dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 6
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 103
  1. #21

    Domyślnie

    Wiesz Macias jakbym powiedział Ci swoje powody - to Ty a nie ja wygrabłyś auto. Sam rozumiesz.

    Pozdrawiam

  2. #22

    Domyślnie

    Macias, tak się podlizujesz Redakcji, że wygraną masz już w kieszeni!
    Teraz pozostaje tylko jeden problem, skąd wziąć na ten podatek?
    I jeszcze jedno, a jak zapłacisz podatek przed odebraniem nagrody i nagrody nie otrzymasz - pomimo że wygrałeś - to co wtedy zrobisz?

  3. #23
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Macias

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Na oplacenie podatku mam jakis okreslony czas juz po otrzymaniu nagrody.
    Tak wiec nie ma nagrody nie ma podatku.
    A na podatek znajde, tylko musze wygrac.
    Pozdrawiam
    Maciej

  4. #24

    Domyślnie

    To po ile chodzą kupony ?

  5. #25
    ELITA FORUM (min. 1000)
    yemiołka

    Zarejestrowany
    Feb 2002
    Posty
    1.432
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    107

    Domyślnie

    wolnego kolego, ja mam prawo pierwokupu!

  6. #26
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.745

    Domyślnie

    Ogloszenie:
    Sprzedam komplet kuponow + podkladke - cena wyjsciowa do licytacji 1 500 PLN

    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: pitbull dnia 2002-07-25 08:51 ]</font>

  7. #27
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Hi, hi, ja też "oddam" w dobre ręce zestaw kuponów. Cena do uzgodnienia.

  8. #28
    ELITA FORUM (min. 1000)
    yemiołka

    Zarejestrowany
    Feb 2002
    Posty
    1.432
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    107

    Domyślnie

    On 2002-07-25 08:50, pitbull wrote:
    Ogloszenie:
    Sprzedam komplet kuponow + podkladke - cena wyjsciowa do licytacji 1 500 PLN
    Pitbullku, słonko, Tyś chyba nie był szczepiony przeciw wściekliźnie!!
    troszkę Cię poniosło...
    kto da mniej?

  9. #29
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.745

    Domyślnie

    Promyczku, na wscieklizne sie nie szczepilem ale na zoltaczke typu B mam papiery.
    Ty sobie pomysl tak: co to jest 1500 PLN (moze wiecej) do wartosci Bory, tyle co nic, ale zebys wiedziala jaki jest elstyczny doloze jeszcze jeden powod do konkursu.
    Tak w ogole to sprzedam tez:
    Sprzedam powody dla ktorych warto mic dom. Cena jednego 50 PLN
    Ale ze mnie wredny kapitalista

  10. #30

    Domyślnie

    Powody to nie wszystko... Trzeba to jeszcze umieć ubrać w słowa...
    Tymczasem Pitbull Twoja oferta jest niczego sobie, ale ja też mam swoje powody - a nuż takie same? No i co? Kupiłbym, a tu nic nowego...

  11. #31
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.745

    Domyślnie

    W ramach promocji i rabatu powody beda przystrojone w slowa.
    W przypadku pokrycia sie powodow zwracam 70% kwoty. Piszemy je na kartkach i rownoczesnie pokazujemy.
    Sicher ist sicher.

  12. #32

    Domyślnie

    Zmieniając lekko temat - ciekaw jestem co się kryje pod "forma wypowiedzi". Czy redakcję interesują jakieś limeryki czy może piekne pismo obrazkowe, czy może ładna kartonowa karteczka w serduszka z zamglonym logo muratora.

    Pozdrawiam

  13. #33

    Domyślnie

    Hmm, jesli to ma byc "malowanka" to ja odpadam. Moja szanowna malzonka od zawsze twierdzi ze jestem pozbawiony uzdolnien artystycznych w sensie malowania a ja od siebie moge dodac ze co spiewania w dziecinstwie stado sloni przemaszerowalo mi po uszach
    Hmm, czyli szanse maleja - zwlaszcza ze widze ze wchodza ceny hurtowe. A moze by tak mala komune zawiazac i pozniej sprzedac autko, kase do podzialu




  14. #34

    Domyślnie

    On 2002-06-26 11:10, PanRopuch wrote:
    Czery lata temu przyznano mi nagrode pewnego tygodnika spoleczno-politycznego, 5 tys PLN. Tyle tez otrzymalem. na moje zapytanie, czy musze od tego uiscic podatek, redaktor naczelny uspokoil mnie, ze wszystko jest juz uregulowane. Po prostu te 5 tys. zlotych to byla nagroda netto - ktora dla Urzedu Skarbowego wynosila nieco wiecej. Oni tak robia, wiec mozna. Tyle tylko, ze to nie byl zaden konkurs, ktorego istota jest windowanie nakladu pisma.
    Czy PanRopuch to Maniek Kraklewski?
    Parę lat temu było głośno o Mercedesie za tytuł człowieka roku według tygodnika "Wprost"

    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: Rafter dnia 2002-10-06 19:53 ]</font>

  15. #35

    Domyślnie

    I jak tam Panie i Panowie. Wysłaliście już swoje powody do Redakcji. Przypominam, iż 20 październik zbliża się szybkimi krokami.
    Pozdrawiam

  16. #36
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.745

    Domyślnie

    Tylko ten kolor nie bardzo mi gra, wolalbym grafitowy.

  17. #37
    Guest

    Domyślnie

    A mnie przyszła do głowy pewna wątpliwość, którą chcę się z Wami podzielić. I z redakcją.
    Jestem pewien, że sporo osób z tego forum weźmie udział w tym konkursie. A co się stanie, jeśli ktoś z tego forum wygra?Czy nie będzie posądzenia o jakieś sprzyjanie? A z drugiej strony, jak zachowa się redakcja, gdy zorientuje się, że osoba, która wygrała, jest z forum. Przecież redakcja zna nazwiska wielu osób wysyłając do nich gadżety.Czy z kolei redkacja nie chcąc być posądzona o faworyzowanie "zrezygnuje" z tego kandydata? Nie sugeruję nieuczciwości, ale przecież taki konkurs jest oceniany dowolnie więc zawsze można zmienić pracę, którą się wybrało.
    No i mam wątpliwości czy to będzie czytanie czy ...losowanie. W tym przypadku sprawa działa jak wyżej.
    Nie podpisuję się z wiadomych przyczyn, ale sprawa mnie nurtuje.

  18. #38
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.745

    Domyślnie

    Jakie to ma znaczenie. Najwyzej nie wygrasz. To nie jest robota za ktora dostaniesz wynagrodzenie, tylko pewien traf i lut szczescia. Ci co beda czytali (mysle ze beda) nie koniecznie musza uczestniczyc w forum.
    Jest tu okolo 2000 osob wiec nazwiska tylko smigja a czesciej nicki.
    A uczestnicy forum i tak nie znaja sie z nazwisk (wiekszosc) to i skad maja wiedziec czy wygral uczestnik czy nie?.
    Potraktuj to raczej lzej, bo stres Cie wykonczy .

  19. #39
    Guest

    Domyślnie

    Jest to troche wstydliwa sprawa wiec nie podpisze sie nickiem. A propos konkursu i jego regulaminu - w ktorym napisono, ze za opublikowane teksty konkursowe autorowi nalezy sie honorarium autorskie - czy aby za opublikowanie wypowiedzi uczestnika Forum nie powinno sie otrzymywac wynagrodzenia autorskiego ? Pomijam juz fakt ze czasami ktos dostanie kubek czy koszulke - to nie jest przeciez wynagrodzenie ! BTW swojego kubka, ktory mialem otrzymac nie mam od ponad pol roku i pewnie juz nie dostane..

  20. #40

    Domyślnie

    Tymczasowo Anonimowy. O ile się nie mylę to w regulaminie forum jest zapis, że redakcja może wykorzystywać materiały tutaj zapisane. Jesli tak jest /do sprawdzenia/ to jeśli ktoś uczestniczy w życiu forum automatycznie zgadza się z jego regulaminem.
    Pozdrawiam

Strona 2 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony