dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 261 do 280 z 289

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar magdusiad
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    542
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie APS 161 - mój jest ten kawałek podłogi...

    07.10.2009

    Witam wszystkich goraco! wczesna wiosna dolacze do grona osob budujacych domek APS 161. mam nadzieje ze wszystko pojdzie w miare dobrze. swoja droga, boje sie tej budowy i jednoczesnie nie moge sie jej doczekac...
    ciekawe jak to będzie

    W 2008 roku zaczęliśmy poszukiwania naszego kawałka ziemi na ... tej Ziemi
    oj, długo trwały te poszukiwania... ta działka za droga i za duża, a ta działka nawet by była gdyby nie to że w jej granicy było "bajoro-jezioro" którego tafla wody była na równi z poziomem ziemi (a deszczów dawno już u nas nie uświadczył... to co by było po deszczach, aż bałam się myśleć), no a ta działka ... jakie rozciągały się z niej widoki aż dech w piersiach zapierało. Wszystko byłoby ok gdyby nie to, że działka ta była położona na samym szczycie olbrzymiego wzniesienia-gwizdałoby na tej działce jak w kieleckim, a zimą do domu byśmy autem nie wjechali za chiny... do butów trzeba by było chyba raki alpinistyczne zamocować...
    i tak poszukiwaliśmy dalej, oglądaliśmy 5-tą, 10-tą i n-tą działkę aż pewnego naprawdę pięknego dnia zajechaliśmy na 9 arową działeczkę i już wiedzieliśmy że to ta jedyna... nasz kawałek ziemi na tej ziemi szybka decyzja, podpisanie umowy wstępnej i kredyt i już mamy akt notarialny
    a oto ona, już w trakcie porządków z roznegliżowaną inwestorką (więc proszę bez komentarzy)

    a tu z córcią odpoczywamy w cieniu sąsiada drzew

    Zjazd rodzinny nr 1
    moja wspaniała teściowa szaleje na działce, można powiedzieć ... tancząca z ogniem

    trzeba ruszyć dupsko i też zakasać rękawy... ups, zapomniałam że paraduję prawie nago


    z tego miejsca chciałam bardzo podziękować moim kochanym rodzicom za podarowanie w prezencie połowy tej działki- wielkie dzięki za pomoc w spełnianiu marzeń
    Ostatnio edytowane przez magdusiad ; 24-03-2013 o 18:22
    Budowa, budowa, każdej chwili szkoda ...

    BARDZO PROSZĘ BY WSZELKIE KOMENTARZE, UWAGI I ZAPYTANIA WPISYWAĆ W KOMENTARZACH DO DZIENNIKA

    DZIENNIK BUDOWY: http://forum.muratordom.pl/showthrea...k-pod%C5%82ogi...

    KOMENTARZE DO DZIENNIKA: http://forum.muratordom.pl/showthrea...23#post5461023

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony