dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21
    ELITA FORUM (min. 1000)
    piotrmak

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Szubin
    Kod pocztowy
    89-200
    Posty
    1.596

    Domyślnie

    Jak znam życie to chłopaki na czarno
    PS. Zajebisty sąsiad

  2. #22
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Andrzej Wilhelmi
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-313
    Dzielnica
    Polesie
    Posty
    14.207

    Domyślnie

    Czyli jest tak jak przewidywałem. Oczywiście żadna to satysfakcja. Nie płać. Musisz zacząć działać formalnie już nic na gębę. Wezwać go pisemnie na budowę i w jego obecności dokonać oceny jakości robót sporządzając odpowiedni notatkę (protokół) przez kierownika budowy. Gdy się nie stawi te czynności należy wykonać bez jego obecności. Do tego odpowiedni wpis w dziennik budowy stwierdzający brak odbioru tych robót. Śladem tego pismo odmawiające zapłaty i wzywające do natychmiastowego usunięcia usterek np. w terminie 3 dni. Pozdrawiam.
    miłego dnia
    mój nowy adres e-mail: [email protected]

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał arturrex Zobacz post
    hmm,no to ładnie mnie urzadził.
    Dziś wieczorem zadzwonił i powiedział zebym zapłacił jego chłopakom ( robotnikom) za szczyty i kominy ( nie skończone do dnia dzisiejszego ). Więcej nie chciał rozmawaić i sie rozłaczył
    Na razie sobie rozmawiacie, ale gdyby przyszło wam jednak do głowy rozwiazanie sprawy od strony formalnej, warto zebys miał ekspertyze ( jak pisze tomek), a na jej podstawie roszczenia do niego, na wypadek gdyby mu sie zachciało swoich racji dochodzic,
    Pamietaj, ze za wykonana prace nalezycie- należy sie wynagrodzenie, jak częśc to za część, ale jak wiecej naknocił niż zrobił, to ja w takim wypadku bym nie zapłaciła co wiecej zwróciłabym sie o zwrot tego co bym musiała wydac z racji jego nienależycie zrobionej roboty. On poniosł szkode- nie dostał kasy, Ty poniosles szkode- masz zmarnowany materiał, musisz wydac kase na poprawki itp.,

    ze tez ludzie nie chca ze soba rozmawiac....a swoja droga sa zarzuty jest umowa, nie ma umowy itp., bywało i tak ze była duuza umowa, a jak była zła wola obu stron to i tak rozumieli ja w odmienny sposób...a mec tylko rece zacierali...
    Kobieta to furia w domu, anioł w kościele i małpa w łóżku.

    ...a diabeł na budowie

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzej Wilhelmi Zobacz post
    Czyli jest tak jak przewidywałem. Oczywiście żadna to satysfakcja. Nie płać. Musisz zacząć działać formalnie już nic na gębę. Wezwać go pisemnie na budowę i w jego obecności dokonać oceny jakości robót sporządzając odpowiedni notatkę (protokół) przez kierownika budowy. Gdy się nie stawi te czynności należy wykonać bez jego obecności. Do tego odpowiedni wpis w dziennik budowy stwierdzający brak odbioru tych robót. Śladem tego pismo odmawiające zapłaty i wzywające do natychmiastowego usunięcia usterek np. w terminie 3 dni. Pozdrawiam.

    Andrzeju, lepiej bym tego nie ujeła, no moze z mała korekta, ze wezwanie do usuniecia usterek powinno zawierac równiez wykaz uzytych materiałów, i zastrzezenie, ze jezeli sie nie stawi, to na jego koszt bedzie naprawa. Na pismo odmawiajajce zapłaty trzeba poczekac az bedzie pisemne wezwanie do zapłaty,

    Powodzenia
    Kobieta to furia w domu, anioł w kościele i małpa w łóżku.

    ...a diabeł na budowie

  5. #25
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Andrzej Wilhelmi
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-313
    Dzielnica
    Polesie
    Posty
    14.207

    Domyślnie

    Pisząc pismo odmawiające zapłaty miałem na uwadze nie fakt odmowy wynikający z wystawionej faktury a informację mającą taki sens, że nie wywiążę się z umowy ustnej w związku z wadliwie wykonaną usługą. Pozdrawiam.
    miłego dnia
    mój nowy adres e-mail: [email protected]

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony