dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar KamaG
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    2.276
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    199

    Domyślnie Premium-appetite... piecze, smaży, gotuje?

    Witam szanownych forumowiczów!
    Chciałabym zapytać czy ktoś z Was posiada może urządzenie premium-apetite?
    Był u nas pan na prezentacji, upiekł parę dobrych potraw. Urządzenie wyglądem może nie powala przypomina trochę opiekacz, ale z tego co pan mówił i pokazywał ma parę zalet: naprawdę szybko się na nim przygotowuje pieczone potrawy, podobno można gotować i upiec nawet wyjęte prosto z zamrażalnika rzeczy - nie demonstrował. Opowiadał o wyzszości urządzenia nad innymi, o zbawiennym wpływie na zdrowie, same ochy achy...

    Wszystko cudnie tylko ta cena....

    W urządzeniu prawie się zakochałam (czy to walory urządzenia czy umiejętności sprzedającego, nie wiem) ale mąż - głos rozsądku-postawił veto następnym ratom, przemówił do rozsądku żony zaproponował, żeby żona najpierw poszperała, poczytała opinie na temat appetita. Niestety w necie niewiele znalazłam, a to co znalazłam to brzmi dokładnie jak ten sprzedający pan.

    Stąd postanowiłam tu zapytać, jako, że nie znalazłam na naszym forum wątku o premium appetite.
    Bardzo prosze o opinie
    Ostatnio edytowane przez KamaG ; 17-07-2012 o 23:54

  2. #2
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Agnieszka Fabis

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Katowice
    Kod pocztowy
    40-520
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam,
    Ja męża przekonałam i muszę przyznać, że urządzenie jest przydatne. Jeśli chodzi o oszczędności to prezenter "nieco" przesadził ale jedzenie smaczne i szybko przygotowane.
    Opłaca się kupić jeśli naprawdę dziennie gotujesz w domu do tego pieczesz ciasta itp.
    Parę razy przygotowywałam już w nim rzeczy prosto z zamrażarki i tutaj jestem w szoku ... chwilę dłużej niż rozmrożone ale naprawdę smaczne ryby, pierogi czy inne. Warto więc pomyśleć już przy porcjowaniu mięsa przed zamrożeniem o jego przyprawieniu.
    Pozdrawiam

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar KamaG
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    2.276
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    199

    Domyślnie

    dzięki Agnieszka...
    poproszę o jeszcze

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.153
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Całe te sprzęty za 2 lata będa w Biedronce i Lidlu. Tak było z mopami parowymi, nożami ceramicznymi i innym tanim sprzętem, sprzedawanym w tv shopach za kosmiczne ceny.

    I wszytsko ma być bardziej zdrowe, co wogóle jest idiotyzmem. Bo to nie zalezy od sprzętu tylko od sposoby przygotowania.

  5. #5
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Agnieszka Fabis

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Katowice
    Kod pocztowy
    40-520
    Posty
    2

    Domyślnie

    Socjotechnika czy coś tam ... ja lubię zdrowo zjeść i mieć więcej czasu dla siebie i rodziny. Moja kuzynka chciała być sprytna i zamówiła sobie takie urządzenie za 830 euro z przesyłką, teraz nie ma ani euro ani urządzenia bo dawno się zepsuło, naprawić nie ma gdzie, a zamiast płyt była zwykła blacha chyba grubości milimetra.
    Ostatnio edytowane przez Agnieszka Fabis ; 13-07-2015 o 17:49

  6. #6

    Domyślnie

    A jak jest z tymi wszystkimi thermomiksami? TO DZIALA?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony