dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Wroclaw - zabudowa + podlaczenie hydrauliczne wkladu Lechma PL-200 SBJ

    Cześć,

    Poszukuję firmy, która podjęła by się podłączenia + zabudowy kominka Lechma PL200 SBJ we Wrocławiu (lub alternatywnie dwie firmy, jedna od spraw hydrauliki, druga od zabudowy). Przejżałem forum, i niestety większość zdunów działa z daleka od Wrocławia

    - Do podłączenia hydraulicznego kominek Lechma PL-200 SBJ układ zamknięty + sterowanie RT-08G. Istniejący piec to De-Dietrich MI24 FF, developer pociągnął przewody do CO od miejsca instalacji kominka do miejsca gdzie wisi piec.
    - zabudowa prosta, taka o jakiej wspominałem tutaj: http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post5353553

    Może ktoś polecić jakąś firmę/tandem firm która podejmie się w/w prac?

    Pozdrawiam,
    Marcin

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.405
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Pewnie paru zdunów by się znalazło w Polsce, którzy oprócz stawiania
    pieców kaflowych, potrafią jeszcze hydraulikę zrobić, wkład kominkowy
    do komina właściwie podłączyć. Dość ryzykowny to jednak kierunek
    poszukiwań.

    We Wrocławiu ma siedzibę firma Tatarek. Współpracuje ona ściśle
    z Lechmą . Kominka Ci nie zrobią, ale może polecą kogoś godnego
    zaufania. Ja mogę polecić firmę Bogdana Iskry z Legnicy (szukaj kominki "Iskra")

  3. #3

    Domyślnie

    Dzieki za kierunek poszukiwan, i wydwalo mi się (chyba błędnie jak widać), ze zdunowie zajmują się również wkładami kominkowymi i ich obudową.
    Czli rozsądniej będzie znaleść dwie ekipy - jedna od podłączenia, druga od samej zabudowy?

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.405
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Nie ma reguły. Zależy na kogo trafisz (albo w co wdepniesz ). Ja tak robię, że przejmuje odpowiedzialność za podłączenie
    zduńskie (komin, rury, powietrze do spalania, projekt kominka), potem
    wchodzi hydraulik, który odpowiada za całość instalacji w budynku.
    Po kilkukrotnym sprawdzeniu w działaniu kotła (kominka z PW), bawimy
    się w przystrajanie.

  5. #5

    Domyślnie

    Witam serdecznie

    Nasza firma działa na ogół podobnie jak Piotra Batury, choć bywa różnie, zawsze zgodnie z oczekiwaniami klientów. Montujemy w całej Polsce, więc zapraszam, chętnie prześlemy ofertę.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony