dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 59 z 59
  1. #41
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Ziabo dużo w tym co napisałaś jest życiowej prawdy.
    Niektóre sytuacje życiowe sprawiają, że swoje życie odmierzamy nieco inną miarką. Pierwszy raz przerabiałam to kiedy urodziłam dzieci, nie patrzyłam wówczas na siebie jak na 30 ileś tam letnią kobietę ale jako na matkę 2 letniego dziecka, a to zdecydowanie odmładza.
    Podobnie jest i teraz nie liczę życia od urodzin do urodzin, tylko wg. stanu zaawansowania swojej budowy. Marzenia, ich realizacja i problemy z tym związane łączą ludzi w różnym wieku i w tym tkwi cały urok.
    Myślę, że kiedy zamieszkam w swoim domku "na stare lata" to mijający czas będę liczyć od wiosny do wiosny i planować prace ogrodowe a nie wyglądać z okna blokowego mieszkania i się zastanawiać czym wypełnić kolejny dzień.

    Gratuluję młodym budującym i podziwiam za odwagę i zdecydowanie. Ja w tym wieku byłam bardzo zielona .....a szkoda

  2. #42

    Domyślnie

    'Serce roście patrząc na te czasy..." - nic dodać, nic ująć Gratulacje dla marzeń, ich twórców i realizatorów! Życzę pięknym dwudziestoletnim, by Wasze wszelkie przeciwności losu poszły sobie na koniec śwata. Albo i dalej!
    Hmmm, przyszedł mi pomysl na ankietę....idę do Sondaży

  3. #43
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Ja również dołączam się do gratulacji młodym pięknym i dzielnym budującym, dziękując za miłą współpracę
    Autor

  4. #44

    Domyślnie

    Było nam bardzo miło gościć Sznowną Redakcję. Polecamy sie na przyszłość

  5. #45

    Domyślnie

    a jakze! )))
    tylko tym razem chce zdjecie z rodzina! a nie tylko z betoniarka! wiem, wiem, ja zawalilem - to przez ten bieg - nie nadazalem z dowozeniem materialow i przez to nie dowiozlem rodzinki na zdjecie ))))

    pozdr,

  6. #46
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    maksiu

    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.216
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    382

    Domyślnie

    Kurde i pomyslec że zrezygnowałem z bycia "pięknym dwudziestolenim"

  7. #47
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Maksiu nic straconego, masz szanse załapać się na następny odcinek serialu może będzie.... piękni, młodzi, budujący 30-latkowie

  8. #48
    Lider FORUM (min. 2800)
    czupurek

    Zarejestrowany
    Nov 2003
    Posty
    3.584
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    89

    Domyślnie

    tak artykuł naprawdę krzepiący, że można i to, w tak młodym wieku
    martwią mnie jedynie cytowane cyfry, jakoś podejrzanie małe

    jeszcze raz gratulki dla bohaterów
    "Panie, pomóż mi być takim człowiekiem, za jakiego bierze mnie mój pies."

  9. #49

    Domyślnie

    No to pogratulować pięknym - ujawnionym - dwudziestoletnim !!!
    Trzymajcie się marzeń... i siebie...

  10. #50

    Domyślnie

    A co jeszcze jest w tym numerze, bo ostatnio nie kupuję bo nic ciekawego tam nie ma?
    PRO

  11. #51

    Domyślnie

    Dosyć szeroki przegląd oczyszczalni ścieków oraz kominek z płaszczem wodnym.

  12. #52

    Domyślnie

    Ryby może masz godną polecenia firmę do montazu blachodachówki i ocieplania i wykańczania domu gdzieś z okolic Lubonia w stronę Śremu?
    PRO

  13. #53
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    Cytat Napisał EDZIA
    Maksiu nic straconego, masz szanse załapać się na następny odcinek serialu może będzie.... piękni, młodzi, budujący 30-latkowie
    to mam szansę w sierpniu w odcinku "Budujący o jakieś 20 lat za późno,
    czyli po czterdziestce też można"

  14. #54
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ania102

    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    1

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję za ten artykuł. Też jestem jeszcze przez kilka miesięcy dwudziestokulkuletnią - jeszcze niebudującą.
    Moje dochody i oszczędności są na poziomie pięknych dwudziestoletnich. Mam działkę i dużo wątpliwości.
    Kupuje Muratora regularnie od trzech lat ale czegoś równie optymistycznego jeszcze tam nie znalazłam... no, nie licząc artykułu o budowie Kodiego z Gdyni.

    Dziękuję i pozdrawiam

  15. #55

    Domyślnie

    Cytat Napisał PRO
    Ryby może masz godną polecenia firmę do montazu blachodachówki i ocieplania i wykańczania domu gdzieś z okolic Lubonia w stronę Śremu?
    Mam namiary na ekpiy do montażu więźby i położenia dachówki. Jedna jest z Kościana a druga ze Śremu.
    Dostałem je z polecenia i ponoć są ok. Ja jeszcze ostatecznie nie zdecydowałem kogo wybiorę więc nie mogę za nich ręczyć.

    Natomiast wykończeniówka to dla mnie pieśń przyszłości i tutaj nie mogę pomóc.

    Wrzucę Ci wieczorem na priv.
    pzdr.

  16. #56

    Domyślnie

    Wróciłem dopiero z delegacji, więc nie mogłem się ujawnić. Oto ja - KC z Tarnowa. Pozdrawiam pozostałych dwudziestolatków (ja już niedługo w tej grupie)

  17. #57

    Domyślnie

    Witam
    Też czytałem artykuł ze strony40-47 o 20 letnich budujących TAK TRZYMAĆ
    POZDRAWIAM ARi

  18. #58

    Domyślnie

    Wybaczcie mi że tak późno się ujawniam ale byłem zajęty wykańczaniem siebie i domu. W sobotę planuję przeprowadzkę i w związku z tym forum było ostatnią rzeczą o której myslałem. Sami rozumiecie.
    Tak więc ten ostani nieujawniony z Rzeszowa to ja - RobertOC.

  19. #59

    Domyślnie

    No to gratulujemy przeprowadzki! i Zazdrościmy

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony