dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    gosia1309

    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Posty
    2

    Domyślnie pokój dla nastolatki

    Pokój jest mały (2.6x3.6m) w całości do remontu. Co myślicie o wykorzystaniu czarno-turkusowej tapety w kwiaty czy lepiej pomalować trzy ściany na biało a jedną (która) na turkusowo? Jakie meble wybrać - białe/czarne, sofę? Czy może lepiej byłoby wybrać dwa odcienie czerwieni (tło ciemniejsze wzór jaśniejszy lub na odwrót) na jednej ścianie?
    może ktoś ma też pomysł na inne rozstawienie mebli? zależy mi na meblach, które zostały ujęte na planie.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	427901.jpg
Wyświetleń:	207
Rozmiar:	60,9 KB
ID:	119638   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pokoj.jpg
Wyświetleń:	102
Rozmiar:	11,3 KB
ID:	119745  
    Attached Files
    • Typ Pliku: Bez (14,1 KB, 23 views)
    Ostatnio edytowane przez gosia1309 ; 09-06-2012 o 23:37

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Sofa pod okno - zmniejszysz wrażenie wagonu
    Jakiego koloru są podłoga, okno i drzwi? Narysuj zwymiarowany plan pokoju - będzie łatwiej ustawić meble.

    W takim układzie, jaki narysowałaś, nie ma ściany, którą można by podkreślić tapetą lub innym kolorem...

    Masz dostęp do Ikei? Do szyjącej mamy, babci lub cioci?
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 09-06-2012 o 14:10

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    gosia1309

    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Posty
    2

    Domyślnie

    sofa ustawiona pod oknem mnie niestety nie przekonuje... Dlatego że ma stać wzdłuż dłuższej ściany nie może być rozkładana do przodu, co znaczy że będzie miała ok 2m długości. Ikeę mam można powiedzieć pod nosem, a z wykorzystaniem maszyny do szycia nie będzie problemu. Może dodam jeszcze, że pokój jest od strony północno-zachodniej więc co za tym idzie za dużo światła w nim nie ma. Wcześniej pomalowany był na pomarańczowo ale jednokolorowe wnętrze znudziło mi się. Okno z 20cm parapetem jest białe tak jak i drzwi. Na podłodze znajduje się stara wykładzina, która przy remoncie zostanie wymieniona na panele (kolor dowolny). Na remont (nie licząc wymiany podłogi) mam niewielką sumę ok. 3tys zł może trochę więcej.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony