dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    -=RaJa=-

    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-853
    Posty
    6

    Domyślnie Nasze pierwsze Mieszkanie -=RaJa=-

    Witam wszystkich

    Kupiliśmy z żoną nasze pierwsze mieszkanko
    Mieszkanko nie jest duże ma 56m2, 3 pokoje, kuchnia otwarta na salon, łazienka przedpokój. Mieszkanie jest z rynku wtórnego.
    Plan jest taki, aby wykończyć całość bez jednego pokoju.
    W skrócie najbardziej podobają nam się mieszkania w szarościach; deski na podłodze, nie będę teraz się na ten temat rozpisywał powrzucam w następnych wpisach troszkę naszych inspiracji.
    Na początku jednak plan mieszkania. Znalazłem kiedyś fajną stronę na której za darmo można narysować plan swojego mieszkania , poustawiać meble itd.- bardzo prosta w obsłudze. Wyszło mi coś takiego



    Wymiary nie są zbyt dokładne, różnią się o +-10cm. Mierzyłem mieszkanie kiedy je kupowaliśmy więc mierzenie było dość szybkie i miało być tylko poglądowe

    Natomiast poniżej już rzut mieszkania z ustawieniem na jakie się zdecydowaliśmy. W aranżacji pomaga nam architekt i on robi już rysunki. Nie chcemy zbyt przestawiać ścian, więc tylko ściana w łazience zostanie tak przesunięta żeby zmieściła się pralka. Chcieliśmy mieć stół wiec zastosujemy dość nietypowy - na rysunku jest dosunięty do ściany, a w praktyce będzie przesuwny i będzie się przesuwał wzdłuż komody ustawionej przy sofie.



    Nie mamy pomysłu na sypialnię. To ten pokój przy łazience. Może macie jakieś pomysły?
    Ps. Niedługo otrzymamy pierwsze wizualizacje już nie mogę się doczekać.

  2. #2
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    -=RaJa=-

    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-853
    Posty
    6

    Domyślnie mieszkanie przed remontem

    Wrzucam zdjęcia jak obecnie wygląda miszkanie, żeby było do czego porównac jak już będzie po remoncie

    Salon:




    Kuchnia:


    Sypialnia:




    Przedpokój:



    Łazienka:





    "Graciarnia" ( nazazie nie będziemy urządzać tego pokoju ) tylko podłogę w nim zrobimy

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony