dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23
  1. #21

    Domyślnie

    U moich znajomych pomogły rośliny Tylko nie można z nimi przesadzać w sypialni, bo w nocy zużywają tlen, lepiej jak stoją np w salonie.

  2. #22

    Domyślnie

    Proponuję nawilżacz powietrza.

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał Funky_Moneky Zobacz post
    Witam forumowiczow,

    Od dluzszego czasu borykam sie z problemem suchego powietrza w mieszkaniu. Poza okresami intensywnych opadow deszczu wilgotnosc spada do poziomu okolo 30%, po prostu masakra. Na forum wyczytalem, ze niska wilgotnosc jest spowodowana zbytnim naplywem powietrza z zewnatrz, ale w moim przypadku to raczej nie ma miejsca - okna sa szczelne (nowy budynek) a wentylacja grawitacyjna jest dosc zgrabnie zabudowana. Dodatkowo znajomy, ktory ma niemal identyczne mieszkanie w tym samym budynku w ogole nie ma ma takich problemow (wilgotnosc okolo 50% bez nawilzania). Wlasciwie jedyna roznica miedzy tymi dwoma mieszkaniami to kondygnacja - moje jest na I pietrze i pod soba mam pusta obecnie przestrzen gospodarcza. Bede bardzo wdzieczny za wszelkie sugestie dotyczace przyczyny problemu i systemowej metody jego rozwiazania, w chwili obecnej jestem zmuszony uzywac nawilzaczy wlasciwie przez caly rok
    A może zainwestować w dobry nawilżacz? Na przykład taki marki Rivere, dostępny w https://ergopoint.pl/ Dlaczego ten? Bo jest ultradźwiękowy i przez to łagodnie reguluje poziom wilgotności powietrza. Jeśli w każdym pomieszczeniu jest problem z suchym powietrzem, to do każdego można taki sprzęt zakupić, bo się sprawdza, a przym tym jest całkiem ładnie wykonany, więc można postawić na środku pokoju i nie będzie szpecić wnętrza
    W czym może być problem, może coś jest nie tak z ustawieniami klimatyzacji, jeśli takowej używasz...
    Ostatnio edytowane przez stary_joe ; 23-09-2014 o 22:16

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony