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Słupno
    Kod pocztowy
    05-250
    Posty
    144

    Domyślnie

    Drzwi sa z firmy Wiked (z tej samej firmy ale inny wzor mam tez do kotlowni). Na ich stronie mozna pobrac katalog z cenami. Szczegoly wyslalem Ci na priv

  16. #876

    Domyślnie

    Też mam drzwi tej firmy. Jakoś porównywalna z innymi wiodącymi firmami a znacznie tańsze. 2 lata użytkuje i nic się nie dzieje.
    ----------------------
    pozdrawiam
    Artur [aLien]

  17. #877
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    BYQ

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Słupno
    Kod pocztowy
    05-250
    Posty
    144

    Domyślnie

    Artur wlasnie przejrzalem zdjecia Twojego domu i rzeczywiscie - chyba nawet ten sam wzor co moj (12?). Jak rozwiazales sprawe ewentualnego zostawienia klucza w srodku domu i zatrzasniecia drzwi? Tez masz pochwyt, wiec walka z nim moze byc skazana na przegrana Ja rozwazam zastosowanie klawiatury strefowej z Satela - ma mozliwosc sterowania elektrozamkiem

  18. #878
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kakmar

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki
    Kod pocztowy
    05-825
    Posty
    15

    Domyślnie

    Cytat Napisał BYQ Zobacz post
    No fakt, 20cm to troche robi roznicy, szczegolnie jak chcesz miec wysokie okna. Dobrze, ze nie wyszlo to dopiero po zamontowaniu okien
    Zwroc tez uwage na odleglosc krokwi od sciany szczytowej. Bedziecie musieli pamietac o wsadzeniu tam welny na etapie wykonywania elewacji zewnetrznej, bo od srodka to nawet male chinskie raczki nie dadza rady tego zrobic. Chyba, ze pianka bedziecie ocieplac, wtedy powinno sie udac.
    Jesli chodzi o drzwi u mnie to tak wygladaja swiezo po zalozeniu (jeszcze folia nie oderwana byla):


    a tak frontowa strona:

    Ładnie. A co to za kolor drzwi z Wikędu? My też planujemy zakup drzwi w Wikędzie.
    Jeśli mogę coś dodać to u Was aż się prosi o parapety w kolorystyce elementów pochwytu I metalowej ramki okienka w drzwiach.

  19. #879
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    BYQ

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Słupno
    Kod pocztowy
    05-250
    Posty
    144

    Domyślnie

    Kakmar, kolor to zloty dab. Parapety planujemy w kolorze dachu (elewacja bedzie jasna)

  20. #880
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar KasiaG77
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Aleksandrów Łódzki
    Kod pocztowy
    95-070
    Posty
    209

    Domyślnie

    Pytanie do tych co mają kominek w salonie, gdzie zrobiliście wyczystke do komina? Mąż kombinuje z tyłu od strony schodów ale ja szukam innego sposobu. Oglądałam zdjęcia i nie wiem jak wy to zrobiliście:-\Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PANO_20160301_082534.jpg
Wyświetleń:	146
Rozmiar:	97,1 KB
ID:	351275
    Kasia

Strona 44 z 54

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony