dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Straszny kolor elewacji!!! SOS!!

    Kolor tynku wyszedł okropny, Bardzo mi się nie podoba..Czy jest jakiś sposób na jego przyciemnienie...Na razie pokrywa tylko część ściany ale już przyprawia mnie o dreszcze a ponoć na większej powierzchi ma byc jeszcze bardziej intensywny,brrrr...Niestety kupiono na całość i dlatego szukam sposobu na jego zmianę, np. przez dodanie jakiegoś pigmentu, czy coś,,,..? Czy to jest w ogóle możliwe? Proszę pomóżcie, bo jesli czegoś nie zrobię, to przez najbliższe kilkanaście lat nie będę mogła patrzeć na swój własny dom!!!

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    homecactus

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Tarczyn
    Kod pocztowy
    05-555
    Posty
    922

    Domyślnie

    wrzuć zdjęcie

  3. #3

    Domyślnie

    Poprawionej? Jasne

  4. #4

    Domyślnie

    zagadaj ze sprzedawcą, jak dobry fachowiec to powinien umieć "ręcznie" dodać odpowiedniego barwnika (o ile jest to mozliwe dla obecnego koloru, ale jeśli piszesz o przyciemnieniu to raczej tak)

  5. #5
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EWBUD

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    1.950

    Domyślnie

    wlać cały tynk do jednego pojemnika - dodać barwnik - dokładnie wymieszać - powinno pomóc
    Szukasz porządnych parapetów aluminiowych ALURONA? Zapraszam do mnie: http://forum.muratordom.pl/showthrea...uron-Soft-Line
    Więcej o mojej działalności:http://forum.muratordom.pl/showthrea...atem&p=6448131

  6. #6

    Domyślnie

    Dzieki za podpowidzi ale tak się przestraszyłam "tego" co wyszło,że postanowiłam zmienić na diametralnie inny kolor Podobno tamten będzie można wykorzystać na klatce schodowej??? A,że jest to róż majtkowy to wiecie- będzie w przejściu wesoło-córcia się bardzo cieszy,że nie tylko jej pokoik będzie różowy

  7. #7
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bowess
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Skąd
    TG
    Posty
    2.049
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    34

    Domyślnie

    Przypomniało mi się, jak parę lat temu w rodzinie był przypadek "poprawiania" koloru. Był wstępnie zielony, ale inwestorom wydał się zbyt zimny i ciemny. Dodali więc pigmentu żółtego, który w zamyśle miał ocieplić i rozjaśnić tą zieleń. W efekcie dom jest w kolorze za przeproszeniem sraczkowatym.

    Dlaczego zakupiony tynk tak mocno odbiega od wyobrażeń? Nie było możliwości zobaczenia go na większej powierzchni? Jaka była propozycja wykończenia elewacji w projekcie domu? Ogólnie - dlaczego majtkowy róż?
    Budujemy domek
    Dziennik budowy
    Komentarze do dziennika
    Bez linków zewnętrznych, proszę

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony