dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 6 z 6
Pokaż wyniki od 101 do 103 z 103
  1. #101
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    maronbik

    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Posty
    7

    Domyślnie

    Pomysł naszego własnego wyboru jest całkiem ciekawy, ale przypuszczam, że oceny moga byc niejednomyślne (dla mnie moje zdania są najpiękniejsze )
    Moja kochana dziewczyna podziela moje oceny i to jest dla mnie najważniejsze, przecież to dla niej chciało mi sie bawic w wymyślanie poetyckich opisów. Jej opinia jest moim zwycięstwem w tym konkursie.

    Najważniejsze to być szczęśliwym z tym co sie już ma...
    ...a samochód może sie jeszcze kiedys kupi


  2. #102

    Domyślnie

    Najgorsza jest ta bezsilność...
    Dopiero teraz przeczytałem fragmenty prac konkursowych. Myślałem, że mnie krew zaleje - tak banalnych i banalnie podanych powodów to się nie spodziewałem! A miało być oryginalnie pod względem formy i treści! Jakiej formy? Jak zaklasyfikować laurkę, wyklejankę czy kasetę jako "prace na 1 str. maszynopisu, nie przekraczające 1800 znaków"? Praca na VW Bora wygrała, bo była poetycka i ... prosta! To my się tu wszyscy sprężamy, wydziwiamy jakieś historyjki itp. a tu takie cóś wygrywa?! PIERWSZY przyszedł mi do głowy taki opis jak zwyciężczyni, ale natychmiast odrzuciłem jako zbyt prosty, banalny. Gdybym lepiej przemyślał, kto zasiada w jury (same baby), to napisałbym ckliwą, poetycką, banalną mini-nowelkę. Zresztą napisałem, ale chyba jednak zbyt ambitną. I tak stałem się ofiarą własnego talentu...
    Ale przyznać trzeba, że kilka wyjątkow było ciekawych. Co oczywiscie nie zmienia mojego zdania o całym konkursie - LIPA, CHŁAM, ŻENADA. Redakcji Muratora życzę dalszych takich gniotów, które walnie przyczynią się do upadku firmy, wespół z coraz bardziej beznadziejną zawartością kolejnych numerów, w których NIE MA CO CZYTAĆ!

  3. #103

    Domyślnie

    A kapusta rzecze smutnie: moi drodzy - po co kłótnie.......itd.
    Czyżbyście NAPRAWDĘ uwierzyli, że właśnie Wy odjedziecie tą Borą do własnej nowej kuchni w kolorze wojskowy dąb (lub oliwka - śliwka)i usiądziecie na tych fotelikach ???? Jak dzieci, które chcą dostać rower za to, że zjedzą chipsy...
    Kochani - budujcie i piszcie dla siebie i przyjemności - szkoda stresów. Najpiękniejsze utwory można znależć na forum np. o wróblach i styropianie, o nowym domku. Sama bym dała nagrody, ale nie mam kasy, bo oszczędzam na dom. Pozdrawiam poetów!!!!

Strona 6 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony