dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: O kim będą artykuły w Muratorze?

Głosujących
19. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Krakowiacy

    0 0%
  • G

    1 5,26%
  • 1 5,26%
  • 7 36,84%
  • 3 15,79%
  • 3 15,79%
  • 4 21,05%
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 43
  1. #1

    Domyślnie O kim będą następne odcinki serialu?

    Był Kodi - rekordzista, kobitki, było też weekendowo-emerytalnie oraz pięknie dwudziestoletnio.... A ciekawe, o kim bedą następne odcinki serialu?

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Gierga
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    1.109
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    105

    Domyślnie

    Coś czuje , że budujący emigranci....
    REKLAMA

  3. #3

    Domyślnie

    Jak wybudować dom na "głodzie finansowym" czyli budowlano-ekonomiczny Nobel dla Polaka-Szaraka
    Oto Shadoki.
    W następnym odcinku Shadoki polecą na księżyc...
    ...czytał Piotr Fronczewski

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar magi
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    7.224
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    181

    Domyślnie

    Myślę, że teraz będą 30-latkowie i tak po kolei
    Jeśli nie wiesz co zrobić - uśmiechnij się

    Dziennik
    Skomentujesz?

  5. #5
    Lider FORUM (min. 2800)
    czupurek

    Zarejestrowany
    Nov 2003
    Posty
    3.584
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    89

    Domyślnie

    no i Magi zgadła.
    czyli kolej na następnych -latków.
    ale co z tymi pomiędzy 00-latkami a 00-latkami?
    "Panie, pomóż mi być takim człowiekiem, za jakiego bierze mnie mój pies."

  6. #6
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar markus_gdynia
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Posty
    3.534

    Domyślnie

    Chętnie bym poczytał o budujących emigrantach. Sam nim byłem jeszcze w ubiegłym roku, na etapie załatwiania papierów. W połowie nadal jesteśmy, gdyż towarzyszka małżonka nadal poza domem.

  7. #7

    Domyślnie

    O kochających inaczej, to teraz jest na topie!!

  8. #8

    Domyślnie

    Ja też uważam, że powinno być o emigrantach. Przeczytałam kilka dzienników i bardzo mi się podobały. Pozdrawiam.
    dana

  9. #9

    Domyślnie

    Stawiam na poetów. Jeżeli Redakcja jeszcze na to nie wpadła, to pewnie podchwyci pomysł Luśki.
    Może z tego wyjść całkiem ciekawa opowieść o ludziach z głowami w chmurach i ich domach ze stabilnymi fundamentami.
    Zderzenie romantycznej wzniosłości z pozytywistyczną pracą u podstaw.

  10. #10

    Domyślnie

    A może budujący emeryci? Ludzie, którzy mimo, że te parę lat mają na karku, są ciągle młodzi duchem, pełni energii i zdecydowali się podjąć to wyzwanie jakim jest budowa Ja zaliczam się jeszcze do 20-latków, więc to byłby dla mnie bardzo ciekawy punkt widzenia

  11. #11

    Domyślnie

    A może o budujących studentach co ???? nastepny odcinek jak by co zaliczam sie

    Pozdrawiam ARi

  12. #12
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    maksiu

    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.216
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    382

    Domyślnie

    Pomysłow może być cała masa:

    1. "z przedszkola na budowę" - czyli budujące przedszkolaki
    2. "podaj cegłę albo pień" - czyli budujący leśnicy
    3. "panie, ten tego... no jak to było.. a już wiem cegłę poproszę" - czyli budujący 100-latkowie
    4. "za górami za lasami" - czyli budujący się na odludziu
    5. "waterhouse" czyli budujący sie na wodzie
    6. "jak ze sznurka, konewki i starej dętki zbudować dom" - czyli historia budowy MacGyver'a

    starczy czy mam pisać dalej?

  13. #13
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Maksiu Twoje pomysły są przecudne , pisz dalej
    Choć już za te należy Ci się nagroda od Redakcji
    Najbardziej podoba mi się ten 6

  14. #14

    Domyślnie

    Budowanie na ekranie - czyli Grazyna Torbicka przedstawia.

    A tak w ogóle to BARDZO przydałby się jakiś program TV sponsorowany przez Muratora nt budowy, technologii, urządzenia wnętrz, ogrodów, etc. Nie rozumiem dlaczego mamy kilkanaście programów o gotowaniu - czy Polacy tylko gotują? Dlaczego TV nie chce robić programów budowlanych? Przecież każdy Polak mieszka, każdy urządza, wielu robi ogrody. O ogrodach są wyłącznie angielskie programy - my nie mamy tyle kasy, mamy inne warunki, nawet nieco inną florę i warunki glebowe, dlaczego nie ma w ogóle programów na ten temat? Nawet jak ktoś nie ma ogrodu, to przecież większość narodu ma balkon.
    Droga redakcjo - apeluję żeby wrócić do Muratora w TV ale nie w np. środę o 10 rano - bo wtedy TV oglądaja wyłącznie gospodynie domowe - ale w rozsądnych porach.

    A Muratorze wiecej o zmianach prawnych, kruczkach prawnych, wydawaniu warunków zabudowy, planach, warunkach przyłączeniowych - o tym można w kółko bo to się zmienia. O instalacjach - baterie, kolektory; mnie interesowałoby coś na temat łączonych instalacji - kominek z płaszczem, kolektory plus piec co.

  15. #15

    Domyślnie

    Jestem za BK z PROGRAMEM TV co to za problem nagrać jedną lub wiecej miejsc gdzie sie buduje tylko która Telewizja by to nadawała
    MOŻE JEDEN W POLSCE BEDZIE DOMEK DOBRZE WYBUDOWANY jak Murator bedzie go doglądał
    OOO już widze murarz w czerwonych ogrodniczkach i firmowych czapeczkach MURATORA mi sie zdaje że w takich ubrankach to chyba tylko w YTONGU można murować bo by było szkoda zachlapać tak na marginesie JAK BYM MIAŁ TAKIE UBRANKA to bym do betoniarki nie podchodził zal by był WIEC JAK MACIE ZBEDNE UBRANKO niema sprawy REDAKCJO bede nosił dumnie wasze logo oczywiście GRATIS
    WYMYŚLIŁEM NOWY TEMAT jaki może sie ukazać pt. BUDUJĄCY BEZROBOTNI chyba jeszcze taki tytuł nie padł co ??

    POZDRAWIAM ARi

  16. #16

    Domyślnie

    To ja też mam wniosek.
    Żeby Murator przestał dyskryminować kobiety.
    Bo gustowne czerwone ubranka to tylko niezgrabne ogrodniczki dla chłopów.
    A jak wynika z lektury Forum, znakomita część (co najmniej połowa) to kobiety - patrz np. wątek o samotnych inwestorkach.
    Ja wnioskuję o czerwone minióweczki na budowę, do tego jakieś ładne kobiece T-shirty, może torebki z logo Muratora?
    Muratorze - apeluję o polityczną poprawność!

  17. #17

    Domyślnie

    Cytat Napisał BK
    To ja też mam wniosek.
    Żeby Murator przestał dyskryminować kobiety.
    Bo gustowne czerwone ubranka to tylko niezgrabne ogrodniczki dla chłopów.
    A jak wynika z lektury Forum, znakomita część (co najmniej połowa) to kobiety - patrz np. wątek o samotnych inwestorkach.
    Ja wnioskuję o czerwone minióweczki na budowę, do tego jakieś ładne kobiece T-shirty, może torebki z logo Muratora?
    Muratorze - apeluję o polityczną poprawność!
    Zawsze można w tych ogrodniczkach obciąć nogawki i zrobić, równie powabne jak minióweczki, ogrodniczki-shorty
    Oto Shadoki.
    W następnym odcinku Shadoki polecą na księżyc...
    ...czytał Piotr Fronczewski

  18. #18

    Domyślnie

    Protestuję.

    Dlaczego redakcja nie kieruje marketingu do kobiet - przerabiane ogrodniczki zawsze pozostaną chłopskimi spodniami.
    Mini to mini a nie jakieś tam chłopskie ciuchy.
    Kobiety - wzywam do poparcia mojego politycznie poprawnego apelu!
    Żądamy powabnych ciuszków na budowę!
    Z logo Muratora.
    A może seria kosmetyków - tylko nie wiem jaka nuta zapachowa ...

  19. #19

    Domyślnie

    Witam znów sie zgodze za BK
    Ale Tobie schlebiam BK MASZ MOJE POPARCIE i 100% racji z ubrankami dla naszych Pań co do miniówki <hmmm> jeśli chcesz mieć podrapane nogi to REDAKCJA powinna zrobić jakąś kolekcje dla Pań jesli bedą zamówienia może sie skuszą co nie BK ?

    PS. w ankiecie nie ma o budujących studentach wiec nie zaznaczam nic
    Pozdrawiam ARi

  20. #20

    Domyślnie

    ARi,
    dzięki za poparcie
    Co do podrapanych nóg - hmm, może jakaś seria pończoch z logo Muratora?

    A swoją drogą - podziwiam, nie chcce mi się wierzyć że są studenci którzy budują.
    Jak ja byłam studentką (jakieś dwieście lat temu ) to myślałam wyłącznie o tym gdzie i kiedy impreza, randki, ciuchy ... a nie o odpowiedzialnym i dorosłym dorabianiu się ...

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony